FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 101652 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
WSO 2010 cz.2 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Panc-zmech 
Aeromobilna 
Rakietowa i artylerii 
Rozpoznania ogólnego 
Artylerii przeciwlotniczej 
Saperska 
Przeprawowa 
nie ide (w 2010r) sprawdzam 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "WSO 2010 cz.2"   

minner
SZPIEG
 Wysłana - 27 styczeń 2010 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

Ale zdajesz sobie sprawę że po tych 15 latach masz tylko 40% podstawy emerytury ??

Czy tego już nie widzisz ??

Wiem że może dla kogoś to i tak będzie dużo jak powiedzmy dostanie 800 zł na rękę po 15 latach, ale na duże miasto to kokosy nie są.

Poza tym prace nad podniesieniem wysługi lat do uprawnień emerytalnych lada chwila mają być wprowadzone, w policji chyba już od 2010 lub 2011 dla nowych funkcjonariuszy one są !

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

jfac
 Wysłana - 27 styczeń 2010 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

Nie zrozumiałeś mnie. Dobrze wiem jak wyglądają emerytury w wojsku: ile procent, wysługi lat, inwalidztwo itd., itd. Ludzie w zdecydowanej większości nie wiedzą, że to jest tylko marne 40%. Liczy się dla nich sama możliwość, ten komfort.
Może się spotkałeś z takim hasłem "po 15 latach na emeryturę"? Zwykle rozpoczyna ono listę pt. Jak żołnierzom dobrze na tym świecie . Głoszą je niedoinformowani cywile.

PS: W dalszej kolejności padają mieszkania i trzynastka.

Zmieniony przez - jfac w dniu 2010-01-27 19:47:56

Wisniowiec
 Wysłana - 28 styczeń 2010 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

Widze temat o WSO...

Ale wszyscy się chyba wybierają do wojsk lądowych

A ktoś tu jest chętny poza mną na AMW do Gdyni?

Dobre lekarstwo jest zawsze gorzkie.

Feragro
 Wysłana - 28 styczeń 2010 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

Witam ;d mam pytanie ;d czy wiecie moze jak to dokladnie wyglada;d mianowicie chodzi mi o to czy po zakonczonych zajecach mozna opuscic teren szkoly np; isc do panny albo cos takiego ;d czysto ludzkie sprawy ;d

wierzbool
 Wysłana - 28 styczeń 2010 17:20      [zgłoszenie naruszenia]

po 15 latach to od rocznika 2010 bedzie gówno a nie emerytka, dopiero po 25, pozatym nie chce iść do woja bo już byłem, Stary powiem wam ze zjarany byłem bardziej od was, w gimnazjum już sobie WSO wybrałem za priorytet, dlatego mat ang w liceum, dlatego przez 3 lata przygotowania do testów. Wiesz ile mam prasy wojkowej?
Nie czytasz o wojsku? moze trafisz na z***a i zacznie Cie wypytywać jakie masz zainteresowania wzgledem wojska? powiesz ze czytasz gazety, spyta Cie o tytuły.

Jeżeli myslisz ze sobie pobiegasz w mundurze to jesteś w błędzie, za chodzenie w umundurowaniu grozi kara, a wiesz mi ze s****iele żandarmy trafiają się w miejscach publicznych.

Dupy lecą na wosjkowych, naszykuj się że na 3 roku bedziesz wyrywał, wcześniej masz stałke do:
1 rok 21.30
2 rok 00.00

Fakt brałem ekonomię przy wyborze wojska bo to nie jest łatwy kawałek chleba, pozatym, po 5 latach studiów 3500 to nie jest nic szczególnego. Później jak nie umiesz kombinować to dojdziesz do kapitana i ani stopnia wyżej.

Nie w****iajcie sie ze tak pisze, ale na oficera to trzeba mieć powołanie, szczerze to w****iają mnie tacy( którzy ze wzgledu na to ze nikogo nie było w rodzinie, lub pierwszy ze wsi bedą) składają papiery na wso, później płaczą i odpadają, a ktoś z powołaniem, zostaje na lodzie bo do dupy mu pytania przypasowały na maturze.
Przyjdzie misja i ktoś kto ma armie we krwi wie co ma zrobić a ten kujonek zesra sie i niepotrzebnie ludzi naraża. nie wzytko wam powiedzą, wojsko to "porządek", dyscyplina i jasność sytuacji, tylko ze misja lub starcie to najwiekszy burdel jaki może być. Wiedza jest ważna ale jak sie nie ma tego czegoś, to można ludzi narazić.

Poza tym w stanie wojny, sam zaciągnąłbym się i walczył. Tylko ze dzisiejsze wojsko to walka za kase tych ch&jów na górze, bo na dyskotece w iraku i afganie to robią pieniądze, a wiekszość napaleńców jedzie i im w tym pomaga.żal mi później ich rodzin, bo jak znasz kogoś kto wyjechał to tak wielkiego szacunku on nie ma.

pozdro

Junior_KSW
 Wysłana - 28 styczeń 2010 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

"Jeżeli myslisz ze sobie pobiegasz w mundurze to jesteś w błędzie, za chodzenie w umundurowaniu grozi kara, a wiesz mi ze s****iele żandarmy trafiają się w miejscach publicznych."- Niby że co??

brolka
 Wysłana - 28 styczeń 2010 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

jaka kara człowieku?? za mundur niemiecki czy nieposzanowanie munduru grozi kara jak sie za*******isz jak swinia i sie bedziesz w nim tarzal po ziemi to moze co piatek autobusem ze mna wraca koleś z tomaszowa maz autobusem i jedzie w mundurze normalnie

Zmieniony przez - brolka w dniu 2010-01-28 22:18:34

jfac
 Wysłana - 28 styczeń 2010 23:53      [zgłoszenie naruszenia]

po 15 latach to od rocznika 2010 bedzie gówno a nie emerytka, dopiero po 25
Pisałem o tym w pierwszej części tematu.

Wiesz ile mam prasy wojkowej?
Nie czytasz o wojsku? moze trafisz na z***a i zacznie Cie wypytywać jakie masz zainteresowania wzgledem wojska? powiesz ze czytasz gazety, spyta Cie o tytuły.

A wiesz ile ja mam? Od 2006 Komandosy, Arsenał, Broń i Amunicję, Strzał, Nowa Technika Wojskowa, Commando, Spec Ops, czasem Polskę Zbrojną, Raport WTO, Armię... Trochę się uzbierało.

Jeżeli myslisz ze sobie pobiegasz w mundurze to jesteś w błędzie, za chodzenie w umundurowaniu grozi kara, a wiesz mi ze s****iele żandarmy trafiają się w miejscach publicznych.
Można ale tylko i wyłącznie w mundurze wyjściowym . Galowy-nie, polowy-nie itd. A jeśli twierdzisz inaczej to podaj paragraf z ustawy.

na 3 roku bedziesz wyrywał, wcześniej masz stałke do:
1 rok 21.30
2 rok 00.00

Za to info SOG.

po 5 latach studiów 3500 to nie jest nic szczególnego
Lepsze niż dymanko za 5 zł/h w Biedronce.

jaka kara człowieku?? (...) co piatek autobusem ze mna wraca koleś z tomaszowa maz autobusem i jedzie w mundurze normalnie
W polowym? Jeśli tak, to może go niechybnie spotkać mandat. Takie są przepisy. No ale... mundur+bordowy beret to +50 do lansu.

Zmieniony przez - jfac w dniu 2010-01-28 23:55:18

Robercik91
 Wysłana - 29 styczeń 2010 00:28      [zgłoszenie naruszenia]

No ale... mundur+bordowy beret to +50 do lansu. - ****a wiekszosc lasek widzac kolor beretu mysli ze sam se go wybrałes :P i np nie masz gustu bo nie pasuje bordowy do zielonego munduru :P wiec jaki ****a lans? wyrywanie na mundur? a co bez se nie radzisz ? tyle lat juz w mundurze za******lam a jeszcze ani razu nie musiałem na mundur wyrywac ;P bo jak sie nie umie to i mundur chvja da :P
Mundur tyle mi dał ze raz u lekarza bez kolejki weszłem (a byla wy***iscie duza) w sumie poszłem tylko bilans zrobic :) wiec zaraz po szkole byłem jeszcze w mundurze :P i dzieki uprzejmosci ludzi nie czekałem wogole:P
2 raz to facet na ulicy dał mi piwo (nie otwarte) i zaczoł *******ic jak to był w komandosach (dziwne jest to ze samych komandosów spotykałem)
a 3 to jakis koles mi sie w sklepie dorzucił 1,2zł do coli i snikersa bo mi brakło
Ale wyrywanie na mundur (lub taki pomysł) - zenada :P
no i 4 sytuacja to ta ze rezerwista z Zagania rok temu czy w 1 klasie chciał mi morde obic za to ze "jako trep sie nad nim w wojsku pastwiłem" nie wiem czemu chyba mylił mnie z kims z tam tąd:) na szczescie jakos udało mi sie wyjsc cało z tego

ale do teraz pamietam gadke z nim
Rezerwista - "co jest ****a cwaniaku?"
ja - " to my sie znamy?"
R -"9 miesiecy zycia mi z***ałes!"
J- "co???"
R- "myslałeś ze cie nie znajde? teraz pokaz jaki kozak z ciebie"
od tego mometu zaczła sie inna rozmowa :P

Zmieniony przez - Robercik91 w dniu 2010-01-29 00:37:32

daniosfd
 Wysłana - 29 styczeń 2010 07:12      [zgłoszenie naruszenia]

Wszedlem Poszedlem* :P

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 151 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

WSO 2010 cz.2

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

Warto przeczytać: Repliki współczesnej broni palnej | Kto lubi duzy sprzet polecam. | grom | pytanie o giwery | powojenne rupiecie | US Army Rangers | po studiach | Myślistwo... | Bomby, broń, sprzęt, wybuchy... | Liryka wojskowa | ogromna prośba o zdjęcia | Zezwolenie | wesołych świąt | Ontario Pilot Survival Knife | Ostatnie słowa... | Temacik rocznicowy | dalaj lama | ślub PRL | polska impala | animals opowiadanie erotyczne suka | spacer z piwem w tle | muzyka 2008 | Polskie cytaty | Opisy gg | lokatorzy serial | nie chce byc juz dziewica | fame mma | gdzie poznać ludzi na piwo | mieszanie piwa | pismo święte | Russian teacher grochow dp | sex opowiadania w dzieciństwie | sex z rodzeństwem | siostry lesbijki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.