FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 101438 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
WSO 2010 cz.2 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Panc-zmech 
Aeromobilna 
Rakietowa i artylerii 
Rozpoznania ogólnego 
Artylerii przeciwlotniczej 
Saperska 
Przeprawowa 
nie ide (w 2010r) sprawdzam 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "WSO 2010 cz.2"   

Junior_KSW
 Wysłana - 29 styczeń 2010 07:16      [zgłoszenie naruszenia]

"No ale... mundur+bordowy beret to +50 do lansu."- podryw na mundur to najlepsze co może być :P. Zwłaszcza na wyjściowy :D. Wszystkie lecą na mundur !!! A jak przyjdziesz do niej do domu w mundurze to masz kolejne +50 lansu :]

miszczyl
 Wysłana - 29 styczeń 2010 10:58      [zgłoszenie naruszenia]

Ostatnio ktoś pisał o niemiłej obsłudze telefonicznej w WSOWL, a że lubię wkurviać wkurviających ludzi, to postanowiłem to sprawdzić Spośród dwóch numerów podanych na stronie wybrałem ten z imieniem bodajże Ewa- bo wydało mi się bardziej starodawne a co za tym idzie złośliwe...no i prawda, kobieta opryskliwa jak sam złowieszczy skurvysyn :D Druga ok

Robercik91
 Wysłana - 29 styczeń 2010 13:25      [zgłoszenie naruszenia]

Junior_KSW - jesteś kolejna ofiara zwabiona na "za mundurem panny sznurem" :) ale to już rzadko działa :) teraz "za milionem na koncie panny sznurem" :P

miszczyl - "a że lubię wkurviać wkurviających ludzi" to co jej powiedziałeś?

Zmieniony przez - Robercik91 w dniu 2010-01-29 13:31:37

Kopa666
 Wysłana - 29 styczeń 2010 14:09      [zgłoszenie naruszenia]

BROLKA - NAPISZ DO MNIE NA GADU MUSIMY POGADAĆ W PEWNEJ SPRAWIE ;)
237 93 18
PILNE ! ;)

miszczyl
 Wysłana - 29 styczeń 2010 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

Pytałem o podstawowe rzeczy ze stoickim spokojem, oddechem i powagą. Czy wprowadzili już 3-letnie studia:D, czy ten żołd to prawdziwy czy tylko ma skłonić kandydatów do aplikowania na studia i uiszczania opłat rekrutacyjnych, kiedy dni otwarte...ale kiedy powiedziała po raz 3 "to na stronie jest, co ja jestem" zapytałem jeszcze o kilka szczegółów i grzecznie podziękowałem

jfac
 Wysłana - 29 styczeń 2010 18:09      [zgłoszenie naruszenia]

****a wiekszosc lasek widzac kolor beretu mysli ze sam se go wybrałes :P i np nie masz gustu bo nie pasuje bordowy do zielonego munduru :P wiec jaki ****a lans? wyrywanie na mundur? a co bez se nie radzisz ? tyle lat juz w mundurze za******lam a jeszcze ani razu nie musiałem na mundur wyrywac ;P bo jak sie nie umie to i mundur chvja da :P

Roberciku91, znów źle interpretujesz moje wypowiedzi. To był żart (widzisz ?) a ty już wyskakujesz z wyrywaniem lasek... kto powiedział, że o taki lans chodzi? Nic nie sugerowałem.

Robercik91
 Wysłana - 29 styczeń 2010 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

jfac - no dobra ty może i żartowałeś ale sadze iż wielu uzytkowników inso od razu pomyślało ze wkładając mundur stana sie pół bogami :) a prawda jest taka ze juz mało kto na to zwraca taka uwage jak choćby w II RP :) mundur stracił na wartości a zawód żołnierz stał sie zwykłym zawodem jak kazdy inny :D
a gadanie ze to najcieższy zawód tez sie mija z celem :) bo cos mi sie zdaje ze znajdą sie trudniejsze i bardziej niszczące zdrowie np górnik, hutnik, strażak :)(oczywiście nie mowie tu o skrajnościach takich jak jednostki specjalne)

Zmieniony przez - Robercik91 w dniu 2010-01-29 19:29:30

Zmieniony przez - Robercik91 w dniu 2010-01-29 19:29:58

jfac
 Wysłana - 29 styczeń 2010 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

gadanie ze to najcieższy zawód tez sie mija z celem :)

Kto tak gada?

oczywiście nie mowie tu o skrajnościach takich jak jednostki specjalne

Każda specjalność ma swoje urazy. A co powiesz o skrajności typu okręt podwodny? 300 metrów pod wodą coś "brzdęknie" w kadłub... To jest dopiero uraz dla psychy.

PS: znajdą sie trudniejsze i bardziej niszczące zdrowie np górnik, hutnik, strażak :)

Hutnik? Strażak? Możesz rozwinąć?

ButcherFly
 Wysłana - 29 styczeń 2010 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

spalają w pracy więcej kalorii

Bez patetycznych cytatów

Robercik91
 Wysłana - 30 styczeń 2010 00:51      [zgłoszenie naruszenia]

jfac -
Nie chce mi sie obszernie tłumaczyć, nie wiem co chcesz rozwinać dla hutnika?
Myślę ze kto widział jak wygląda praca w hucie na własne oczy wie czemu jest cieżka.. i nie ma co tłumaczyć... tak samo górnictwo :)
Teraz jest duże bummm na wojsko, bo na tle wyżej wymienionych zawodów, jest to zawód dość w znacznym stopniu mniej uciążliwy dla zdrowia (wyjątki stanowią misje pokojowe oraz szkolenie jednostek specjalnych)
"Kto tak gada?" nie raz słyszałem takie gadanie ludzi którzy są najarani wojskiem, ale oni mylą zwykłe wojsko z GROMem wiec o czym mowa ;P

Każda specjalność ma swoje urazy. A co powiesz o skrajności typu okręt podwodny? 300 metrów pod wodą coś "brzdęknie" w kadłub... To jest dopiero uraz dla psychy. - to jest jeden z powodów dla których nie poszedł bym w zyciu do łodzi podwodnej ;) jak co nie ma gdzie uciec...

Ale uwierz mi na słowo wolisz przepracować 20 lat w wojsku niż 10 na kopalni czy hucie :)

"Reszta <roboli> chce zrównania wieków emerytalnych. Wali ich to, że służba jest ciężka" - synek, synek troszkę szacunku jakby nie praca tych "roboli" to byś chodził głodny i goły :) nie miał byś kurteczki na zimę czy bułeczki do szkoły rano, a wojsku to mógłbyś strzelać, ale z dupy co najwyżej :) misiu ktoś to wszytko musi zrobic (samo sie nie zrobi) i jak zrobi to dobrze należy sie mu szacunek za to... a i co do tego ze robota ciezka :) mam prośbe do ciebie :D przepracuj rok w hucie czy w kopalni i wróć :P dowiesz sie co to ciezka praca

Zmieniony przez - Robercik91 w dniu 2010-01-30 01:31:16

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 151 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

WSO 2010 cz.2

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

Warto przeczytać: Phrobis III M9 | Zezwolenie | strzelnica - Lizawka - Poznań | Jaki nóż? | Izraelska interwencja w Libanie | WOJSKO | 10 przykazan zakładnika | 12 Dywizja Zmechanizowana [Szczecin} | odpowiedzialnosc karna za atak z paralizatorem.. | Scenariusz ataku na Wrocław | Jaka wiatrówka? | chcę być złonierzem | WSOSP - był ktoś ? | Stopnie wojskowe => stopnie w policji ?? | Był Paryż - nie ma Paryża | cięciwa i łuk??? | mamuski | toruń | Omann | fundusz emerytalny | quess | smyczaNS | smycza | seks integratka | ruchanie | portale | homoseksualizm | prawik22 | dziewczyna z innej szkoły | Dee Jay | kayden kross | biusty | wentabu | cechy prawdziwego | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.