FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 101439 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
WSO 2010 cz.2 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Panc-zmech 
Aeromobilna 
Rakietowa i artylerii 
Rozpoznania ogólnego 
Artylerii przeciwlotniczej 
Saperska 
Przeprawowa 
nie ide (w 2010r) sprawdzam 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "WSO 2010 cz.2"   

Picklenose
 Wysłana - 13 luty 2010 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

Do Robercik 91: gościu, zaznaczyłem, że piszę na podstawie tego co pamiętam, zresztą zaniedbuję cię. Sam pisałem matę podstawę i nie uważam się za nieuka, ale zważ na to, że w WSO nie ma nic z podstawy, nawet ludzie po rozszerzonej mają problemy. Chcesz być wujkiem- przewodnikiem tego tematu- spoko. A ponadto z pisania podstaw wynikają inne rzeczy jak np. to, że nie wyjeżdżasz poza granicę normalnego wysiłku. Tak, wiem, jesteś za***isty, bo nikt się nie podciągnie tyle na drążku co Ty i maturki dwie na 100% walniesz. Dobry plan- dostaniesz się na artylerię lub do saperów, złożysz wniosek na unitarce o przeniesienie i po pierwszych rezygnacjach będziesz zmecholem albo rozpoznawczykiem. Brawo. A dostań się koleś, tylko z takim kozaczeniem, to lepiej uważaj, bo na pewno za łatwo nie będziesz miał. Pozdrawiam.

Robercik91
 Wysłana - 13 luty 2010 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

"wujkiem- przewodnikiem" - awans dostałem :) wiec synowie i córy tematu wiecie jak sie do mnie odnosić :) "wujku Robercie" :)

"bo nikt się nie podciągnie tyle na drążku co Ty" - przechvj jestes... niegdzie nie napisałem tak, nie dosc ze tak nie napisłem to jeszcze wskazuje na to jak mniej wiecej mozna cwiczyc :) jestem na tyle uprzejmy ze dziele sie swoja wiedza co potem moze wyjsc na moja niekorzyść ... wiec daj se siana

" gościu, zaznaczyłem, że piszę na podstawie tego co pamiętam, zresztą zaniedbuję cię" - napisz jeszcze raz ale po naszemu :)

"i maturki dwie na 100% walniesz." ba planuje na 120% :P ja *******e fajny jestes:P

"tylko z takim kozaczeniem, to lepiej uważaj, bo na pewno za łatwo nie będziesz miał" - po pierwsze nie kozacze :) tylko odp na to co kto pyta;P np ile sie podciagne czy cos i potem jak ktos chce to jeszcze daje mu wskazowki :) wiec jesli to jest kozaczenie to sory :p a moze kozaczeniem jest to ze kvrwa nie mam problemow na drazku?

Zmieniony przez - Robercik91 w dniu 2010-02-13 15:44:44

Picklenose
 Wysłana - 13 luty 2010 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

Jeszcze jedno: widzę, że Robercik91 dokładnie rozumiesz o co mi chodzi. Też byłem dobrze przygotowany z wf, byli też i lepiej przygotowani ode mnie, a wszyscy zdychaliśmy na zabawach biegowych. Nie chce mi się tłumaczyć wszystkiego co piszę, zwłaszcza tobie. Do reszty: ludzie ćwiczcie i pracujcie nad sobą, czytajcie między wierszami (w przeciwiestwie do niektórych), bierzcie poprawki generalnie na wszystko co usłyszycie/ przeczytacie, też na WSO. Ploty tam się szybko rozsiewają. Nie piszę, że mam we wszystkim rację i nie bawię się w znawcę tematu, ale cóż, niektórzy wiedzą lepiej. Ja się cieszę, że tam studiuję, jest ciężko, ale się opłaca pod wieloma względami tak jak pod wieloma jest trudno. I dużo tam takich jak Robercik91, których generalnie zaniedbuję.

Robercik91
 Wysłana - 13 luty 2010 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

Picklenose- koniec tematu :) widzę że znasz mnie lepiej niż ja sam wiec spoko :) nie ma sensu ta dyskusja...

"w przeciwiestwie do niektórych" - mogłeś juz podac po nikach mnie ;P

dobra nie no chvj koniec ;) teraz juz serio mowie koniec imprezy :)

i od dziś jak piszecie do mnie to mowice "wujku Robercie"

Zmieniony przez - Robercik91 w dniu 2010-02-13 16:04:50

Picklenose
 Wysłana - 13 luty 2010 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

I tak zamierzałem gościnnie podsumować to co tu czytałem kiedyś i napisać coś od siebie. Dla mnie zawsze ważne były tylko inf. o limitach i potem wspomnienia ludzi z testów. Nie podważam twoich zdolności, ale jaka jest u nas rzeczywistość, to może sam się przekonasz czyszcząc drogi i plac z liści,potem śniegu, kible i co się zamarzy przełożonym, a potem próbując się czegoś nauczyć przez resztę wolnego czasu. Ludzie, to są studia, tyle, że każdy wykład jest obowiązkowy, dodatkowo są służby po 24h, a każdy kombinuje jak wyjechać na przepustkę. Jeśli uważacie, że wokół wf'u lub samej nauki kręci się tam życie, to się nie rozumiemy. Jesteśmy rozwijani pod różnymi względami. Też myślałem, że jak się dostanę, to kondycha mi się poprawi na zaprawach (poprawiła się), będziemy się uczyć fajnych rzeczy, a siłkę będę oblegał codziennie. Ciężko jest wszystko ogarnąć, ale warto- tylko tyle chcę przekazać. A to, że wyrzuciłem ci Robercik91 coś co zapamiętałem i uznałem za śmieszne, to inna sprawa- moje zdanie i tyle i możesz mi odpyskiwać- zwisa i powiewa.

Robercik91
 Wysłana - 13 luty 2010 16:11      [zgłoszenie naruszenia]

:D co pierwszy na mnie naskoczyłeś:) ze se nie poradzę, ze jakis kozak :) wiec to była czysta samoobrona :)

ale co do tego postu powyżej to spoko :) mogłeś tak odrazu omijając "wrzucanie" mi za cos co uzałeś za śmieszne :)

alberton
 Wysłana - 13 luty 2010 16:15      [zgłoszenie naruszenia]

Picklenose nie żeby ale ogólnie cos pierd...... i niczym ciekawym sie nie podzeliłes z nami a podobno jestes w WSO.Wiec jeśli twoje wypowiedzi maja sie sprowadzać do pierdo***lenia to wez nas ;generalnie zaniedbuj';];]Ciekawe czy ty miałeś ango R i mata R że tak cwaniakujesz;]

Picklenose
 Wysłana - 13 luty 2010 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ostatni raz: nie napisałem, że sobie nie poradzisz tylko napisałem, że ktoś z dwiema podstawami może mieć ciężko z dostaniem się, a potem będzie musiał włożyć więcej pracy z nauczeniem się pewnych rzeczy, chociażby tej pieprzinej maty, na której miałem gały wywalone przez pierwszy cały wykład i tak nic nie zrozumiałem. Po prostu nie miałem tego materiału, ale mam kumpli, z którymi po pół roku jestem w miarę zżyty i razem przeżywamy trudności bycia podchorążymi. Wszelkie konflikty wynikają z tego, że ktoś kogoś nie zrozumie albo wydepta w śniegu wielkiego c**ja i podpisze go czyimś nazwiskiem (based on a true stroy).

Robercik91
 Wysłana - 13 luty 2010 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

właśnie :D jak tam jesteś :D to podziel sie większymi szczegołami niz tylko tym co tu sie przez tyle stron przewala :P przyajmniej czegos nowego sie dowiemy :)

"nie wiem czy siędostaniesz, a jeśli już to pewnie długo nie pociągniesz" jak długo nie pociagne to chyba se nie poradze wiec pisałes cos takiego ;P - ale mniejsza z tym

"wydepta w śniegu wielkiego c**ja i podpisze go czyimś nazwiskiem "

Zmieniony przez - Robercik91 w dniu 2010-02-13 16:27:13

Picklenose
 Wysłana - 13 luty 2010 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

O podejście chodzi, o podejśćie, nie naukę. Za bardzo się wydajesz nakręcony, ale mniejsza, powiedzmy, że się już nie czepiam. Do alberton: jak nie czaisz prostych rad, to co dopiero z trudniejszymi sprawami.
Zakładam, że generalnie wiecie co i jak z dostaniem się tu, więc nie piszę, że nie wiem, musicie np. mieć jak najwięcej papierów różnych na rozmowę, to więcej pkt dostaniecie.
Co do kierunków, to wiem, że pojawił się aeromobilny, ale tak: jeśli nie lubicie liczyć, to nie idźcie na artylerię, od rozpoznania się wymaga więcej, więc jest to ambitny kierunek, zmechy wg niektórych mają tylko "biegać i śmierdzieć", ale generalnie też muszą dać dużo z siebie pod różnymi względami... i tak samo k***a wszyscy zapierdzielamy z łopatami, przenosimy meble kadrze w czasie wolnym itd. Czas mamy generalnie zapełniony. A na unitarce to dostajesz tylko w kość, bo szybko się przekonacie, że uczą na niej bzdur. Szczegółów dowiecie się jak już tam będziecie, a co do war. dostania się wiecie wszystko. Pozdro, zaniedbuję temat.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 151 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

WSO 2010 cz.2

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

Warto przeczytać: pieniądze za przygotowawczą słuzbe wojskowa? | Studia prawnicze a praca w wojsku/policji? | czy osoba pracująca w służbach mundurowych..... | Studia Oficerskie. | Pozwolenie | Pilna sprawa- nóż | policja a kwestie zdrowotne | Czy warto isc na WAT?? | wojsko po studiach wychownia fizycznego | broń hukowa | pistolet ASG do 200pln | czy policjant ma szanse coś dorobić do wypłaty ? | Czy jest sens? | Deblin szkola oficerska | pomoc | karabin snajperski asg | uliana senyszyn ukraina | grudka na powiece | studia wojskowe | zdjęcia od 18 lat | bmw 220 tys km | insomaniak | kamery internetowe | gabriela | produktywnosc kasjera | studenty sa happy | wyznania kobiet | Chętnie czytam czasopisma techniczne | jak długo sex | calivary | jak wyszukiwać przetargi | zagraniczne | co jemy | jezyk niemiecki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.