FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 101401 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
WSO 2010 cz.2 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Panc-zmech 
Aeromobilna 
Rakietowa i artylerii 
Rozpoznania ogólnego 
Artylerii przeciwlotniczej 
Saperska 
Przeprawowa 
nie ide (w 2010r) sprawdzam 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "WSO 2010 cz.2"   

Robercik91
 Wysłana - 22 marzec 2010 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

cesco- A jakbyś sie dostał wszędzie :P to jaką uczelnie byś wybrał :D
zakładajac ze na każda uczelnie trzeba co najmniej 100zł dać na rekrutacje to nie źle zapłacisz ;p

brolka
 Wysłana - 22 marzec 2010 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

rob ma racjie 6/7 stów wy***iesz w błoto
ja składam na dwie wojskowe i 3 cywilne ale zobacze po maturze na jakie

Wisniowiec
 Wysłana - 22 marzec 2010 20:02      [zgłoszenie naruszenia]

Ja na jedna wojskową - wszystko albo nic plus dwie cywilne Akademie Morskie (Gdynia i Szczecin)

Nie ma siły na niebie i ziemi która mnie znowu na Politechnike we Wrocu zaciągnie

Dobre lekarstwo jest zawsze gorzkie.

brolka
 Wysłana - 22 marzec 2010 21:22      [zgłoszenie naruszenia]

a co aż tak żle?? co cie tak na może ciagnie i czemu nieskładasz na AMW??

daniosfd
 Wysłana - 22 marzec 2010 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie z rozpedu :) morze* i nie skladasz*

pawelppk
 Wysłana - 22 marzec 2010 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

Jak chcecie szybko chatę wybudować, albo w ogóle ją mieć, to rekomenduję AM cywilną. :) Ogólnie przyjazna atmosfera, spokojne życie morskiego wilka, a nie latanie z akmsem i trudne, wojskowe przedmioty. To tyle, żeby was trochę zniechęcić. :D

Wisniowiec
 Wysłana - 22 marzec 2010 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

składam na AMW - bo to marzenie, ale coś ostatnio mam pewne wątpliwości...co do całej naszej armii
Więc może stac się tak, że wcale nie dotrę na testy do AMW
A Wrocław przerabiałem...myślałem, że jeśli nie AM w Szczecinie to może jednak na polibudzie mi się spodoba...pewnego dnia wstałem, wyszedłem z wykładu i następnego przyniosłem podanie o wykreślenie z listy

Trzeba było iśc na AM rok temu...
A AMW - jak nie spróbuję to będę żałowac kiedyś pewnie

Dobre lekarstwo jest zawsze gorzkie.

minner
SZPIEG
 Wysłana - 22 marzec 2010 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

Dla zainteresowanych WSO i nie tylko (w końcu studenci kierunków inżynieryjnych, saperskich mają tam część zajęć)...

26 marca (piątek) w godz. 9.00-13.30 w Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych im. gen. Jakuba Jasińskiego we Wrocławiu (ul. Obornicka 108) odbędzie się Dzień Otwarty Koszar.
W programie przewidziano między innymi:
- zwiedzanie Sali Tradycji Centrum;
- zapoznanie ze sprzętem inżynieryjnym będącym w wyposażeniu Centrum (transporter minowania narzutowego "Kroton"; transporter rozpoznania inżynieryjnego; blok pontonowy AP; trał przeciwminowy "Bożena"; kuter KH-200; transporter opancerzony BRDM);
- zwiedzanie bloku dydaktycznego: (sala szkolenia samochodowego, sala treningu strzeleckiego, tu trenażer do strzelania z pistoletu "Czantoria" i trenażer do strzelania z pistoletu "Cyklop".
- zwiedzanie laboratorium chemicznego (między innymi: radiometr DPO; monitor skażeń EKO-C; przyrządy wykrywania skażeń chemicznych AP2C, CAM; filtracyjna odzież ochronna FOO; posterunek rozpoznania skażeń Klio; komora dekontaminacyjna).

Zapraszamy do odwiedzenia koszar. Wstęp wolny!

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

cesco
 Wysłana - 23 marzec 2010 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem, że nie na temat. Jednak mam pytanie czy do dostania się na Akademię Morską we Szczecinie lub Gdynii(?) potrzebna jest na matura z Fizykii ? To raczej kieruje do kogoś kto wie, a nie "przepowiednie" i "domysły"

Tak wiem, że wydam sporo pieniędzy. Ale wolę teraz je zarobić i wydać chociażby na tą rekrutacje niżeli kupić pierdoły mi nie przydatne ( jak np: kebaby itp :D ).

Moim marzeniem, a raczej najbardziej wyczekiwaną uczelnią jest WSO - jednakże jeżeli nie przedłużą ze mną kontrkatu to nie wiem co będę robił.

A Akademia Morska nie jest oblegana i chyba "łatwo" się dostać. Jednakże tam chyba bardzo dużo chemii, fizykii, matematki. Bo z tego co czytałem to dla studentów na pierwszym roku są specjalne korepetycje darmowe. Zachęcają do tej uczelni i to bardzo. Ale skoro zachęcają to musi być tam ciężko :P

Pozdrawiam.

BHO

Gulczaas
 Wysłana - 23 marzec 2010 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

Chce się upewnić do końca, więc zapytam szanownych forumowiczów czy drzwi otwarte są aby napewno w ten piątek? Nie mam ochoty pokonywać dosyć sporego dystansu na marne : > Gdyż powyższa wypowiedź odnośnie drzwi otwartych, chyba nie odnosi się do szkoły oficerskiej przy Czajkowskiego tylko przy Obornickiej.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 151 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

WSO 2010 cz.2

Strony: 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122

Warto przeczytać: wojsko&szkoła | wegetarianie | flobert ciekawy filmik | ciekawe aukcje broni | wojsko polskie na wesolo;-) | Wyższa szkoła sił powietrznych w Dęblinie | Celownik/termowizja | Odgłosy wojny... | wojsko i co dalej ?? | lekarz | wezwanie do WKU | Piosenki wojskowe | JAK DłUGO MOŻNA UNIKAĆ WOJSKA? | CSMW w Ustce | najskuteczniejsza bron | Ucieczka przed wojem poraz 33146 | jak mowicie na samochody | namietna | anna mucha foto | inżynieria zarządzania | dopa | wroclaw lekarz | jak odzyskac login | włoszki | opowiadania erotyczne tabu | testoviron kononowicz | tesc | małgorzata meier | bozena agency | uzasadnij ze a41 nie jest liczba pierwsza | logo na okularach | Pan Józef | afobam | motywacyjne | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.