FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 101401 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
WSO 2010 cz.2 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Panc-zmech 
Aeromobilna 
Rakietowa i artylerii 
Rozpoznania ogólnego 
Artylerii przeciwlotniczej 
Saperska 
Przeprawowa 
nie ide (w 2010r) sprawdzam 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "WSO 2010 cz.2"   

Kopa666
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

ja sie dowiedzialem od razu, a wyniki przyslali mi pocztą i osobno do wku wysłali. tak samo jest ze zdrowotnymi

J_A_G_L_A
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 14:11      [zgłoszenie naruszenia]

Jaki profil w liceum będzie najlepszy, jeżeli potem planuje się iść do WSO?? Matematyczno chemiczny?? Bo są profile wojskowe, a tam jest geografia i wos, a z tego co widzę, żaden z tych przedmiotów nie jest liczony do WSO.

Gulczaas
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 15:11      [zgłoszenie naruszenia]

matematyczny to chyba jest oczywiste : > z rozszerzonym angielskiem najlepiej : )

brolka
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

mat fiz kolego no logiki troche

pawelppk
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 15:58      [zgłoszenie naruszenia]

Jaki profil będzie najlepszy? Ja myślę, że lepiej się trochę usamodzielnić i samemu pomyśleć, bo to i logiczne myślenie to w wojsku podstawa. Ja nie mogę i później tacy ludzie się dostają.

brolka
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

poto jest rozmowa kwalifikacyjna s psychotwesty

Robercik91
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

Sprawa nie jest taka prosta panowie :)
Co z tego ze pójdzie na rozszerzona matme jak np wiekszosc klasy bedzie orłami z maty bedzie gnać z programem a on zostanie z tyłu i nie bedzie rozumiał nic...
Wybierz szkole która cie przygotuje do matury... może nawet nie być rozszerzonej maty ale nauczyciel dobrze ci wyjaśni wszytko i jeszcze pewnie beda zajecia poza lekcyjne do matur...
Co do wojskowych.. to popytaj jakiś uczniów z tamtad jaki jest poziom i jak nauczyciele z maty i ang wykładaja ...
Co prawda dzieki wojskowym zdabedziesz kilka certyfikatow dodatkowych ktore pomoga ci na rozmowie :D nie bedziesz oczami swiecił za 8 pkt ;P tylko bedziesz mówił ile wiesz za wiecej :)
Chyba ze zrobisz np tak ze pojdziesz do zwykłego LO z mat rozszerzona i dodatkowo do "strzelca":D wtedy tez bedziezs miał co powiedziec ;p
Wiekszosc ludzi ze zwykłych lo nie bedzie miało o czym pogadac ;)
I na pewno na rozmowie da ci to tez ta przewage ze oni patrza czy interesujesz sie wojskiem od dawna czy od kilku miesiecy :P a tak łatwo udowodnisz ze juz od dawana :P

brolka, pawelppk - prosił bym o mniej obrażania, "Ja nie mogę i później tacy ludzie się dostają." "oto jest rozmowa kwalifikacyjna s psychotwesty " -> takie coś nie świadczy o was dobrze... wiec troszke mniej oceniania i "docinek"
A zreszta pytanie J_A_G_L_A nie było takie złe... całkiem logicznie ze się tym interesuje i ma wątpliwości ;0

Wiec tak jak mowie podsumowując
- Ocen swoje możlowości z matmy (na dzien dzisiejszy)
- klasa wojskowa da ci kilka plusów na rozmowe ktore nie bedziesz miał po zwykłym LO
- mozesz isc do zwykłego i do "strzelca" te same plusy + rozszerzona mata

tak swoja droga :D zastanawai mnie o czym przez tyle czasu na rozmowie bedzie gadała taka zwykła osoba z zwykłego LO co nie ma zadnych "skoczków" czy czego kolwiek
"dzien dobry, jestm x, urodziłem sie w y, mam prawo jazdy... to tyle":D
własnie myślelisci o czym bedziecie mowic ?? ja se musze to jakos poukładac bo mi 15 minut zejdzie a nawet połowy nie powiem :P

Zmieniony przez - Robercik91 w dniu 2010-04-02 17:53:23

brolka
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli chłopak sie chce dostać do wso i jest tego pewien to tylko z rozszerzaona matma!! jesli mu nie bedzie szło zda soboie podstawe a nie bedzie sie meczył z hist i wosem jak np na chumanie czy biologia ...a pozatym no po trzech latach jak sie przyłozy to powiedzmy na 50% napisze rozsz wiec i tak sporo lepiej niżby podstawe napisał na 100%
wiec mimo wszytsko jeśli ktoś jest pewny i zdecydowany sumie na jakakolwiek szkołę wojskowa to trzy przedmioty Matematyka Angielski i jeszce fizyka jak na WAT
i moim zdaniem patrzenie czy klasa sie nazywa policyjna dziennikarsko prawnicza czy wojskowa czy też kosmonauto-komandoska jest złym podejściem do sprawy patrzy sie tylko i wyłacznie na przedmioty...

brolka, pawelppk - prosił bym o mniej obrażania, "Ja nie mogę i później tacy ludzie się dostają." "oto jest rozmowa kwalifikacyjna s psychotwesty " -> takie coś nie świadczy o was dobrze... wiec troszke mniej oceniania i "docinek"
A zreszta pytanie J_A_G_L_A nie było takie złe... całkiem logicznie ze się tym interesuje i ma wątpliwości ;0 chodziło mi ze psychotesty odwala słabo zdecydowanych zeby potem nie było sytuacji ze koleś chce zrezygnowac i jest problem nie miałem nikogo zamiaru obrażć

Zmieniony przez - brolka w dniu 2010-04-02 19:30:16

Robercik91
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

spoko :D
i moim zdaniem patrzenie czy klasa sie nazywa policyjna dziennikarsko prawnicza czy wojskowa
no tak :) ale jednak zważ na to iz po wojskowej na rozmowie więcej natrzaska pkt :) bo bedzie mial o czym gadać i czym sie pochwalić :P
Sadze ze własnie na rozmowie osby ze strzelca i LO wojskowego maja pewna przewage... mają juz styczność z wojskowościa i łatwo moga udowodnic ze to nie sezonowa pasja ;)

patrzy sie tylko i wyłacznie na przedmioty... - juz nie na rozmowie :P tam patrzą na ile sie znasz i na ile to jest lub nie "seznowa atrakcja" ;d

na rozmowie.. strzelec i LO wojskowe jednak duzo da ;)

Zmieniony przez - Robercik91 w dniu 2010-04-02 19:44:42

brolka
 Wysłana - 2 kwiecień 2010 20:00      [zgłoszenie naruszenia]

rozmowa to inna sprawa wiadomo zawsze sie dostanie pare pkt ale nie zmieni to faktu ze za dobrze zdana maturke dostaniesz wicej albo jak chodziłeś do dobrego liceum w rankingach wysoko ustawionego też można wyłąpac zreszta tak naprawde z rozmowa spodobasz im sie dostaniesz duzo nie spodobasz sie nie dostaniesz przecież my tak naprawde nie znamy pytać wystarczy popatzreć na wso na forum jakie rózne były pytania i jak róznie ludzie dostawali pkt zreszta jak bede w wku nastepnym, razem to zapytam sie majora bo on sie dobrze obeznany wydaje

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 151 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

WSO 2010 cz.2

Strony: 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138

Warto przeczytać: Kawaleria Konna | Studia cywilne a studia wojskowe. | OLL w Dęblinie | Powołanie do czynnej służby wojskowej? :o | policja/ SG za rok | do kiedy kampania | Lotnisko w Białymstoku | Policja | Wojsko a szkola policealna. | POLICJA: REKRUTACJA (BEZ PYTAŃ O TESTY) | 6bdsz gliwice | zna sie ktos na tym? militaria | Chce sie zaciagnac do wojska! jakies poorady. | Kierunki Kształcenia.. | Tatuaże a zawodowy żołnierz | Odroczenie... | viwldi | borysewicz | skoda octavia | skoda | Zainteresowania Japończyków | hobby Japończyków | Pir@t | jehowa | świadkowie | ufo | krzysiekk | 1 promil we krwii | pulas | Science of Sex Appeal | celibat | miro handlarz | dym od sąsiada | arlak | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.