FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6169 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
WSTI na Pawiej w Warszawie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "WSTI na Pawiej w Warszawie"   

Lamborgini
 Wysłana - 14 luty 2008 12:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,
czy ktoś z Was tam studiuje. Interesuje mnie to czy łatwo jest i spoko da rade zdawać bez problemu

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 14 luty 2008 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

Na ich stronę wejść to już nie łaska?

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Lamborgini
 Wysłana - 14 luty 2008 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

uważasz, ze na swojej stronie napiszą czy łatwo u nich czy nie?

Zmieniony przez - Lamborgini w dniu 2008-02-14 17:13:04

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 14 luty 2008 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

Ale pewnie mają swoje forum dla studentów

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Gumis777
 Wysłana - 14 luty 2008 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tam chodze teraz na magisterke na finansach i latwo to nie jest .Ostro przewrazliwienie nauczyciele na punkcie sciagania.Chodzi oto ze sciagnac to sciagniesz ale czy ci zalicza to ruletka

Druga sprawa ze szkola troche nastawiaona na $ (chodzi mi tu o poprawki ktore sa po 100 )

Ale ogolnie strasznie duuuuuuuuuuzo ludzi takze sie niezdziw bo sa tlumy w hooj ale sporo fajnych lasek

Fajna zecza jest ze wszystko masz elektornicznie itd oceny mozesz sprawdzac w necie

tu masz strone [www.vizja.pl]

Zmieniony przez - Gumis777 w dniu 2008-02-14 17:54:00

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Lamborgini
 Wysłana - 14 luty 2008 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

wcześniej chodziłem na wit. Też wszystko cacy ale zaliczanie masakra. Kompy fajne, net 20 Mbitów. Chodzi mi o inżynierskie. Orientujesz sie jak tam jest?

Gumis777
 Wysłana - 14 luty 2008 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

Na inżynierskich niewiem jak jest no ale chyba podobnie przeciez to ta sama szkola.Tyle ze ja mam inny kierunek.

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

dj-cj
 Wysłana - 2 marzec 2009 09:10      [zgłoszenie naruszenia]

Ja zacząłem WSTI w Katowicach. Tak jak już wyżej powiedziano szkoła nastawiona głównie na zysk, i z wywiadu z innymi studentami wyższych semestrów jest straszny przesiew głównie od IV semestru. Rezygnuję z tej szkoły, po prostu sobie nie radzę. Moje wyobrażenie sposobu nauczania było zupełnie inne od tego który tam zobaczyłem, żeby zaliczyć wszystkie semestry, trzeba być już nie lada fachowcem od programowania i innych zagadnień informatycznych. Po prostu tam nie uczą, tam wymagają już dużej wiedzy. Tak że sorry, ale ja poległem :)

Don quixet
DON TO CHUJ
 Wysłana - 2 marzec 2009 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

Straszne
Pewnie jeszcze każą być przygotowanym na każde ćwiczenia i sprawdzają to

RECEDITE,PLEBES! GERO REM IMPERIALEM!
Mafia znających łacinę%)
Si vis pacem, para pecunia et nulla dies sine linea%-)
I shall be nicer, if you will be smarter.

Specjalista -

dj-cj
 Wysłana - 2 marzec 2009 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

Tak niestety jest, ale to Polska przecież.

Psychonauq
 Wysłana - 29 maj 2012 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

Studiuję na WSTI.
Zdecydowanie nie polecam. Ta szkoła to jedno wielkie jajo. Zero organizacji - załatwienie czegokolwiek graniczy tutaj z niemożliwym. Gdy miałem ocenę do przepisania, to byłem setki razy odsyłany do kogoś innego. Z dziekanem kontaktu nie ma w ogóle, za to na zajęciach z nim bardzo chętnie będzie reklamował swoją książkę i zachęcał do jej kupna. Zajęć z angielskiego w jednym z semestrów mieliśmy tylko dwa. Na resztę kobicie najwidoczniej nie chciało się przyjść. Poziom nauczania jest lichy. Przynajmniej dla mnie. Jak ktoś chce mieć mało godzin w tygodniu i brak konieczności uczenia się, to uczelnia jest właśnie dla niego. Większości rzeczy trzeba nauczyć się samemu. I nie mówię tu o zaawansowanych materiałach, ale o podstawach. W dodatku by spełnić wymiar godzinowy uczelnia wpycha na INFORMATYCE zajęcia takie jak 'umiejętności akademickie', 'obrona narodowa', 'polityka edukacyjna' - absurd i śmiech na sali. Mam porównanie z innymi uczelniami - dlatego szczerze odradzam.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

WSTI na Pawiej w Warszawie

Strony: 1 2

Warto przeczytać: PRACA W SZPITALU | Rekordowy czas nauki-potrzebuje info | Szkoła policyjna | wszystkie kierunki studiów | Jakich znacie rekordzistów? | Co zrobić aby sie dostać | VI LO Bydgoszcz | Gdzie można zacząć sie uczyć od drugiego semestru | Szukam: sprawdzonych szkół w Wawie, gdzie można zostać technikiem bhp lub innym | Uczucie źle dobranego kierunku? | Gdzie po gimnazjum ?? PILNE | AE w Katowicach - promotor/help? | Straż graniczna | Wyjasnienie | Co po gimnazjum/technikum/ | Wyższa Szkoła Kosmetologii I Ochrony Zdrowia | si ,ownia hsf | oppwiadania erotyczne | uprawnienia | A . 1.lub | altintopi | OR-MO | najlepsze tematy sonda | polki na emigracji | polki na emigracji i | minekraft | Dostaje odmowy seksu u płci kobiecej | asus2010 | nie dla os b | wymowa napisana po angielska czasownik w nieregularnych | dicortineff | wieczór panieński | panna młoda | say''i love you'' | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.