FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 35659 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH WE WROCŁAWIU 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH WE WROCŁAWIU"   

PL_89
 Wysłana - 8 grudzień 2007 15:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

WITAM
Interesują mnie wsze3lkie informacje na temat tej uczelni a w szczególności:
-testy sprawnościowe (co na nich jest i jakie są czasy lub ilości powtużen)
-kierunki kształcenia
-czas trwania nauki
-ewentualne urlopy (wolne)
-czy jest jakieś zakwaterowanie
-opłaty
-ilość chętnych na jedno miejsce
itd.

SUN-shn
 Wysłana - 8 grudzień 2007 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

większość odpowiedzi na Twoje pytania znajduje się na tej stronie
[http://www.wso.wroc.pl]
a jak chcesz wiedzieć więcej to zajrzyj na forum WP tam jest wszystko wyszczególnione
[forum.wojsko-polskie.pl]

terroryzm + broń masowego rażenia = ludobujstwo

jakubo666
 Wysłana - 10 lipiec 2008 13:13      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli ide do wyższej szkoły oficerskiej we wrocku poprzez powołanie przez wku to czy bede płacił ze szkołe czy to bedzie jakoś pokrywane?

daga_86
 Wysłana - 13 wrzesień 2008 15:45      [zgłoszenie naruszenia]

jestem zainteresowana szkołą oficerską we Wrocławiu tylko zakres mojej wiedzy na temat warunków i kryteriów przyjęć jest dość mały. przede wszystkim czy występują jakieś problemy, gdy ubiega się o przyjęcie kobieta. dzięki za informacje.

Radza7
 Wysłana - 23 wrzesień 2008 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.wso.wroc.pl/Rekrutacja/2009/Rekrutacja_SO_2009.htm]

- link do stronki z warunkami przyjec i kryteriami oceny, dla dziewczyn tez:)

ja chcialem sie zapytac jak wyglada sprawa w przypadku absolwentow szkół wyzszych starajacych sie o przyjecie. Nie moglem znalezc nic konkretnego o finansach. jesttem na 5 roku studiów i jak go skoncze bede mial 24 lata :( czy sa jakies stypendia, pensje, itp. czy raczej trzeba sobie zaczac szukac pracy?? dzieki za wszelkie informacje pozdr

maxflu
 Wysłana - 15 grudzień 2008 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

Witam kolego,

Widze ze tematyke wojska masz w jednym palcu wiec moze i mi potrafil bys pomoc. Jestem studentem 5 roku i mysle o tym rocznym studium oficerskim we wroclawiu, tyle ze mam w glowie okreslona sciezke kariery jaka chcial bym w wojsku realizowac i chcialbym sie dowiedziec od ciebie w jakich barwach to widzisz.
Generalnie interesuje mnie tylko wojsko ladowe, bo wole polegac na swoich umiejetnosciach a nie niezawodnosci maszyny w ktorej dajmy na to lece ;) Po ukonczeniu tego studium, chcialbym sie dostac do 6bdsz i docelowo do 1psk ew jesli by mi sie udalo to do gromu ale patrzmy realnie;) generalnie chcialbym byc w jednostach specjalnych, jesli sa jakies inne ladowe oprocz 1psk to rowniez poprosze o informacje. Jesli chodzi o mnie to jestem sprawny fizycznie, cwicze sztuki alki, gram w pilke, plywam biegam itp itd, napewno przy intensynym treningu bylbym w stanie zdac te testy jednak mam niewielka wade wzroku i dziedziczne nadcisnienie, i nie chcial bym zeby przez taka glopote w pewnym momencie okazalo sie ze nie ma sily zebym sluzyl tam gdzie chce, w takim razie jesli moglbys mi nakreslic szanse odnosnie mojego stanu zdrowia, i szanse3 ze bede sluzyl tam gdzie chce sluzyc, jest to dla mnie o tyle wazne ze za kilka miesiecy bedzie trzeba podjac ostateczna decyzje i chce byc pewny tego co robie

z gory wielkie dzieki
i pozdrawiam

maxflu
 Wysłana - 15 grudzień 2008 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

przepraszam, zly dzial, rpsze usunac posta

GRoX.pl
 Wysłana - 15 grudzień 2008 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

jaki prog byl w tamtym roku na WSO?

Change won't come if we wait for some other person or some other time.
We are the ones we've been waiting for, we are the change that we seek.

Shellymag
 Wysłana - 9 styczeń 2009 00:40      [zgłoszenie naruszenia]

witam mam zamiar wstapic do wojska zawodowego, jestem juz magistrantka, lecz musze ukonczyc WSOWL we wroclawiu chcialbym sie dowiedziec jak tam jest w tej szkole czego wymagaja i jakie sa np zajecia....

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 9 styczeń 2009 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

Polecam zajrzeć na ich stronę.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Shellymag
 Wysłana - 9 styczeń 2009 17:21      [zgłoszenie naruszenia]

no łasnie bylam... i oficjana strone znam, natomiast chcialbym poznac relacje od strony kulisow jesli sie da....
np jaka jest roznica miedzy wstapieniem do wojska z poboru a nauka ww uczelni??

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH WE WROCŁAWIU

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Filologia włoska czy hiszpańska?? | Pomóżcie bo sie gubię - filologia angielska | Zguba świadectwa | Studiujesz AWF na pierwszym roku? Wejdz i sie wypowiedz | Resocjalizacja | Uczelnie wyższe dzisiaj a kilka lat temu... | WSAIZ Rzeszów | SEKURYTYZACJA - TRANSAKCJE HELP !!! | [his]poczet królów polskich | logistyka | Egzamin komisyjny | jedynka na polrocze w klasie maturalnej | Politechnika Koszalińska | Przypisy w pracy | Rekrutacja na studia | Rekrutacja na studia (oceny) | vitamin | poznam chłopaka | seriale | one direction | quake 3 | dojrzała | sogi | największe wpadki | paolka | wygl .damy | Aneta Zaj .c | Ma ,gorzata Socha | KrakA3w kluby | banan 100 | gabriela bojko | czytnik ebook | laski z n k | planetside | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.