FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1639 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
WYPADEK samochodowy 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
MIAŁEM wypadek samochodowy 
NIE MIAŁEM wypadku samochodowego 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "WYPADEK samochodowy"   

Mariux
 Wysłana - 30 marzec 2006 08:32    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystich użytkowników po dłuższej nieaktywnej w wypowiedziach przerwie!

Widzę, że sporo doszło nowych użytkowników, ale mam nadzieję, że 'stara gwardia' mnie kojarzy.

Chciałbym poruszyć temat wypadków samochodowych.

Otóż, przypomniało mi się, że miałem 2 lata temu wypadek samochodowy. Krótko postaram się go opisać.

Dzień X. Pora popołudniowa. Pogoda 'pod psem'. Urwanie chmmury. Intensywna ulewa, wycieraczki nienadążają. Oczywiście jazda samochodem bardzo wolna (20, 30 km/h.). Wtem za przeproszeniem, 'dziad' (starszy człowiek) nie zachowując kszty przepisów drogowych, zwłaszcza w takich niesprzyjających warunkach pogodowych, jadący golfem III uderza we mnie z prędkością około 70 km/h.

Skutki:
- ja jako kierowca lekkie nadwerężenie części szyjnej kręgosłupa,
- mama, siedzą obok - bez obrażeń, ale siła oderzenia była taka, że aż jej fotel się przesunął,
- tato, siedzący z tyłu aż podskoczył do góry, skutek: 'rozcięta głowa, obfite krwawienie,
- kierowca golfa i pasażerowie: bez obrażeń.

Samochody (wówczas prowadziłem poloneza poloneza Caro):
- polonez: stłuczenie tylnej lampy, pęknięty tylny zderzak, lekko wygięta blacha,
- golf III: 'rozpruty' cały przód, prawdopodobnie samochód do kasacji, silnik uszkodzony 'na maxa'.

Teraz postaram się wytłumaczyć, dlaczego mieliśmy takie szczęście.
Otóż polonez, którym kierowałem miał z tyłu hak i tylko to nas uratowało (zwłaszcza mojego ojca) przed poważniejszymi skutkami wypadku.

No i co, zjechałem na bok, wyszedłem z samochodu, po pierwsze zacząłem uspokajać mojego tatę, i wstępnie opatrzyć krwawiącą rozciętą skórę na głowie. Następnie podszedłem do kierowcy i zacząłem go po prostu 'opieprzać' za nieodpowiedzialność. Tak mnie nerwy poniosły, że jakby nie interwencja mojej mamy, to mógłbym mu zrobić krzywdę.

Następnie dzwonienie po pogotowie ratunkowe, straż pożarną, badanie alkomatem (obaj kierowcy 0 promili), itd. itd.

Nie będę się więcej ropisywał, żeby Was niezanudzać.

Mam jednak do Was pytanie:
- czy mieliście kiedykolwiek wypadek samochodowy (kolizję) i jak możecie to krótko ją opiszcie,
- do tematu dołączam ankietę.

PS. Proszę szanownych moderatorów o nieprzenoszenie tematu do innych działów, gdyż napisałem ten temat w 'Insomni', ze względu na chyba największą popularność tego działu.

Dziękuję za uwagę.

Mariux

Eclipse21
PELEMELE
 Wysłana - 30 marzec 2006 08:40      [zgłoszenie naruszenia]

Widze, że staruch z Ciebie (data rej.).
Strasznie łagodnie to opisujesz

"napisałem ten temat w 'Insomni', ze względu na chyba największą popularność tego działu. "

Insomnia to forum, nie dział i co najwyżej można przeniesc ten temat do Motoryzacji

XXX

Ekspert -

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 30 marzec 2006 08:45      [zgłoszenie naruszenia]

Jedyne co to mala kolizja, w trzecim tygodniu po odebraniu prawka, wymusilem pierszenstwo. Nic praktycznie sie nie stalo oprocz migaczy itp. Zjechalem na pobocze i zaczolem sie z gosciem klocic(mimo ewidentnie mojej winy) i chcialem od niego hajs na naprawe
Niedaleko stala drogowka, i ja przekonany, ze to JA mam racje podszedlem do pana wladzy i mu opowiadam co i jak, on na to "panie nie dzwon pan po policje, bo dostaniesz pan mandat i punkty, idz sie pan dogadaj"
Skonczylo sie na tym, ze gosciu( z dugiego samochodu) machnol reka i pojechalismy kazdy w swoja strone.

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Ekspert -

Mariux
 Wysłana - 30 marzec 2006 08:45      [zgłoszenie naruszenia]

Nie przenoście z łaski swojej.

Dzięki.

Mariux

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 30 marzec 2006 08:49      [zgłoszenie naruszenia]

hakelbery co ty robisz o tej godzinie przed inso ??

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

scooooooby
 Wysłana - 30 marzec 2006 08:52      [zgłoszenie naruszenia]

Ja osobiscie nigdy nie mialem wypadku ale wszystko przede mna Wiem ze moja starsza kiedys miala jak bylem bardzo malutki, ale na szczescie nic powaznego sie jej nie stalo

Hej Hej Falubaz :)

perlo
 Wysłana - 30 marzec 2006 08:53      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mam jeszcze prawka ale kiedys dowalilem rowerem w bok auta jadac z gorki jakies 30km/h bez hamulcow. Zauwazylem to dopiero w polowie gorki jak juz nie bylo jak sie zatrzymac ... wjechalem na skrzyzowanie i bum ... polecialem w powietrzu pare metrow i tyle. Koles troszke wgnieciony bok ten przy masce. Nic mi sie nie stalo bo wracalem z lasku wiec bylem w kasku i zbroji ale rower ucierpial :(
Od tego czasu zawsze jak wracam z lasku sprawdzam rower :P Bo nigdy nie wiadomo czy cos sie nie stalo po zlym ladowaniu z hopki czy cos... ;)

Kazali mi usunac podpis :( %-)

Specjalista -

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 30 marzec 2006 08:57      [zgłoszenie naruszenia]

dzisiaj mam rozmowe, mowilem Ci o co chosi, jedziesz ze mna??

Ekspert -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 30 marzec 2006 08:58      [zgłoszenie naruszenia]

zaraz *******lam do biblioteki szkolnej <wow>
dzwoniłem wczoraj pytać o termin prawka <yes>

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

ziutek43
Bukmacher
 Wysłana - 30 marzec 2006 08:58      [zgłoszenie naruszenia]

mala stluczka i to nie z mojej winy podchodzi do 1 pozycji w ankiecie?

Ekspert -

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 30 marzec 2006 09:02      [zgłoszenie naruszenia]

ja jade o 10:45 ja zdazysz wrocic to wpadnij

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

WYPADEK samochodowy

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Judo w Atenach | Dylemat | Gra na stronie!! | szukam clip-art'a kulturystycznego | Sami swoi | 4 miejsce | pozdro szejset | Pomozcie biedakowi | amerykańskie allegro | Wyczesana strona fanatyków hrhrhr%-) | Jak obrabowac bank? | Szukasz pracy ,zajrzyj !!! | Jakiego radyjka słuchasz? %-) | Meteoryt | alkomat | Wszyscy którzy są HeYaH positifni - tutaj | LaraCroft | dwa sławy | sławy | aliexpress | zona odeszla co teraz | parapetówa | prezent na | szef | inteligencja | wykształcenie | essentiale forte | skręcanie | motorolaw220 puk misi | własna DG | only cats | TOPIK | piłkarzy | nagość | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.