FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12382 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
W co zainwestować ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "W co zainwestować ?"   

Wardog
 Wysłana - 2 luty 2006 18:21       

Przeniesiona przez Fana z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siemka.Gdybyscie mieli 100 tys zl w co byscie je zainwestowali (chodzi mi o jakis interes )zeby to troche pomnozyc?

pozdrawiam

Sliwulla
 Wysłana - 2 luty 2006 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

papiery wartosciowe ok80tys w papiery wartosciowe 20tys w obligacje skarbowe

ale zaraz pewnie jakis idiota napisze ze zainwestuje je w 5mln pudelek zapalek, lub 10tys dugopisow zelowych, albo ok. 6tys prezerwatyw

termitek on-line hrhrhrhr %-)

witeq
 Wysłana - 2 luty 2006 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

lokata wysokoprocentowa
lub jakies pewniaki w sts'ie, jakies dwa mecze ze stawka 1.1

.......:::::::Tchórz umiera tysiąc razy, a bohater tylko raz:::::::.......
[http://www.jokaroo.com/ecards/funnymovies/madsoccerskills.html]

AlexIdol
 Wysłana - 2 luty 2006 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym zainwestowal w zlote monety, ale trzeba miec o tym pojecie ktore sie oplaca ja na razie z moja kasa inwestuje w srebrne...

Wardog
 Wysłana - 2 luty 2006 18:40      [zgłoszenie naruszenia]

Sliwulla tyko ze na obligacjach i papierach wartosciowych to ja niemam zadnego pojecia ,nawet niewiem co do czego(duzo mozna na tym zarobic?).STS to raczej niezaryzykuje poscic na raz 100 tys no ale mniejsze sumki stawiam.AlexIdol - kupujesz pierwsze lepsze srebrne monety czy jakies inne?Bo ja tez troche w to inmwestowalem ,mam okolo 100 srebrnych monet

Zmieniony przez - Wardog w dniu 2006-02-02 18:42:17

scooooooby
 Wysłana - 2 luty 2006 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

z tymi pewniakami to zes witeq wyskoczyl hehe a co do inwestycji to ja sie tam udzielal nie bede, bo nie mam az takiego pojecia o tym zeby zabierac glos w tej sprawe

Hej Hej Falubaz :)

Eclipse21
PELEMELE
 Wysłana - 2 luty 2006 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm może w długopisy żelowe, albo prezerwatywy?

Sliw sam jestes debil

XXX

areck
 Wysłana - 2 luty 2006 18:58      [zgłoszenie naruszenia]

Pewniaki A drużyna pechowo przegra i koleś się powiesi mhm

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Sliwulla
 Wysłana - 2 luty 2006 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

od papierow wartosciowych to wynajmujesz maklera ktory w zamian za prowizje obraca nimi a wrazie niepowodzenia wyrownuje straty, wiec ryzyka nie ma a w polsce jest dosc duzo dobrych domow maklerskich, zreszta jesli bys chcial to sam moglbym ci ze dwa znajome polecic co do Obligacji skarbowcyh to ryzyko jest jeszcze bardziej znikome, poniewaz polega to na tym ze jakby udzielasz panstwu pozyczke a po paru latach w zaleznosci od rodzaju obligacji wyciagasz zysk. Jednak jest to metoda dla cierpliwych, bo zyski przychodza najwczesniej po roku jesli chodzi o papiery wartosciowe i a pare lat z obligacji skarbowych o ile panstwo nie zniknie z mapy

termitek on-line hrhrhrhr %-)

Wardog
 Wysłana - 2 luty 2006 19:14      [zgłoszenie naruszenia]

Sliwulla byl bym bardzo wdzieczny dgybys mi podzucil te adresy domow maklerskich a jesli chodzi ze troche trzeba czekac na zyski to ja moge czekac i kilka lat ,poprostu mam teraz kase i juz mysle teraz zeby to ulokowac dobze zeby w przyszlosci miec z tego jakis dobry zysk.
A jeszcze jedno pytanie mam : przy dobze zainwestowanych 100 tys ile mozna mniejwiecej wyciagnac ,powiedzmy po 5 latach?

Zmieniony przez - Wardog w dniu 2006-02-02 19:25:34

adas442
 Wysłana - 2 luty 2006 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

-papiery - KGHM w styczniu poszlo o 290%, hossa bedzie jeszcze trwala

- fundusze

Jestem Byku :-) - Pozdrawiam
Adam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

W co zainwestować ?

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: | | od walenia konia sprężyna | Antdrzej grucha | najlepszy tyton antdrzej | najlepszy tyton | dziadek i wnuczka | stek biedronka | WASZYM PREZYDENTEM | Torbiel zastounowa | Tabu | ksw 41 | podoba mi się chłopak | ukraińcy | botoks | Jakie prezenty otrzymaliscie | sharp aquos nie reaguje na pilota | kupno prezerwatywy | sex mamuska z synem | zdrada opowiadanie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.