FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1120 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Multimedia
Wadliwa klisza a moze znak z Niebios?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wadliwa klisza a moze znak z Niebios??"   

elcow
 Wysłana - 10 lipiec 2003 00:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Dzisiaj przypadl dzien w ktorym mialem odebrac zdjecia od fotografa.
Ku mojemu zdziwieniu brakuje 2 zdjec, 13 i 14-tego, poprostu przezroczysta przerwa w kliszy.
Tak sie zlozylo ze moja profesorka konczyla nauczanie w mojej szkole wiec nasza klasa postanowila zrobic sobie z nia zdjcia. Byly one wykonane okolo 18 czerwca przez jedna z uczennic. Ta uczennica w warunkach klasowych wykonala dwa zdjecia.Tych zdjec wlasnie brakuje na kliszy. Wyglada ona nastepujaco: od 1 do 12 sa normalne zdjecia, 13 i 14 przezorczysta przerwa, od 15 do konca dlasze zdjecia...Co moglo byc przyczyna takiej sytuacji...? Moja niepokoj wzbudzil program telewizyjny ktory ogladalem dawno temu o tym ze postacie, zjawy, na zdjeciach ich brak sa znakiem zblizajacej sie ich smierci. Tak sie sklada ze osoby ktore sa na zdjeciu jada z ta profesorka na wycieczke....Prosze o racjonale wytlumaczenie tej sprawy...dzieki;p.s. ja teh jade z nimi, boje sie;)

"Nie myśl. Działaj, pomyslisz po śmierci..."

INSOMNIA
 Wysłana - 10 lipiec 2003 01:11      [zgłoszenie naruszenia]

Mysle ze Mulder i Scully byliby tu pomocni

Quart
 Wysłana - 10 lipiec 2003 08:12      [zgłoszenie naruszenia]

a ja Ci powiem...nie jedż
chociaż może być też kosmitką,to wtedy jedz

==============================================
Melanżowcy z sfd cz.1
[http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94536]

Melanżowcy z sfd cz.3- wypad na disco
[http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=95206]

Zmieniony przez - Quart w dniu 2003-07-10 08:13:46

INSOMNIA
 Wysłana - 10 lipiec 2003 21:04      [zgłoszenie naruszenia]

W co za bzdury Ty wierzysz człowieku!?!
Co niby miałoby powodować znikanie tych postaci na zdjęciach?
Jakaś tajemnicza ciemna moc rodem z Kręgu?
Nic się nie martw Anioł Stróż Ciebie strzeże

INSOMNIA
 Wysłana - 28 grudzień 2003 11:39      [zgłoszenie naruszenia]

A obiektyw miałeś odkryty ??

azdanowski
 Wysłana - 30 grudzień 2003 08:13       [zgłoszenie naruszenia]

Taaaa, bzdury totalne!
A co prawda to prada - Anioł Stróż czuwa!
Nie mieszał bym jednak w to żadnych znaków z nieba... choć jak mówiła św. Tereska "wszystko jest łaską".
Ja też tak kiedyś miałem. W lutym zrobiłem ze statywu 3 zdjęcia w moim pokoju z koleżanką z Australii. To były jedyne zdjęcia które z nią miałem. Odległość między naszymi kontynentami jest znaczna ;) więc zależało mi na nich i z niecirpliwością odbierałem zdjęcia żeby zobaczyć tylko te trzy! I ta sama histroria - wszysktie dookoła oprócz tych 3 - puste miejsce. Myślałem że się zabije. Zrobiłem tysiące zdjęć i nigdy mi się to nie zdażyło... no ale niestety trzeba przyznać że jedynym wytłumaczeniem jest nie zdjęta z obiektywu zasłona.
P.S. Ja żyje i ona też - znów przyjechała do Polski :)

"Duch świety leczy najbłębsze nawet rany ludzkiej egzystencji. On zamienia wewnętrzny nieurodzaj dusz w urodzajne polna łaski i świętości"
Jan Paweł II

[www.azdanowski.prv.pl]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Wadliwa klisza a moze znak z Niebios??

Warto przeczytać: to jest forum! | WPADKI KULTURYSTÓW | AKTUALNE ZDJECIA Z POTTERA | Polska flaga na pulpit! | co wybrać ? | GIFY!!! | TAPETY | Konie | Co ostatnio czytasz? | Kulturystki na masie | Maniac GYM logo!! | Festiwal PHUKET - uwaga !!! - drastycznie - !!! | Kinga Pankiewicz | ....:::: SONY P52 ::::.... Warto kupić ten aparat cyfrowy? | Dziewczyny ze "Slonecznego patrolu" | fryzjer meski ;) / jakie fryzury wam sie podobaja? | zdjecia polek | kobietę | uderzyć kobiet | gniezno | koniec świata 2017 | skurviel | magda narożna | pod prysznicem | ciekawe jak ruchac z milosci | Prosta metoda jak skutecznie rzucic paleniei Kto z was rzucil palenie | biuro ochrony rządu | wakacje z mama 2 | ducato | randki z modelkami | ale mam kujowy nick | kujowy | Burial Stolen Dog | Burial Stolen Dog | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.