FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 37368 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Wady naszych Ex 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wady naszych Ex"   

karusia89
 Wysłana - 7 sierpień 2006 17:25      [zgłoszenie naruszenia]

no ja też mialam kilka związków i moi ex mieli wady
np.:

-był taki jeden straszny katolik który nie miał nigdy czasu żeby mnie odwiedzić bo musiał iść do kościoła, nawet jak ja go odwiedzalam to on musiał mnie zostawić, bo on na msze musi iść,

-następny delikwent był ze mną potem se znalazł inną laske i rozpowiadał wszystkim że on nigdy nie chodził ze mną i poza tamtą nie miał eszcze innych dziewczyn,

-można jeszcze opowiedzieć wam o tym że jak całowałam sie z jednym ze swych ex to czułam sie tak jak by mnie jakaś krowa oblizała

oj dużo tego ale już ne moge

Nie no, bomba! Ja się będę musiała po tym poddać jakiejś terapii. Już mi oko lata...

SaharVS
%-)
 Wysłana - 7 sierpień 2006 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

był taki jeden straszny katolik który nie miał nigdy czasu żeby mnie odwiedzić bo musiał iść do kościoła, nawet jak ja go odwiedzalam to on musiał mnie zostawić, bo on na msze musi iść

Bo fantazja, fantazja, fantazja jest od tego...

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

karusia89
 Wysłana - 7 sierpień 2006 18:02      [zgłoszenie naruszenia]

oj jaka fantazja... SaharVS jakoś widze ze coś ci nie podopasowało ale taka jest prawda niestety i nie mialam jak określić tego ktosia to napisalam o nim katolik. No można było napisać nadgorliwy. Sorki jeśli kogoś urazilam

Nie no, bomba! Ja się będę musiała po tym poddać jakiejś terapii. Już mi oko lata...

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 7 sierpień 2006 18:09      [zgłoszenie naruszenia]

Jeszcze przypomniał mi się gagatek który tak jak Twój Karusiu zapomniał,że się z mną spotykał

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

SaharVS
%-)
 Wysłana - 7 sierpień 2006 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

karusiu89 moze on byl ksiedzem? Albo Ty sie spotykalas z nim raz na tydzien o godzinie 12, kiedy akurat szedl na msze.

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

HiddenFace
 Wysłana - 7 sierpień 2006 18:16      [zgłoszenie naruszenia]

hah, ja pamietam mialem taka jedna cnotke, ktora nie chciala mnie pocalowac z jezyczkiem przez pierwsze dwa tygodnie :D hah, ona w ogole dzika byla. zerwalem po jakis 3 tygodniach ;]

jeszcze jedna była tak zazdrosna, ze chciala mi robic awanture jak widziala, ze rozmawialem gdzies na miescie z jakas znajoma ;] jak sie pozniej okazalo to ona mnie zdradzila ;]

bylo jeszcze duzo takich dziwnych, ale nie mam czasu sie nad tym zastanawiac ;p

karusia89
 Wysłana - 7 sierpień 2006 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

możecie mi wierzyć lub nie ale on nie był księdzem. Jak na mój gust to raczej erotoman z wybujałą wyobraźnią. A na księdza to zamłody.

Tudor
 Wysłana - 7 sierpień 2006 19:14      [zgłoszenie naruszenia]

Dobry temat. Mnie najbardziej chyba lenistwo i przemądrzałość, takie jakieś zbyt wysokie mniemanie o sobie. Oj Miareczka musiałaś biedna jeździć Calibrą Jakie to obciachowe, że kolesia nie było stać na BMW M3
p.s. Każdy prawdziwy facet sie jara motoryzacją, ale fakt, mówienie ile to nie spalił jeżdżąc do Ciebie to debilizm :] pozdro

"bo żyć ma prawo każdy, każdy ma prawo dotknąć pogardy własnym sumieniem"
Brzydki, zły i szczery

Specjalista -

VidaL
 Wysłana - 7 sierpień 2006 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

Prosta odpowiedź. Może mnie tu wszyscy potępią, ale taka jest prawda.
Moja ex była szmatą. Na szczęście szybko to skumałem i nie zdążyła mi doprawić rogów.

Ekspert -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 7 sierpień 2006 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

Nie lubie tego typu tematów, bo jak dla mnie jest to jechanie po drugiej osobie za jej plecami i koniec. Podobnie twierdziłem zresztą jak powstał identyczny temat kilka miechów temu <yes>

ogoółem temat %-----------------------------------------------)

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 38 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wady naszych Ex

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38