FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 37741 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Wady naszych Ex 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wady naszych Ex"   

RozkosiQ
 Wysłana - 8 sierpień 2006 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

AAAA.. Normalnie musze dodac cos od siebie..

OSZUKIWALI..

NABIJALI W BUTELKE!!

TRZYMALI NA SMYCZY!!

ale na szczescie trwalo to krotko :))) hehehe..

A calibra - dobre autko :)) choc mi to powiewa czym facet jezdzi :) Nom byleby nie Fiat 126p

Fuck me like you hate me...

Specjalista -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 8 sierpień 2006 09:29      [zgłoszenie naruszenia]

jest różnica między kumplem a dziewczyną. Jak byłeś z nią w związku to było wszystko ładnie pięknie, a teraz jak już nie jesteście razem to jest be i można obgadywać na lewo prawo. Była to osoba, z którą coś cie łączyło dla której wcześniej zrobił byś prawie wszystko -jak nie wszystko, a teraz nic i najlepiej pojechać po calaku hahahah

ciekawi mnie teraz jakby ta druga wasza połówka weszła na forum i zobaczyła to co o niej piszecie. Czy w 100% pokrywało by sie to z prawdą. Albo na odwrót: jakbyście weszli na jakieś inne forum i zobaczyli co o was ta druga pisze. Zepwne tak samo by was to w****iło jak to, że (obecnie były) partner sie do was nie przyznawał, że jest z wami w związku.

czyli co ?nigdy nie mowicie o innych osobach

trzebia umieć rozróżnić dziewczyne od INNEJ osoby - bynajmniej dla mnie to zupełnie co innego.

a jeżeli chodzi już o ten inne, to jeżeli jest to mój kumpel, albo koleszka To NIGDY nie jade po nim bez jego obecności. Robimy sobie jaja z siebie, ale w ścisłym gronie gdzie każdy dobrze wie o co chodzi i kojarzy co jest pięć

co innego osoby, które są tylko moimi znajomymi - wtedy zmienia to zupełnie postać rzeczy - i dopiero teraz twoje słowa mają jakikolwiek sens

mysle ze za duzo ideologii do tego dorabiacie.

a ja myśle, że jeszcze za bardzo Was boli strata tej osoby i robicie to z nienawiści, chęci popisania sie/ przypodobania obecnej bliskiej osobie itp.

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

Astalav
 Wysłana - 8 sierpień 2006 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

Maciej nikt nie sugeruje tutaj kto jest tą naszą czy naszym ex, bo to juz by było nie chamstwo ale prostactwo..... i to co pisałem na początku przynajmniej widac jak "miłość" czy tam działanie hormonów zaślepia....nie raz na forum ktoś pisał i swojej beznadziejenej sytuacji z laską, na co doradzaliśmy mu zeby ją olał i co?? Przewaznie dalej był z nią. A bolec to mogło po rozstaniu teraz mozna tylko powspominac i posmiać się

pozdro

"a ja myśle, że jeszcze za bardzo Was boli strata tej osoby i robicie to z nienawiści, chęci popisania sie/ przypodobania obecnej bliskiej osobie itp."

swoejej obecnej nie wypominałem wad mojej ex bo po co??To zamkniety rozdział w życiu i teraz mnie to j.ebie wieć nie musze szukac takich sposobów na przypodobanie sie obecnej ;) I przed kim miałbym sie popisywac przed Wami niby po co???

Zmieniony przez - Astalav w dniu 2006-08-08 10:11:53

Turbulętnie rzecz ujmując, rzeczywistość koliduje z moimi imperatywami

Znawca -

naliii
 Wysłana - 8 sierpień 2006 10:16      [zgłoszenie naruszenia]

dobra dodam coś od siebie :
- mój ex klócil sie ze mną że do pizzy pieczarki lepiej zetrzeć na tarce niż pokroić w plasterki (dla mnie to nie porblem smakuje tak samo ale dla niego....)
- libido na poziomie ponizej zera bezwzglednego,dwóch latach grzeczne leżenie i ogladanie filmów (szybka zmiana faceta i teraz juz wiem ze to nie jest norma )
jak sobie cos przypomne to napisze, ale pamietajcie ze to sa takie głupoty z których mozna sie posmiac a nie powód rozstania (nie jestem az tak płytka zeby sie z powodu pieczarek rozstawac )

świat kocha tych, co smiało idą pod wiatr

Zawodny
 Wysłana - 8 sierpień 2006 11:06      [zgłoszenie naruszenia]

A calibra - dobre autko :)) choc mi to powiewa czym facet jezdzi :) Nom byleby nie Fiat 126p

A dlaczego nie?? Jak w dobrym stanie to samochod dobry, ja mam 20 lat a jezdze do laski rowerem lub busem i jej to nei przeszkadza wcale. U ciebie taki przekreslony jest?? Aha kupilem sobie maluszka wlasnie i go robie

wixa:-}

Znawca -

RozkosiQ
 Wysłana - 8 sierpień 2006 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam na mysli Fiaty 126p nieco juz wyjezdzone te nowki niech se sa Ale te wygnite......

Rower - dobra rzecz a i maluszek na poczatek jest dobry, ale zadbany

Racja.. dziekuje za sprowadzenie na ziemię

Fuck me like you hate me...

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 8 sierpień 2006 12:17      [zgłoszenie naruszenia]

no over fajna rzecz zwlaszcza ten na 4 kolach

VooDooMan
 Wysłana - 8 sierpień 2006 12:27      [zgłoszenie naruszenia]

Co wyscie sie tak uczepili tej Calibry:P? Auto jest wmiare tanie... A po ladnym tuningu jest za***ista furka:P ... Chcial bym miec calibre i kase by ja troch ztuningowac.. tak to niestety bede musial wozic sie autami starych =/
A co do wad ex...Juz dawno temu.. ponad 2lata temu ... Jade sobie do laski patrze a tu szmata z jakims typem sobie stoi .. podchodze "młody gniewny" bylem wtedy:P juz macham rekoma a typ "Co jest kurva?" i skonczylo sie na tym ze ja i on poszedł w swoja strone a panna zostala sama:D Taka to suKa była o tAka:]

Znawca -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 8 sierpień 2006 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

miłośników calibry zapraszma na [www.calibra-team.pl] a reszta niech pisze jakich okropnych mieli byłych

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Fana
 Wysłana - 8 sierpień 2006 12:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam na mysli Fiaty 126p nieco juz wyjezdzone te nowki niech se sa

Co wyscie sie tak uczepili tej Calibry:P? Auto jest wmiare tanie... A po ladnym tuningu jest za***ista furka:P

yhy

Zmieniony przez - Fana w dniu 2006-08-08 12:56:52

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 38 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wady naszych Ex

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38