FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 37516 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Wady naszych Ex 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wady naszych Ex"   

Astalav
 Wysłana - 8 sierpień 2006 13:21      [zgłoszenie naruszenia]

jaki off top

Turbulętnie rzecz ujmując, rzeczywistość koliduje z moimi imperatywami

Znawca -

vox
 Wysłana - 8 sierpień 2006 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

dobra skonczcie o tych calibrach, podsumowując jest to****owe auto no i ma napęd na nie tę co trzeba oś <yesss> jak słusznie zauważył gacu

Znawca -

zrk
 Wysłana - 8 sierpień 2006 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

calibra jest*****owa chociaz jak bym dostal to bym smigal ,no chyba ze jakas na maxa wiejski tuning

a taka najwieksza wada mojej ex to wrecz chorobliwa zazdrosc

Specjalista -

e_mika
 Wysłana - 8 sierpień 2006 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

Moj były robił mi z byle powodu awantury typu:

- gotowałam na śniadanie jajka i ugotowałam mu 3 a on z wielką awanturą, że on się 3-ma nie naje i, że miało być 5

- innym razem zażyczył sobie na śniadanko płatki z mlekiem. Ja piję tylko zimne mleko, więc zrobiłam mu z zimnym, a on na to, że on nie lubi i miało być ciepłe - po czym wylał je z talerza na podłogę

- twierdził, że jest zbyt zaje**sty żeby jeździć do mnie autobusem (4 przystanki), więc jak nie miał na wahę albo miał zepsuty samochód to życzył sobie, żebym to ja przyjechała do niego albo stwierdzał, że się nie spotkamy, bo nie ma jak przyjechać

- kiedy do niego przyjeżdżałam to często zdarzało się tak, że był tak bardzo zmęczony, że jak wchodziłam do domu to go budziłam, po czym zabierał się za szybki numerek (ściągał mi tylko spodnie do kolan) po czym zasiadał do kompa (albo szedł dalej spać) i nie miał zamiaru nawet ze mną pogadać

- jak było już późno a ja chciałam żeby mnie odwiózł do domu a on był akurat w czasie drzemki, to gdy go budziłam to najpierw się na mnie wydzierał po czym stwierdzał, że musi się rozbudzić - A ZAZNACZAM, ŻE ROZBUDZANIE SIĘ TRWAŁO OD 2 DO 3,5 GODZINY

- granie w zimę w piłkę w środku nocy z kumplami a moim zadaniem było "podziwianie" jak mu świetnie idzie

- no i żeby już nie przedłużać to jedną z najlepszych akcji jaką zrobił było to, że kiedy obchodziliśmy pierwszą rocznicę to najpierw musiałam czekać aż sobie 2 godz pogra w piłkę, po czym jak juz skończył to zadał wśród kumpli pytanie "Kto idzie z nami do kina?". Myślałam, że chłopaki skumają OCB, ale jednak nie. Dwóch kumpli się określiło, że idzie, ale zanim dotarliśmy do kina, to spędziliśmy prawie godzinę na poszukiwaniu pewnej używki typu "weed", bo chłopcy koniecznie chcieli sobie zapalić przed kinem żeby im się lepiej oglądało. No i oczywiście spóźniliśmy się do kina

To na razie byłoby na tyle, chociaż jest jeszcze wiele takich historyjek, jak sobie przypomnę to najwyżej napiszę

Ale jednym słowem, nie życzę nikomu takiego frajera. Szkoda tylko, że dopiero po 1,5 roku się opamiętałam i to wszystko zakończyłam.

Za to teraz mam zupełne przeciwieństwo tamtego

Pozdro dla wszystkich. Sorka za takie rozpisanie

Każdy dzień jest ch*jowy inaczej, czyli nic dwa razy się nie zdarza... %-)

Znawca -

Petz
 Wysłana - 8 sierpień 2006 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

E-mika, widocznie lubisz bydlaków

Daj żyć.

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 8 sierpień 2006 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

o qrwa 1,5 roku . Masochistka?

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

Specjalista -

Astalav
 Wysłana - 8 sierpień 2006 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

e milka sog...to jest własnie to o czym pisałem na początku

pozdro

Turbulętnie rzecz ujmując, rzeczywistość koliduje z moimi imperatywami

Znawca -

e_mika
 Wysłana - 8 sierpień 2006 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

Bydlaków nie lubię - o czym świadczy mój obecny związek. A 1,5 roku sama nie wiem jak wytrzymałam, pewnie z przyzwyczajenia i tłumaczenia sobie, że on się kiedyś zmieni No cóż, takie życie - człowiek uczy się na błędach - wy też napewno doskonali nie jesteście Najważniejsze, że byłam w stanie to zakończyć

Dzięki za SOG'a - odbijam

Każdy dzień jest ch*jowy inaczej, czyli nic dwa razy się nie zdarza... %-)

Znawca -

Batman..
 Wysłana - 8 sierpień 2006 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

ja chyba nie mam żadnej ex... ostatnio mi się wydaje że Ania jest pierwsza i juz ostatnia... do żadnej nei mam żalu, czasem meni coś denerwowało w ich zachowaniu ale z resztą pewnie w moim też je coś denerwowało...

Specjalista -

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 8 sierpień 2006 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

Twardziel po prostu...

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 38 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wady naszych Ex

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38