FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8723 razy ¬

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
Wakacje 2014, 2015 - planujecie ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wakacje 2014, 2015 - planujecie ?"   

rss20
 Wysłana - 27 marzec 2014 19:45      [zgłoszenie naruszenia]

i chvj bombki strzelil. 3 dni po tym jak zaczalem szukac info na temat chorwacji okazalo sie, ze bede mial 2 dziecko.

jak planowalem wakacje 2013 to tez ujawnil sie potomek...

na 2015 nic nie bede chyba planowal, bo kurde do auta ich wszystkich nie pomieszcze...

chyba jestem skazany na lasty minuty bo planowanie mi nie sluzy.. heheheheh

Andromedaa
 Wysłana - 27 marzec 2014 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

Hahaha gratulacje

Znawca -

katjak
 Wysłana - 10 kwiecień 2014 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

No to Ty - rss20 - masz naprawdę szczęście z potomstwem....ale są i tego zalety, bo np. do Niemiec z DB możesz wtedy jechać praktycznie za darmo....a raczej Twoje dzieci, bo wiadomo, im więcej dzieci tym bardziej patrzy się na własną kieszeń hi hi hi, dlatego pod tym względem są plusy. ;)

hrumhrum
 Wysłana - 27 sierpień 2014 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

I jak wasze wakacje? był już ktoś i wrócił? Chwalcie się

My nadal planujemy, około 10 września chcemy wyruszyć. Im więcej przeglądam tych ofert to już mam dość tych wakacji

ciamciara
 Wysłana - 27 sierpień 2014 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

Ja byłem na Rodos i polecam.

"Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu" Francois de la Rochefoucauld

[http://www.insomnia.pl/Piekne_bramki__na_biezaco.-t617215.html]

hrumhrum
 Wysłana - 27 sierpień 2014 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

A coś więcej? z biura czy sam organizowałeś? jakieś zdjęcia możesz pokazać?

Sami zastanawiamy się nad Grecją, ale mamy wiele wątpliwości

ciamciara
 Wysłana - 27 sierpień 2014 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

Jechałem z biura, ale gdybym jeszcze raz jechał w to miejsce to wolałbym wziąć wyżywienie z dwoma posiłkami, a nie all inclusive.

Na Rodos polecam zwiedzić stolicę o tej samej nazwie oraz Lindos. Warto wynająć auto i objechać całą wyspę. Na każdym kroku piękne zatoki.

Żałuję, że pojechałem tylko na tydzień bo nie zdążyłem zwiedzić całej stolicy i nie byłem w Prassonisi.

Południowy-wschód wyspy bardzo klimatyczny - dużo tawern w greckim stylu nad morzem.

Jakie masz wątpliwości?

"Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu" Francois de la Rochefoucauld

hrumhrum
 Wysłana - 27 sierpień 2014 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładniej mówiąc szukamy typowego kurortu z piaszczystą plażą, z fajnym klimatem, nie tylko imprez ale i knajpek z lokalną muzyką żyjące również nocą.

Co do Grecji obawiamy się kamienistych wąskich plaż, standardu hoteli. Oglądając zdjęcia, przypominają klasę hoteli w Bośni bądź Chorwacji, a szału tam nie było...

Chcemy wydać 2000 z all inclusive

ciamciara
 Wysłana - 27 sierpień 2014 20:44      [zgłoszenie naruszenia]

ciamciara
 Wysłana - 27 sierpień 2014 20:48      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli chodzi o Greckie wyspy to wszystko zależy od miejscówki. Na Rodos miałem same piaszczyste plaże w okolicy, ale na wschodnim wybrzeżu była piękna kamienista plaża. Plaże piaszczyste niestety wąskie. Kamienista była szeroka.

Za to, gdy byłem na Krecie to miałem najbliżej do szerokiej i długiej piaszczystej plaży. Kamienista za to była ładniejsza do robienia zdjęć.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wakacje 2014, 2015 - planujecie ?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9