FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4704 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Walczyc ? 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Tak 
NIe 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Walczyc ?"   

nioonia
 Wysłana - 14 październik 2005 14:00      [zgłoszenie naruszenia]

a nie wiesz ze przyjaciolki sa ze soba solidarne ?

Znawca -

jidan
 Wysłana - 14 październik 2005 17:15      [zgłoszenie naruszenia]

fabrice - a roz******liłeś chociaż tamtemu frajerowi facjate?? bo ja bym na twoim miejscu mu skakał po głowie a jakby laska się rzucała to też by dostała strzała hehe... nie wiem czy mu się należy czy nie już nie wnikam ale tak bym zrobił (nie no laski bym nie bił )

fabrice
 Wysłana - 14 październik 2005 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

nie no wiesz, jakbym go obił to bym nie miał u niej szans już wogóle, no bo walczyć trzeba myśle uczciwie,

oczywiście są wyjątki od tej reguły

jeszcze by matce powiedziała że ja jakiś bandzior jestem co sie bije naokrągło i by była kiszka

a zerwała ze mną bo byliśmy na dycho ja sobie popiłem i sie popsztykaliśmy i podszedl do niej właśnie ten koleszka i ja jej zrobiłem awanture (teraz wiem, że to najgorsze co mogło być, tez mogłem sobie jakąś wtedy poznać ale mój błąd) no i wiecie koleżanki opowiedziały się zgodnie przeciwko mnie no i ich posłuchała i zerwała
tak to brzmiało z jej ust jakbyło na serio nie wnikam bo w sumie mnie to wali, było mineło więcej takiego błędu nie zrobie

Zmieniony przez - fabrice w dniu 2005-10-14 20:49:28

jidan
 Wysłana - 14 październik 2005 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

o ****a.. to on do niej podszedł jak jeszcze z tobą chodziła ? i to na dyskotece ?? i rzuciła cie dla niego

ej stary... mnie by to już ***ało.. zrobiłbym z typa takie zwłoki że by go już żadna laska nie chciała już nigdy a laske bym po******lił.. przynajmniej bym się dobrze czuł.. bez kitu.. powinineś tak właśnie zrobić... TOŻ TO WOGÓLE NIE PO SAMCZEMU!!!

jidan
 Wysłana - 14 październik 2005 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

Fabrice nie rozumiem cie wogóle.. o jakiej uczciwej walce ty mówisz :-/ toż to twoja laska i jak ci jakiś frajer podchodzi i do niej bajerzy to tak jakby ci napluł w twarz... za******l chama bo aż mi głupio...

fabrice
 Wysłana - 14 październik 2005 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

niby tak, ale nie wiem czemu, ale czułem satysfakcje z tego że się starałem, to było takie jakby sprawdzenie siebie, czy dam rade ją odbić, tak jak kiedys dałem rade poderwac, czy stać mnie jeszcze na to, a w momencie kiedy jednak wygrasz, wiesz że jeszcze jesteś coś wart

no może i źle zrobiłem, może jakbym go obił czułbym się lepiej, ale uznałem że bijąc jakiegos frajera świata nie naprawie i nie naprawie też mojego związku dlatego wybrałem czystą walke, przynajmniej coś zaczeło się dziać w moim życiu, bo powiem Ci, że to wszystko po mnie spłyneło :D

jidan
 Wysłana - 14 październik 2005 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

"niby tak, ale nie wiem czemu, ale czułem satysfakcje z tego że się starałem, to było takie jakby sprawdzenie siebie, czy dam rade ją odbić, tak jak kiedys dałem rade poderwac, czy stać mnie jeszcze na to, a w momencie kiedy jednak wygrasz, wiesz że jeszcze jesteś coś wart

no może i źle zrobiłem, może jakbym go obił czułbym się lepiej, ale uznałem że bijąc jakiegos frajera świata nie naprawie i nie naprawie też mojego związku dlatego wybrałem czystą walke, przynajmniej coś zaczeło się dziać w moim życiu, bo powiem Ci, że to wszystko po mnie spłyneło :D"

Ej ****a... masz jutro się dowiedzieć gdzie on mieszka i czekać na niego na klatce, wy******lisz mu minimum ze 2-3 zęby to twoja laska zobaczy kto tu jest facetem a kto ciotą i się opamięta.. a jak się będziesz tak bawił to nie licz na sukces..

Ta łajza ci odebrała twój szacunek.. musisz go odzyskać a reszte ******l

nioonia
 Wysłana - 15 październik 2005 10:29      [zgłoszenie naruszenia]

jidan ty masz jakis przerost ambicji
po co ma mu w******lic skoro wszystko juz jest ok?
ja bym nie chciala zeby moj chlopak sie bil z drugim "o mnie" to dziecinne, tak to sie bili o mnie w zerowce
a poza tym skad wiesz czy jest silniejszy? bez sensu gadasz w tym momencie wg mnie

Znawca -

BateriaPTK
 Wysłana - 15 październik 2005 10:52      [zgłoszenie naruszenia]

hola hola % to moj temat
ja t mam sie za rok odezwac :D

czanymotyl
 Wysłana - 15 październik 2005 11:04      [zgłoszenie naruszenia]

VLAD.IV doszedłemdo tego same wniosku

%-)

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia | następną