FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4778 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Walczyc ? 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Tak 
NIe 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Walczyc ?"   

ferry
 Wysłana - 15 październik 2005 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

Po pierwsze nic sobie nie wmawiam bo w ten sposób tylko oszukujesz sam siebie... Pytasz po co walczyć skoro i tak Cie za jakiś czas rzuci?
Ano po to żebyś nie pluł sobie w twarz za jakiś czas że byłeś głupi że o nią walczyłeś i że mogło być zupełnie inaczej!!! Jedynie walcząc do końca będziesz pewny że wykorzystałeś wszystkie możliwości... Ja bym przynajmniej tak zrobił... Gdybym kochał - tak mi się wydaje....

czyli lepiej się poniżyć i upokorzyć?

jidan ona niema drugiego typa bo znam dobrze jej przyjaciolki i wybadalem sprawe

pomyśl, czy Twoi kumple też by Cię tak wsypali? trzymaliby ze swoim kumplem czy z panną?

o ****a.. to on do niej podszedł jak jeszcze z tobą chodziła ? i to na dyskotece ?? i rzuciła cie dla niego

ej stary... mnie by to już ***ało.. zrobiłbym z typa takie zwłoki że by go już żadna laska nie chciała już nigdy a laske bym po******lił.. przynajmniej bym się dobrze czuł.. bez kitu.. powinineś tak właśnie zrobić... TOŻ TO WOGÓLE NIE PO SAMCZEMU!!!

a więc lepiej starać się o jakąś lafiryndę co lgnie do pierwszego lepszego tyopa na dicho? DOROŚNIJ

kończy się to tak: [http://www.insomnia.pl/temat164572/]
lub tak: [http://www.insomnia.pl/temat164572_strona1/]

Ekspert -

jidan
 Wysłana - 15 październik 2005 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

nioonia:
"jidan ty masz jakis przerost ambicji
po co ma mu w******lic skoro wszystko juz jest ok?
ja bym nie chciala zeby moj chlopak sie bil z drugim "o mnie" to dziecinne, tak to sie bili o mnie w zerowce
a poza tym skad wiesz czy jest silniejszy? bez sensu gadasz w tym momencie wg mnie"

W tym momencie to już nie chodzi o tą laske... jej już***** w dupe.. ale w momencie gdy jesteś z laską i podchodzi do niej jakiś pajac i bajerzy to on w ten sposób okazuje Ci brak szacunku/obraża a takiego czegoś nie można popuścić bo inaczej jest się łajzą.. jak jest słaby to bierze szklanke i mu wbija w grdyche i jestem w tym momencie szczery aż do bólu ja sobie takiej sytuacji wogóle nie wyobrażam....

Ferry:
"czyli lepiej się poniżyć i upokorzyć?"

Dlaczego od razu poniżać i upokorzyć? walczyć można na wiele sposobów i jak tobie do głowy nie przychodzi żaden w którym się nie upokarzasz to współczuje.. Nie chodzi mi o jakieś natrętne nachodzenie czy coś w tym stylu ale raczej o radykalną zmiane taktyki...

Ferry:
"a więc lepiej starać się o jakąś lafiryndę co lgnie do pierwszego lepszego tyopa na dicho? DOROŚNIJ"

Sam dorośnij a przedewszystkim naucz się czytać bo nigdzie tam nie pisałem żeby się starał o jakąś lafirynde... wręcz przeciwnie.. napisałem:
"zrobiłbym z typa takie zwłoki że by go już żadna laska nie chciała już nigdy a laske bym p.o.p.i.erdolił.. przynajmniej bym się dobrze czuł.."

ferry
 Wysłana - 15 październik 2005 17:10      [zgłoszenie naruszenia]

człowieku jeśli panna z którą jesteś lgnie do pierwszego poznanego kolesia na dicho to moim zdaniem należy ją zostawić a nie o nią walczyć ponieważ jej zachowanie świadczy o tym, że ma Ciebie i wasz związek daleko w... poważaniu

Ekspert -

jidan
 Wysłana - 15 październik 2005 17:15      [zgłoszenie naruszenia]

Ferry:
"człowieku jeśli panna z którą jesteś lgnie do pierwszego poznanego kolesia na dicho to moim zdaniem należy ją zostawić a nie o nią walczyć ponieważ jej zachowanie świadczy o tym, że ma Ciebie i wasz związek daleko w... poważaniu "

Czy ty wogóle rozumiesz co ja pisze?? Czy znasz znaczenie słowa "popie.rdolić"?? Jeśli nie to zapytaj się kogoś co oznacza... bo napewno nie walcz o nią/zostań z nią/kochaj ją...

Po drugie to nie ona do niego lgnęłą tylko koleś sam podszedł i ją bajerzył... Nie czekałbym nawet na jej reakcje, tylko od razu bym typa roz******lił... a że laska zachowała się jak się zachowała to ją bym POPIER.DOLIŁ !!

ROZUMIESZ JUŻ?

VLAD.IV
 Wysłana - 15 październik 2005 17:20      [zgłoszenie naruszenia]

jidan jestes mieczak, ja bym lasce przywalił, a potem z buta poprawił jakby juz leżała.. a Ty sie kobity boisz???

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

jidan
 Wysłana - 15 październik 2005 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

no wiesz na dyskotece tak nie wypada

VLAD.IV
 Wysłana - 15 październik 2005 17:23      [zgłoszenie naruszenia]

eee tam.... było ją porposic poza budynek i tam zmasakrować

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

jidan
 Wysłana - 15 październik 2005 17:25      [zgłoszenie naruszenia]

damski boxer

ferry
 Wysłana - 15 październik 2005 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

Po drugie to nie ona do niego lgnęłą tylko koleś sam podszedł i ją bajerzył... Nie czekałbym nawet na jej reakcje, tylko od razu bym typa roz******lił... a że laska zachowała się jak się zachowała to ją bym POPIER.DOLIŁ !!

ROZUMIESZ JUŻ?

nie

czemu chcesz bić tego kolesia, czy ta panna ma na czole wypisane że ma faceta, skąd on to ma niby wiedzieć?

Ekspert -

fabrice
 Wysłana - 15 październik 2005 19:19      [zgłoszenie naruszenia]

hehe sie rozmowa rozkręciła

no ale spoko panowie po co sie kłócić? może to ja robiłem jakieś błędy i dlatego z nim gadała, może ja byłem czemuś winny, może czegoś niedostrzegałem? trudno na to teraz odpowiedzieć ale wiem jedno, tak sie już nigdy nie stanie :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Walczyc ?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8