FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4703 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Walczyc ? 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Tak 
NIe 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Walczyc ?"   

nioonia
 Wysłana - 15 październik 2005 20:55      [zgłoszenie naruszenia]

fabrice nie badz taki pewny ze takie cos sie juz nigdy nie stanie rozne rzeczy sie dzieja...
W tym momencie to już nie chodzi o tą laske... jej już***** w dupe.. ale w momencie gdy jesteś z laską i podchodzi do niej jakiś pajac i bajerzy to on w ten sposób okazuje Ci brak szacunku/obraża a takiego czegoś nie można popuścić bo inaczej jest się łajzą.. jak jest słaby to bierze szklanke i mu wbija w grdyche i jestem w tym momencie szczery aż do bólu ja sobie takiej sytuacji wogóle nie wyobrażam....
bym sie smiala jakbys dostal w*** od takiego

Znawca -

fabrice
 Wysłana - 16 październik 2005 12:56      [zgłoszenie naruszenia]

chodziło mi o to, że sie nie stanie bo nie chodze już na dyskoteki hahaha joke ;)

chodziło o to, taka sytuacja się nie powtórzy, że będe walczył o dziewczyne z jakimś kolesiem
po prostu jak teraz powtózyłaby się taka sytuacja niekoniecznie z nią ale nawet inna to już bym to zlał, źle napisałem poprzednio mój błąd sorka

jidan
 Wysłana - 16 październik 2005 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ferry - a co mnie to obchodzi czy on wie czy nie wie ?? to leży w jego interesie żeby się dowiedział najpierw zanim zacznie kłapać bo inaczej mnie OBRAŻA i napewno tego nie przepuszcze! myślisz jak jakiś lamuch bez kitu... będzie ci jakiś***** bajerzył laske a ty co powiesz? "przepraszam, ona już ma chłopaka" czy będziesz się poprstu patrzył z boku ?

fabrice - dobrze że zrozumiałeś ale tą łajze też powinieneś ulać! mówie ci lepiej się poczujesz Zlej frajera i napisz na forum potem jak było

fabrice
 Wysłana - 16 październik 2005 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

ale Ty jesteś bojowo nastawiony

matyldaprj
 Wysłana - 17 październik 2005 10:05      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli nie będziesz o nią walczył to po pierwsze unikniesz rozczarowania i oszczędzisz sobie bólu gdy Twoje starania nie przynisą żadnych efektów.A po drugi jeśli przestaniesz o nią zabiegać,jest większa szansa na to,że się ocknie,pozbawiona Twojego uwielbienia sama zacznie się starać o nie.Pół na pół,ale zaniechanie starań przyniesie zdecydowane korzyści,obojętnie która z dwóch sytuacji się wydarzy.Powodzenia!

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

Bareq
 Wysłana - 17 październik 2005 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

Z historii wiadomo Polacy to waleczny narod, walczyli by i walczyli, gorzej tylko ze sami nie wiedza o co

Zmieniony przez - bareq w dniu 2005-10-17 15:13:47

nioonia
 Wysłana - 17 październik 2005 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

to leży w jego interesie żeby się dowiedział najpierw zanim zacznie kłapać a skad ma wiedziec? ma ją sledzic wszedzie zeby wybadac czy ma chlopaka czy nie? jesli dziewczyna jest zajeta i kocha swojego chlopaka itd itp to sama mu da do zrozumienia albo powie wprost zeby sie odwalil.
tak samo jak dziewczynie jakiejs sie podoba jakis chlopak przy ktorym obecnie nie ma zadnej laski to on nie ma wypisane nigdzie na czole ze jest zajety wiec ona moze zaczac go podrywac i on to albo przyjmie albo nie..
co innego jesli chlopak bylby nadal natretny w takiej sytuacji o ktorej jest mowa.....

Znawca -

nargir
 Wysłana - 17 październik 2005 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

Cinoj napisał"
"Walcz!! Powinno się walczyć o osobę którą się kocha!!!!!!!!! Ale zrobisz jak chcesz. Mam pytanie, nie musisz odpowiadać: ile masz lat? "

hmmm... a tak naprawdę to o co się walczy w tej osobie, którą się kocha?
Dlaczego to ma być walka?
Skoro już nie jesteśmy z tą osobą, to jak można mówić o kochaniu jej, tej osoby?

Wydaje mi się, że kochania nie można mieć na odległość, jeśli takowe istnieje, to jest to tylko jakaś gra wyobraźni i fantazji i swego włanego wybrażenia o danej osobie.

Skoro ona stwierdziła, że nie kocha, to albo wiedziała prawdę o nas, albo dostała fałszywy wizerunek. Kto zawinił?

Czy trzeba szukać winnego? Czy kogoś innego do kochania?

czy takie podpisywanie to czasem wg regulaminu nie jest spamowanie. Skoro 120 znaków jest przeznaczonych na spam,

jidan
 Wysłana - 17 październik 2005 23:13       [zgłoszenie naruszenia]

"hmmm... a tak naprawdę to o co się walczy w tej osobie, którą się kocha?
Dlaczego to ma być walka?
Skoro już nie jesteśmy z tą osobą, to jak można mówić o kochaniu jej, tej osoby?

Wydaje mi się, że kochania nie można mieć na odległość, jeśli takowe istnieje, to jest to tylko jakaś gra wyobraźni i fantazji i swego włanego wybrażenia o danej osobie.

Skoro ona stwierdziła, że nie kocha, to albo wiedziała prawdę o nas, albo dostała fałszywy wizerunek. Kto zawinił?

Czy trzeba szukać winnego? Czy kogoś innego do kochania? "

nargir,
to ma być walka dlatego że czasem nie wszystko układa się po naszej myśli i żeby było dobrze (?) trzeba coś zrobić wbrew sobie.. dlatego to jest walka...

Reszty nie komentuje bo chciałeś chyba zabrzmieć mądrze ale ci nie wyszło

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Walczyc ?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8