FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 17741 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Walka z samym sobą to najtrudniejsza walka. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Walka z samym sobą to najtrudniejsza walka."   

Lukas_pk
 Wysłana - 20 grudzień 2008 13:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Walka z samym sobą to najtrudniejsza walka ale zwycięstwo w niej jest największą wygraną.
Próbujesz się zmienić co musisz najpierw - walczyć z sobą.
Pytasz czemu - bo nikt nie zrobi tego za ciebie to Twoje życie i musisz je przeżyć sam.
Jak tego dokonać zmieniając swe nastawienie, otoczenie, uwierzyć w siebie. Wydaje się to takie proste i łatwe na początku sprawia trudność później gdy widzisz efekty sprawia radość. Choćby i wszyscy mówili mi że się nie uda ja wierze nadal że się UDA. Kto jak nie ty/ja ma wierzyć w siebie. Trzeba pamiętać że w dążeniu do tego trzeba być wytrwałym i silnym w tym co się robi. Pytasz jak to zrobić - a tak że patrzysz na siebie a to co inni mówią Cie po prostu mówiąc kolokwialnie "wali" liczysz się Ty i Twój sukces.
Niech ten czas przed Nowym Rokiem będzie czasem postanowień które zrealizujesz w pełni i dokładnie tak jak tego chcesz. Pamiętaj Ty decydujesz nikt inny tego za Ciebie nie zrobi. Najważniejsze jest zobaczyć że można, trzeba wierzyć w to co się mówi, jeśli mówisz coś a w to nie wierzysz nie oczekuj efektów na których Ci zależy, jest to tylko marnowanie sił. Wydaje Ci się zapewne że mi to łatwo pisać takie rzeczy mylisz się cały czas pracuje nad sobą by być wytrwalszym w tym co robie, lepszym i wierze że mi się udaje. Trzeba uważać też bo okazuje się że życie lubi sprawdzać jak bardzo się wierzy, wystawia naszą wiarę na próby czasem bardzo ciężkie. Wtedy trzeba się zmobilizować i dać z siebie wszystko by tą walkę wygrać. Wygrana ta jest naszą największą wygraną jaką kiedykolwiek możemy wygrać.

Ostatnio prowadziłem wykład z filozofii szczęścia i wtedy uświadomiłem sobie że ja chce być wykładowcą, wykładać na uczelniach całego świata. Mam cel a Ty już go masz?

Jeśli Ci pomogłem, zmobilizowałem i osiągnąłeś swój sukces proszę napisz do mnie maila podziel się jak sobie radzisz.

Moi znajomi, koledzy, koleżanki, przyjaciele, obcy ludzie których spotkam na swej drodze (Życie jest drogą) mówią mi że mógłbym być ... a właściwie co Ty mi powierz co myślisz?

Pozdrawiam śląc mocy pracującej od dziś dla Twej jak i mej pomocy.

"Mądry ustępuje głupiemu. Smutna to prawda; toruje ona głupiemu drogę do opanowania ś

Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 20 grudzień 2008 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

dobre

Namaste!

Ekspert -

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 20 grudzień 2008 13:38      [zgłoszenie naruszenia]

a właściwie co Ty mi powierz co myślisz?

mowie ci: Zajrzyj do slownika!

Twoj krotki art nie zmienil mojego zycia, nie wzbudzil we mnie zadnych refleksji, emocji...nic, poprostu zlepek slow.

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

pajaki dwa
 Wysłana - 20 grudzień 2008 13:40      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dla mnie bardzo dobry tekst.

Vell
 Wysłana - 20 grudzień 2008 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

a właściwie co Ty mi powierz co myślisz?

A ja sobie mysle , i Ci to powiem ,... ameryki nie odkryles ;) Pozdro .

Nihil curo de ista tua stulta superstitione.

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 20 grudzień 2008 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

Wow, stary!
Napisz do Mens Health, może zatrudnią Cię na etat!

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

Jeterek
 Wysłana - 21 grudzień 2008 09:46      [zgłoszenie naruszenia]

Doceniam sobie każdego kto mobilizuje innych do pracy , uśmiechnąłem się czytając ten tekst mimo , że jest ich w internecie sporo.

nieistotny
 Wysłana - 23 grudzień 2008 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

Tekst dobry - podnoszący na duchu. Miło z Twojej strony, że próbujesz ludzi podnieść na nogi. Praktykuj to również w rzeczywistości. I wiadomo; jednym tekst się spodoba, a części nie. Mnie osobiście przypadł do gustu. Pozdrawiam i życzę ( szczerze ;) ) Wesołych Świąt

Znawca -

ęcjolina
 Wysłana - 24 grudzień 2008 11:39      [zgłoszenie naruszenia]

Walka z samym soba może mieć wiele znaczeń.Jesli chodzi o wyeliminowanie takich cech jak np. flegmatyczny temperament to oznacza wieczną, wewnętrzna szarpaninę, która nie prowadzi do celu.Walka z samym sobą oznacza, że sam dla siebie stajesz się wrogiem, a to osłabia i nie prowadzi do celu.Myślę, ze nie walka z soba czy z kimś ale walka coś , nie wprowadza wewnętrznego zamieszania i ma większe szanse na sukces.Czyli nie niszczyć a wprowadzac nowe .Walka z soba czy z kimś kojarzy mi się z przemocą./ co nie zmienia faktu, że czasem przemoc jest konieczna- najczęściej wobec ludzi stosujących przemoc jako zasadę/Przemoc jest ostatecznością.

bezemocji
 Wysłana - 24 grudzień 2008 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

Sam termin "walka ze sobą" pokazuje nasze siły i działania psychiczne jako wynik "batalistycznych" zmagań, omal militarnych. Na te konflikty jesteśmy organicznie zdani choćby poprzez dwie struktury, dwa poziomy naszego człowieczeństwa rozum-emocje. Rzeczywiście te zmagania trwają, ale nie ze sobą "całościowo" a z czymś konkretnym, przeszkadzającym, hamującym, destrukcyjnym i jak pisze Ę-a o coś. "Walczymy" w końcu o coś. Ale z czym? - z lenistwem, obojętnością, otyłością, nałogami, słabościami. Z tym gorszym, nieakceptowanym "ja". Ta część naszego "ja" jest największą przeszkodą. Samo podjęcie takich prób jest bardzo pozytywne, świadczy o dostrzeganiu naszych słabszych stron, wymagających poprawy, kształtowania, zmiany. Co dalej? To zależy od wielu czynników, od wyposażenia genowego, po czynniki środowiskowe, siłę motywacji, zdeterminowanie i skłonność podjęcia żmudnej, niespektakularnej pracy. Nie łatwe jest wprowadzanie nowego kiedy stare trzyma sie całkiem dobrze. Nie da się powiedzieć - ej, nałogu byłbyś łaskaw jutro mnie opuścić? będę wdzięczny...a potem się urządzę po nowemu. W końcu kształtowanie charakteru, modyfikacje własnych cech osobowych to ciężka praca. Nielicznym udaje się w jej wytrwać.

Zmieniony przez - bezemocji w dniu 2008-12-24 13:54:26

Specjalista -

osso
 Wysłana - 24 grudzień 2008 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

WALKA? a po co walczyc? z samym sobą? w jakim celu?
płyń
po prostu płyń

[img][img223.imageshack.us/img223/4989/9adc2b66942ff0dfbd1.gif[/img]]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Walka z samym sobą to najtrudniejsza walka.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Czy należymy już do pokolenia sms`a | Dziwna akcja | Najwazniejszy zmysl | Elowkencja, też erystyka itd. | Towarzystwo do badań nad Adwaitą i religiami Wschodu. | Efekt Maharishiego | Atma Wiczara | Nietypowy test | Bozon Higgsa - Bóg? Kres KK. | Biblia- Słowo Boże Czy Ludzkie? | Czas leci. | Śmierć psa | Paradoksy religii chrześcijańskiej | Zacząć od siebie | Jezus- artykuł dla wytrwałego oka ;) | zadrość | booster567 | serek | wymarzone mieszkanie | płaszcz | ściągnąć | kowbojki | skyrim | Truskaffkowa_Ja | Truskaffkowa | princess23 | sosikhehe | białko | jak wstawiac gify p10 3b8 | Luk4s | homeland | kalesony | dziary | dencewicz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.