FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11962 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Wartościowa kobieta 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wartościowa kobieta"   

CTA
bluesuit
 Wysłana - 21 luty 2009 15:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Panowie (bo zdanie pań akurat tutaj mnie niewiele interesuje) jaką kobietę uważacie za wartościową, taką o którą naprawdę warto zabiegać, taką z którą szczerze chcielibyście być?
Pomińmy kompletnie względy estetyczne bo wiadomo ładna, zadbana... bez łonowych dredów etc.
Czego szukacie w kobiecie, co w Waszych oczach sprawiłoby, że bylibyście gotowi poświęcić jej naprawdę bardzo dużą część swojego życia... coś co odróżniało by ją od tych wszystkich, które nadają się tylko do sexu, a życia z nimi raczej nikt nie chciałby sobie układać. Coś co potrafiłoby Wam zaimponować i oddzielić ją od stada zwykłych ładniejszych czy brzydszych ale takich samych dup.
Nie ukrywam, że zależy mi na odpowiedziach bardziej złożonych niż "musi być inteligentna"...
najlepiej przedstawcie krótką charakterystykę, taki mały opis kobiety niezwykłej

Zmieniony przez - CTA w dniu 2009-02-21 15:53:32

Specjalista -

fiend
 Wysłana - 21 luty 2009 16:08      [zgłoszenie naruszenia]

Dojrzała emocjonalnie, potrafiąca przyznać się do błędu, potrafiąca wybaczać, myśląca perspektywicznie, doświadczona i nie szukająca w mężczyźnie nadczłowieka. Wspierająca, łagodna, delikatna.

Generalnie to ja rozumiem, nie jakaś trzpiotka jak nowa laska Marcinkiewicza, szalona pijaczka, feciara, czy też imprezowiczka.

Wolałbym skromną, acz bogatą wewnętrznie kobietkę.

[http://www.crossfit.pl/]
zapraszam na moje www nt alternatywnego podejścia do ćwiczeń

Znawca -

white powe
 Wysłana - 21 luty 2009 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

Dlamnie najważniejsze żeby kobieta była radosna pozytywnie nastawiona do życia, lecz potrafiła w odpowiednich sytłacjach okazywac zrozumienie. Absolutnie żadnej sfochowanej gdzie co człowiek nie powie i zrobi było źle. Generalnie kobieta która nadaje na tych samych falach,albo chociasz podobnych i ma swoje zdanie(nie ulega zdaniom innych). Nie zależy mi na super lasce tylko na takiej co mi sie będzie podobac. Wyluzowanej pełnej życia z ambicjami na przyszłośc. Dużo można by opisywac i nieda się tak tego w takim krótkim tekście gdyż niektórych cech i potrzeb w dziewczynie nie da sie opisac.

Zmieniony przez - white powe w dniu 2009-02-21 16:50:23

Czarno na białym, biało na czarnym Nadzieja głupich matka...

smutnowch
 Wysłana - 21 luty 2009 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

piszecie cechy idealnych kobiet :) ale podobaja mi sie :) mamy podobny gust

Cierpisz, starasz sie a tu chuj... zawsze bedziesz gorszy od niej ...

mati1234p
 Wysłana - 21 luty 2009 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

Dojrzała emocjonalnie, potrafiąca przyznać się do błędu, potrafiąca wybaczać, myśląca perspektywicznie, doświadczona i nie szukająca w mężczyźnie nadczłowieka. Wspierająca, łagodna, delikatna.

tyle chyba wystarczy...

'A przed człowiekiem schronić się można jedynie w objęcia innego człowieka...'

Znawca -

dejvson
 Wysłana - 21 luty 2009 17:15      [zgłoszenie naruszenia]

powinna być wesoła [nie głupawki] usmiechnieta, pełna życia i energii... zeby tez nei byla dretwa... i cycki miala tez... lubila sie powyglupiac... i zebym w trakcie rozmowy nie czul sie jakbym rozmawial z kims nierozwinietym emocjonalnie...
POnadto musi robic przepyszne nalesniki ! i lubiec sie przytulac :) a jesli alkoholiczka to niestety jest skreslona bo to meczy:) aczkowliek okres z alkoholiczka wspomina milo :D

Tex31
 Wysłana - 21 luty 2009 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

Powinna byc ładna i fajna, i miec cycki. To mi styka.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

reavan
 Wysłana - 21 luty 2009 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

Żeby myślała logicznie i nie gadała mi jakichś głupot ciągle.

neo7
 Wysłana - 21 luty 2009 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

musi byc wy***iscie za***ista

impossible is nothing

Specjalista -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 21 luty 2009 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

poprostu wartosciowa i tyle, ciezko powiedziec o co chodzi, poprostu ma byc dobrym czlowiekiem, a nie chvjem, tak samo jak u chlopow, cenie dobrych ludzi ogolnie

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Specjalista -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 21 luty 2009 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

Wartościowych ludzi, to ze świecą szukać, a jeśli mowa o kobietach, to w ogóle Każdy potrafi się skvrwić, a ten co najwięcej mówi o zasadach, ten najczęściej je łamie.
Wartościowa kobieta to taka, która mówiłaby to, o czym myśli, jasno formułowała swoje potrzeby, podkreślała stanowisko, wyrażała zdanie w sposób lakoniczny, czyli...nie istnieje taka
Już pomijam kwestie zgodności z ogólnie przyjętymi normami moralnymi, bo to chyba oczywiste.

Zmieniony przez - kemesO w dniu 2009-02-21 18:47:29

zielony

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wartościowa kobieta

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: naprawde zakręcony przypadek!!! | problem o przyjciela | Mam problem | koniec związku? | chyba problem | Proszę o radę :P | forma przeprosin | postępowanie..... | co zrobic? help... | Zawaliłem sprawe... | List do byłej, czyli jak olać sukę %) | dresy itp | zdradzić czy nie??? | dziewczyny pomoc | Przyczyny rozstań | Młodzi rodzice, za,przeciw,obojętność | wakacje z mama 2 | ducato | randki z modelkami | ale mam kujowy nick | kujowy | Burial Stolen Dog | Burial Stolen Dog | Burial Stolen Dog | Polska Szlachta | piekne aktorki | clen | Rolnictwo | niepełnosprawnych | chorych | youtube filmiki | patrycja markowska | XTC | showup motylek | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.