FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2061 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Warto?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Warto??"   

Sunrise88
 Wysłana - 15 lipiec 2009 02:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

No wiec sytuacja wyglada nastepujaco ...
Jakis czas temu poznalem panne, z ktora najogolniej rzecz biorac moglbym byc. Czeste imprezy, spotkania w grupce znajomych itp. Sa czeste sytacje w ktorych jestesmy sam na sam i moge zaczac dzialac ale mam blokade. Problem w tym, ze to kuzynka mojego najlepszego kumpla z ktora on non stop utrzymuje kontakt i choc zayebista z niej przyjaciolka to nie wiem czy warto zabierac sie za nia. Przyjazn niekiedy jest wiecej warta niz uczucie, dlatego nie chce zyebac sobie kontaktow miedzy mna a nia i rzecz jasna miedzy moim kumplem bo na pewno po nieudanym zwiazku z nia takowe beda. Dlatego czy warto cos z tym robic??

nieuczciwy
 Wysłana - 15 lipiec 2009 02:56      [zgłoszenie naruszenia]

Zostaw ją w spokoju, to porządna dziewczyna jest a Tobie w głowie tylko jedno. Poza tym nie masz u niej szans, bo gdyby było inaczej to sama by się łasiła i ocierała jak kotka. A jak zostajecie sam na sam to pewnie powstrzymuje się, przez wzgląd na Twą znajomość z kuzynem żeby ostentacyjnie nie ziewnąć.

ignorant i esteta zarazem , zostana po mnie tylko długi w knajpach,

Znawca -

Sunrise88
 Wysłana - 15 lipiec 2009 03:24      [zgłoszenie naruszenia]

Gdy zostajemy sam na sam zawsze mamy temat do rozmowy, nie ma zbednej ciczy, wysyla sygnaly, tylko moze tez ma hamulce takie jak ja zwazywszy na kuzyna i nasze relacje

Game_Boy
 Wysłana - 15 lipiec 2009 04:30      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym odpuścił na Twoim miejscu. Jest takie powiedzenie: "Nie bierz dupy z grupy" i ono tu doskonale pasuje. Pomyśł sobie co będzie jak zwiążesz się z laską, a później się rozstaniecie. Idziesz do kumpla, a ona tam będzie, fajnie nie? Nie warto.

Śpij spokojnie aniołeczku [*]

Znawca -

grun1410
 Wysłana - 15 lipiec 2009 07:14      [zgłoszenie naruszenia]

może powinieneś rozważyć poufną rozmowę z tym kumplem?

Sunrise88
 Wysłana - 16 lipiec 2009 02:40      [zgłoszenie naruszenia]

Jednomyslni widze jestescie ale tez tak uwazam, zostawie nasze relacje takie jakie sa i panny ruchal nie bede bo nie warto tego zyebac

Sunrise88
 Wysłana - 16 lipiec 2009 02:41      [zgłoszenie naruszenia]

ruszal lol

Methos
 Wysłana - 16 lipiec 2009 08:59      [zgłoszenie naruszenia]

z siostrami / kuzynkami kumpli zawsze jest wieksze ryzyko

Ekspert -

bateryjka
 Wysłana - 16 lipiec 2009 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

Zastanow sie czy robiac jakis krok wiecej zyskasz czy stracisz... Ogólnie to loteria, jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz.

Desertdog
 Wysłana - 16 lipiec 2009 21:53      [zgłoszenie naruszenia]

zostaw ją w spokoju, nie pytaj dlaczego dobrze radzę

"I'd rather be judged by twelve, than carried by six..."

Sunrise88
 Wysłana - 17 lipiec 2009 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

No i mielismy isc w grupie na piwo, okazuje sie, ze reszta ekipy nie da rady, a kuzynka zdeklarowala, ze przyjedzie, takze idziemy we 2. Pasuje sie jakos opanowac i trzymac rece przy sobie, ale jesli sama wyjdzie z inicjatywa to nie recze za siebie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Warto??

Strony: 1 2

Warto przeczytać: A po imprezie... | jesienny spampost singli vol 28 | To normalne? | O czym rozmawiać z dziewczyną na GG badz przez telefon? | Co robić?! | glupie baby | Moje osobiste refleksje | Jak sprawić aby dziewczyna zapomniała o byłym....na swoja korzyść | co wy byscie zrobili?? | Jak sobie radzić gdy... | Jaka taktyka na spotkanie? | :/:/ Kobieta...pomozcie sam nie dam rady..:( | noje odczucia wobec dziewczyn i ich zamilowania do palek | Przyjaźń czy miłośc | Milosc w rodzinie | co by tu zrobić :P | radom | były dziewczyny | viamax | Krakvet | lukrecja1977 | romantyzm | do ktA ,A,rego roku A 1A ycia | kardigan | cardigan | kompyter poleasingowy | solarium | duA y penis | A A .A 9.lub | na hiszpana | bornholm | Twój ideał sylwetki vol 2 | telepraca | lolek246 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.