FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2177 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Warto ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Warto ?"   

otheerian
 Wysłana - 4 październik 2009 01:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam !

Nie dawno poznalem pewna dziewczyne i mozna powiedziec, ze chcialem nawiazac z nia jakis kontakt i dowiedzialem sie, ze narazie chce sobie dac spokoj z facetami poniewaz jak sie dowiedzialem od jej kumpla z ktorym sie znam, ze ostatni jej zwiazek nie byl udany jakis gosc polecial sobie z nia w chooya (widocznie nie chce byc znowu wych...a przez kogos ) i moge z nia rozmawiac/pisac w charakterze kumpla. Jak myslicie warto to pociagnac dalej najpierw w charakterze kumpla pozniej moze cos wiecej jesli sie uda

PanMarcin
 Wysłana - 4 październik 2009 01:35      [zgłoszenie naruszenia]

stara zasada insomnii mówi że: jak dziewczyna mówi ci że teraz nie szuka chłopaka, nie chce się na razie z nikim wiązać to znaczy że ma cie w dupie i szuka lepszego

Znawca -

PanMarcin
 Wysłana - 4 październik 2009 01:35      [zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

solones
 Wysłana - 4 październik 2009 01:38      [zgłoszenie naruszenia]

j.w nic dodac nic ujac nie ma takich dup nawet po strasznych zwiazkach jak znajdzie kolesia co ją kreci,jest z nim jak nie to j.w kolegów szuka nie kręcisz jej

otheerian
 Wysłana - 4 październik 2009 01:38      [zgłoszenie naruszenia]

no dobra, ale ja wiem, ze nie dawno jeden gosc zrobil ja w chvja i teraz pewnie nie chce powtorki z rozrywki

a jakby juz tak naprawde miala mnie w dupie to przeciez napisalaby mi odp...l sie i juz

Zmieniony przez - otheerian w dniu 2009-10-04 01:39:23

Zmieniony przez - otheerian w dniu 2009-10-04 01:40:26

PanMarcin
 Wysłana - 4 październik 2009 01:41      [zgłoszenie naruszenia]

a jakby juz tak naprawde miala mnie w dupie to przeciez napisalaby mi odp...l sie i juz

o to chodzi że w 99,999% przypadków nie napisałaby

tu masz temat poglądowy [http://www.insomnia.pl/Zbi%C3%B3r_tekst%C3%B3w_w_stylu_zosta%C5%84my_przyjaci%C3%B3%C5%82mi_%25-_-t604839.html]

Zmieniony przez - PanMarcin w dniu 2009-10-04 01:42:39

Znawca -

Daer
 Wysłana - 4 październik 2009 01:45      [zgłoszenie naruszenia]

Jak PanMarcin. Tyle że to nie "zasada Insomnii", tak po prostu jest

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

krulova
 Wysłana - 4 październik 2009 01:45      [zgłoszenie naruszenia]

dokładnie jak Pan Marcin i solones

lonerpl
 Wysłana - 4 październik 2009 02:06      [zgłoszenie naruszenia]

niby tak a jednak nie
zawsze masz jakieś szanse, może będzie Ci trochę trudniej ale da się to zrobić, o ile to faktycznie prawda a nie chce Cie olać, próbuj nie masz nic do stracenia

[http://www.e-przyslowia.pl] polecam!!

Znawca -

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 4 październik 2009 02:31      [zgłoszenie naruszenia]

po chvj sluchasz kumpla?
idz sam jej zapytaj a nie przez kumpla dowiadujesz sie
moze jemu powiedziala ze nie szuka zwiazku
moze to jego nie chce a tobie powie co innego
insomnio, mysl kreatywnie, zasady sa po to zeby yebac je w dupe!

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

Przemek77
 Wysłana - 4 październik 2009 04:16      [zgłoszenie naruszenia]

Otheerian, nie warto. Dlatego, że tak: jakby doszło do czegoś więcej w kontekście czułości, a potem jej się odwidziało, to można przeżyć tyle upokorzenia co niemiara typu: zabawa uczuciami, wielka nieszczerość, oszukiwanie, donosicielstwo, prowokacje, konfrontacje itp. Wtedy klęka psyche i trzeba odejść, no niestety nie można postąpić inaczej. Przyjaźń tego nie wytrzyma.

Piszę z własnego doświadczenia, tyle że kobieta [moja przyjaciółka] zaczęła mi się podobać dopiero po jakichś czterech czy pięciu miesiącach znajomości, i ona o tym wiedziała. Także nie da rady, traci się zaufanie do takiej osoby już raczej na zawsze. Ona jest teraz z kolesiem, którego nie kocha [jego bardziej oszukuje], a on jest alkoholikiem, robi jej jazdy po pijaku i w dodatku ją szantażuje psychicznie. Naprawdę szkoda mi tej dziewczyny, ale nie mogę jej pomóc niestety.

Zmieniony przez - Przemek77 w dniu 2009-10-04 04:59:38

...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Warto ?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | KillaBee | zawal | seks z dziewicą | dziewicą | dziewica | ciagnie za wlosy | ciągnięcie za włosy | zaginiony | michał niedziela | kle0 | pablo francisco | 110R | oprawki | feministka | dupa | ohyo | gdzie kupie | wrangler | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.