FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7285 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Warzywniak??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Warzywniak???"   

macpryw
 Wysłana - 24 luty 2005 12:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam
Mam takie pytanie miał ktos z was może doświadczenia z prowadzenia warzywniaka.Znaczy chciałbym poprostu otworzyć swoje stoisko i tak sie zastanawiam czy to ma sens.Inwestycja w sumie nie jest duza bo mysle ze w 5 tys łacznie z fura sie zmieszcze.Ale chodzi mi o póżniejsze sprawy,..o zysk ,koszta itp.
Bede wdzieczny za pomoc

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 24 luty 2005 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

wg mnie dobry pomysł.
ja byłem za młody, gdzy chciałem otworzyc warzywniak, a później zmieniły sie okoliczności.

jak otworzysz w dobrym miejscu, dasz ludziom dobry, pewny towar, to powinno sie udać.

Znawca -

Zwierz
 Wysłana - 24 luty 2005 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam podobne zdanie:)
warzywa zawsze ktoś kupi, sa stosunkowo tanie i zasadniczo ciężko się bez nich obejść:)

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na [http://www.pajacyk.pl]

macpryw
 Wysłana - 24 luty 2005 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

tylko własnie mam problem z tym ze maturke mam w maju i nie za bardzo jak sie tym zając :/ myślałem zeby staremu płacic i zeby tam siedział ale nie jestem pewnien czy to dobry pomysł.Najwiekszą pewność ze wszystko sie uda miałbym prowadząc to sam a to bedzie możliwe jedynie przez wakacje bo potem studia.
Generalnie zastanawiam sie jeszcze nad tym.Jako alternatywe rozwazałem otwarcie w sieci francyzy tego punktu GROSIK lub czegos w tym stylu.Inwestycja w 10 tys sie zmieszcze ale własnie zyski,różne plotki o tym słyszałem.
Co o tym myslicie?
A moze macie jakies "pewniaki" na zarabianie hajsu?
Pozdro

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 25 luty 2005 07:52      [zgłoszenie naruszenia]

pewniaki? lokata bankowa. a i to nie do końca jest pewne

Znawca -

macpryw
 Wysłana - 25 luty 2005 10:19      [zgłoszenie naruszenia]

z tymże lokata bankowa to nawet przy super układzie nie da mi więcej jak 12 % rocznie.Gdybym miał milion złotych to jeszcze moze ale jak sie ma do 10 tys to raczej lipa

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 25 luty 2005 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

lokata da Ci 5-6%

Znawca -

macpryw
 Wysłana - 25 luty 2005 15:56       [zgłoszenie naruszenia]

no to jeszcze lepiej ale chyba sa z tego co sie orientowałem w pekao s.a takie lokaty w których bank inwestuje twoje pieniadze na giełdzie i gdzie możliwe jest wygenerowanie nawet ponad 12 % rocznie.Z tymże jest to ryzykowne.Kiedys sie dowiadywałem na ten temat teraz juz wiem ze ta forma "zarobku" nie jest zbyt opłacalna

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Warzywniak???

Warto przeczytać: | | biosira | nasze zdjęcia | portale randkowe | randka | wiolus | warthunder | skaza białkowa | skaza | sponsorkipl | sponsorki | insomnia cd | hitch | super | odkurzacz | hot dog | gingula | exstaza | szoowar | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.