FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 270670 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Humor
Wasze największe "wpadki" 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Wasze największe "wpadki""   

szymoncz
 Wysłana - 12 lipiec 2006 19:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Wpisujcie tutaj swoje największe "wpadki", "wtopy", sytuacje z których z Was się wyśmiewano

Ja zaczynam :

Miałem chyba 8 lat. Byliśmy z moją rodziną na plaży. Szukaliśmy akurat miejsca na rozłożenie koca. Tak się złożyło, że szliśmy cały czas pod górkę na której łatwo o poślizgnięcie. No i ja niestety się poślizgnąłem. I wpadłem wprost ns gołą kobietę :-/ To było okropne uczucie... Pamiętam jak się wszyscy ze mnie śmieli...

[soccervideo1.wordpress.com/]
Moja strona o piłce nożnej-->Zapraszam!

Znawca -

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 12 lipiec 2006 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

zalezy jak wygladala ta kobieta. Wedlug mnie to wcale nie najgorzej ci sie udalo.

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Ekspert -

Weekend123
 Wysłana - 12 lipiec 2006 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

mogłeś wpaść na Tess'a

"Nie trać czasu z kimś kto niema go, aby go spędzać z tobą" G.G. MARQUEZ
"Absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru" A. HITCHCOCK

Znawca -

Cobraf
 Wysłana - 12 lipiec 2006 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

czyli mówisz, że od małego leciałeś na gołe baby

"No woman has ever left my arms unsatisfied"

lastwill
 Wysłana - 12 lipiec 2006 20:04      [zgłoszenie naruszenia]

co sie dzieje z tym forum...

chleb zawsze spada na maslo

Specjalista -

Filu1992
 Wysłana - 12 lipiec 2006 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

moja wpadka :D o bosh jusz mzecie sie kalsc ze smiechu nio wiec jak mialem lat ze 3 albo 4 to z babcia i moja sistra cioteczna (jest e tym samym wieku) bawilsmy sie w rozpozanwanie przedmiotow przyszla kolej na babcie miala zawiazene oczy a my chwile pomyslelismy i ja dalem babci .... hmmm penisa oczywiscie mialem za to za***i##stego opiernicza . songi chyba za ta poleca

Fuck Google
Ask INSOMNIA

Ekspert -

Jezi
 Wysłana - 12 lipiec 2006 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

****a to kiedys w gimnazjum tez bawilismy sie w jakies zabawy w rozpoznawanie.Jeden mial rece z tylu to drugi wykladal mu lache albo jajca na lapy

Tłuczek
 Wysłana - 12 lipiec 2006 21:25      [zgłoszenie naruszenia]

Filu a ile długosci on wtedy miał??

u mnie tak srednio było kiedyś, ja i mój sąsiad mielismy jakies 3 lata(mi o tym opowiadli ja nie pamietam) zapamietalismy droge gdzie Lody Włoskie sprzedają i sie kiedys wybralismy tyle ze mi but w błocie utknoł i zaczelismy płakac jakas sciowka nas znalazła i zaprowadziła do domu(była to jakas znajoma matki) jak juz nas odprowadziła to matka sie mnie pyta a wizeliscie pieniadze a ja "a po co?"

a druga zdecydeowanie lepsza która czyni mnie "Królem Gówna"

matka mnie odstoriła w garniak(miałem jakies 8 lat) i jedziem do rodziny na jakies przyjecie i dawno tej rodziny nie widzielismy itd. itd. itd. no i przed wejsciem do nich do domu ja do matki "mamo,mamo" ona "co?" a ja "Zesrałem sie"

Jestem piękny i mam wspaniałe mięśnie.

Filu1992
 Wysłana - 12 lipiec 2006 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

ha a mi ciotka wmawia ze jak bylem maly to na schodach zdjelem gacie zesralem sie i zjadlem bujaja mnie mam nadzieje

Fuck Google
Ask INSOMNIA

Ekspert -

bf_stan
 Wysłana - 12 lipiec 2006 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

za***isty temat sogi rozdane
ja nie moge sobie przypomniec najwiekszej wtopy ale pamietam jak 2 lata temu u mnie na kompie siadla sobie dziewczyna na ktorej ze tak powiem zalezalo mi i pierwsza rzecz ktora odkryla w Moich Dokumentach to "Poradnik jak powiekszac penisa" z rysunkami itp w pdf-ie wiecie o co chodzi, i wszedlem do pokoju patrze a ona to czyta ten caly poradnik ****a
gwoli wytlumaczenia: znaczy sie ****a nie ze ja sie zaczytuje w takich rzeczach bo ekhm nie mam kompleksow, ale chyba kazdy z was kiedys cos takiego sciagnal zeby przynajmniej zobaczyc co tam pisze z ciekawosci tylko ****a moglem to skasowac...

Zmieniony przez - bf_stan w dniu 2006-07-12 22:03:55

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Specjalista -

p.picollo
 Wysłana - 12 lipiec 2006 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

i co jak dziewczyna zareagowałA? pytala sie moze czy probowalaes? :D no ale na serio dlatego ja nikogo ie dopuszaczam do mojego kompa a ja już wszystko musi byc pochowane

Zapraszam do zakupu artykułów z branży dziecięcej... Wózki, foteliki, krzesełka, akcesoria

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 134 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Wasze największe "wpadki"

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

Warto przeczytać: Funny pictures... | Chamskie | Za***iscie oblesny dowcip | co oni wciągają ? | HUMOR KOMPUTEROWY | Ściągawka | Wypadek ! | funny pictures :)) | sławna grupa taneczno wokalna | Ten pierwszy raz... | Co Cię czeka w więzieniu | ŁADNE LASECZKI POD LUPĄ | PIJAK I NARKOMAN !!! | Ręcznik | Dla wszystkich zakochanych | Rysuneczki od 18 lat | motorolaw220 puk misi | własna DG | only cats | TOPIK | piłkarzy | nagość | jacek | co warto | klus stańska | Pazdan | durex classic | cipke | termos | pepe | grecja | m jak miłość 1054 | pluto20 | studniów | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.