FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3577 razy ¬

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Wasze szafy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wasze szafy"   

deeef
 Wysłana - 7 styczeń 2012 08:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

subiektywnie o modzie nie widzialem nigdzie tego typu tematu zwiazanego z moda, wiec zakladam...

1) w jakich ciuchach lubicie najbardziej chodzic ??
2) co dominuje w Waszych szafach ??
3) przywiazujecie istotna role do kolorystyki ubran ??
4) gdzie najczesciej zaopatrujecie sie w ciuchy ??
5) co jest na topie, a czego nie polecacie ??
6) jakie sa Wasze spostrzezenia dotyczace 'wspolczesnej' mody ??

zapraszam do dyskusji pzdr

Zmieniony przez - deeef w dniu 2012-01-07 10:46:58

Fana
 Wysłana - 7 styczeń 2012 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

Dwa pierwsze pytania - nie do końca rozumiem. Chodzi o rodzaj ubrania, np. marynarki, koszule etc.?

3. Bardzo dużą, bo to bardzo istotny element całego stroju - trzeba kolorystycznie dopasować do swojej karnacji.

4. Do tej pory w galeriach, ale zauważyłem, że bardzo mocno posuwają mnie w dupala cenami i jakością. Zaczynając od Zary (ale tam ceny są jeszcze akceptowalne w porównaniu do tego co oferują). Najgorsze są sklepy poziomu TH, Lacoste. Walą w dupę cenami, że się w głowie nie mieści. Słusznie zostało zauważone w jednym z tematów, że za takie pieniądze można sobie uszyć idealnie dopasowane np. polo ze świetnego materiału, obok którego siecowe polo nawet nie leżało. Ale brak metki...
Sporo rzeczy kupuję w TKmaxx. Generalnie chciałbym przerzucić sie prawie całkowicie na bespoke, ale niestety - nie ta półka, nie mam wystarczająco pieniędzy.

5. Nie istnieje dla mnie takie pojęcie. Nigdy nie zakładam czegoś, bo jest na topie.

6. Gówniania. Ubranie bez formy, niedopasowane, do dupy jakość. Pstrokte, niedobrane. Im bardziej "odjechane" tym lepiej.

Ekspert -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 7 styczeń 2012 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

5. Nie istnieje dla mnie takie pojęcie. Nigdy nie zakładam czegoś, bo jest na topie.

a rurki ? :D:D:

( pamietasz temat jakis stary gdzie wysmiewales rurki i mowiels ze to unas nigdy nie przejdzie :P a teraz sam nosisz :*

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Specjalista -

deeef
 Wysłana - 7 styczeń 2012 12:05      [zgłoszenie naruszenia]

Dwa pierwsze pytania - nie do końca rozumiem. Chodzi o rodzaj ubrania, np. marynarki, koszule etc.?

dokladnie Fana... chodzi mi o to co sie w tych szafach znajduje ?? co jest pierwszorzedne ?? co ze soba lubicie laczyc na kazda ewentualnosc etc ??

neophyte
 Wysłana - 7 styczeń 2012 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

Kvrwa to jest dział dla kobiet, że taki temat?

Zmieniony przez - neophyte w dniu 2012-01-07 12:09:05

deeef
 Wysłana - 7 styczeń 2012 12:09      [zgłoszenie naruszenia]

neo nie kieruj sie stereotypami... facet tez czlowiek, pogadac zawsze mozna o tym...

neophyte
 Wysłana - 7 styczeń 2012 12:13      [zgłoszenie naruszenia]

Jedynie 4 i 6 to pytania jako takie.
4. Spontan.
6. Jest chvjowa i pedalska. Śmieszą mnie Ci Nice Guys. Zero hobby, pasji, kasę na zj3bane ciuchy wydają.
F*CK THE NICE GUYS, IT'S TIME TO BE ALPHA MAN.

Nawiąże też do tej jakości. Ostatnio kupiłem jeansy w Bershka za 240 i po 2 miesiącach noszenia podarły się najzwyczajniej. Kvrwa jestem tak podirytowany takimi ciuchami, że się opisać nie da. Zastanawiam się czy można iść z tym na reklamację?

Zmieniony przez - neophyte w dniu 2012-01-07 12:13:58

deeef
 Wysłana - 7 styczeń 2012 12:23      [zgłoszenie naruszenia]

no tez slyszalem ze bershka ma hoojowe te ciuchy... kurde jak mozna zdzierac taka kase za szmatlawce ?? pull and bear bershka zara - niby maja renome te firmy ale jakosciowo bywaja bardzo zawodne... pytanie: gdzie wydac pieniadze, by te ciuchy wygladaly jako tako ?? jak je inwestowac ?? powiem Wam szczerze, ze ja ostatnio w lumpach i outletach kupilem sporo fajnych rzeczy, za grosze doslownie, a podobne ciuchy w centrach handlowych jak sadze chodza za horrendalne ceny juz po wyprzedazy... nawet gdzies czytalem o tym by uwazac na tych sprzedawcow nieuczciywch ktorzy dawaja rabaty na zlezale buble z magazynow...

skowyrny
BARTCZAK
 Wysłana - 7 styczeń 2012 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

neophyte ban. Obserwuje Cię od dłuższego czasu. Dział jest dla wszystkich, (facetów też) ale staramy się wykluczać kretynizm. Nie masz niczego konstruktywnego w temacie do przekazania to przynajmniej nie spamuj.

1) Na co dzień raczej chodzę ubrany luźno i bez spiny, ale najbardziej lubię casual.

2) Raczej nic nie dominuje. Wszystkiego po trochu.

3) Tak.

4) Tk maxx, h&m, zara

5) Nie zwracam raczej uwagi na to co jest na topie. Jeśli mi się podoba i imo pasuje to kupuję.

Zmieniony przez - skowyrny w dniu 2012-01-07 12:36:43

"kvrwa odszedles i zwierzu odżyl taki ejst fakt wiec wypyerdalaj elo" - Koko

Specjalista -

Pater92
 Wysłana - 7 styczeń 2012 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

w normalnych
jeansy, bluzy, koszule
roznie
nie jestem cieply, nie wiem
nie bede tu pisal, bo wylapie bana))

deeef
 Wysłana - 7 styczeń 2012 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

3) przywiazujecie istotna role do kolorystyki ubran ??

1) ja na codzien preferuje rowniez prosty styl... dominuja u mnie spodnie jeansowe, lub materialowe... do tego sweterek vneck, bluza bez dodatkow jednolita, lub koszula z ciekawym wzorem...
2) elementami dominujacymi sa u mnie ciuchy w ciemnych kolorach... otworzylem sie na sweterki i swetry a kiedys ich nie lubilem... dodatkowo inspiruje mnie casual w kazdym tego slowa znaczeniu od niedawna...
3) tak, lubie laczyc kolory sprawia mi to przyjemnosc
4) lumpeksy, outlety... bardzo rzadko galerie jakiekolwiek... czasami szperam w necie jesli cos mnie zainspiruje...
5) wiele rzeczy mi sie podoba ostatnimi czasy ;)
6) wspolczesna moda ma roznorakie znaczenia... co kraj to obyczaj... wiekszosc ludzi wzoruje sie na zachodnich spolecznosciach, gdzie kroluje 'wolnosc' w postrzeganiu siebie... kazdy mode nieco inaczej widzi, kazdy nieco inaczej dobiera pewne detale wzgledem siebie... i mysle ze o to chodzi... najwazniejsze to to by nie 'kopiowiac' czyjegos stylu po to by sie przypodobac innym... innowacje sa natomiast wskazane...

Zmieniony przez - deeef w dniu 2012-01-07 13:00:55

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wasze szafy

Strony: 1 2 3 4