FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1451 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Wasze typy na GPW. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wasze typy na GPW."   

QXQ
 Wysłana - 4 czerwiec 2007 20:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Wielu z insomniomaniaków gra-inwestuje na giełdzie i robi to z rożnym skutkiem . Proponuje w tym temacie dzielić się waszymi typami w co inwestować aby zarobic dużą kasę ( a przynajmniej nie stracić ) . Ja gram już 9 lat i bywało różnie , rekord to 12 tyś w 3 miesiące ( kupiłem za to sobie punciaka ) a teraz gram jedynie za 10 tys .

Moim typem na najblizszy miesiąc jest Lubawa - spółka bardzo niedoceniana przez inwestorów , ale posiada zagorzałych fanów . Ostatnio poczyniła duże inwestycje i podpisała umowy z kilkoma dużymi spółkami . Krążą plotki że w najbliższym terminie może być celem przejęcia przez dużą firmę niemiecką lub amerykańską . Bardzo dziwne jest jednak działanie zarządu któremu najwyraźniej nie zależy na zwiększeniu wartości akcji bo prowadził ostatnio bardzo skąpą polityke informacyjną ???

A jakie są wasze typy na GPW ?

Kriszo85
 Wysłana - 4 czerwiec 2007 22:01      [zgłoszenie naruszenia]

Prowadziliśmy podobny temat.Dzielimy sie tutaj spostrzeżeniami.

[http://www.insomnia.pl/gra_na_gie%C5%82dzie-t207242.html]

Ja posiadan narazie akcje Zastalu(Ceto) (to typ Minnera :) oraz mój typ Odlewnie.

Chwilowo śledze bakaland,barlinek,getin,noblebank,mostalzab i mni.

Przy najblizej kasie bede sie zastanawiał w co wejsc.
Jesli masz tak duże doswiadczenie to może podzielisz sie radami :)

QXQ
 Wysłana - 5 czerwiec 2007 07:57      [zgłoszenie naruszenia]

Prowadziliśmy podobny temat.Dzielimy sie tutaj spostrzeżeniami.

[http://www.insomnia.pl/gra_na_gie%C5%82dzie-t207242.html]

czytałem ten wątek ale nie był on już odwiedzany od miesiąca i postanowiłem zacząć od nowa .

Przy najblizej kasie bede sie zastanawiał w co wejsc.
Jesli masz tak duże doswiadczenie to może podzielisz sie radami :)

No właśnie sam chętnie wysłucham waszych rad . Jedyne co moge wam doradzić obecnie to zachowanie zdrowego rozsądku bo zbliża sie dużymi krokami mega korekta.

Kask
 Wysłana - 11 czerwiec 2007 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

I co z ta mega korekta?

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

Kriszo85
 Wysłana - 11 czerwiec 2007 21:53      [zgłoszenie naruszenia]

Dziś ładnie giełda poszła.Ale spodziewałem sie tego.Po korektach musiało tak być.Kupiełem dziś BBIDEVNFI .Następnym razem kupuje Mostostal Zabrze.

QXQ
 Wysłana - 13 czerwiec 2007 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

I co z ta mega korekta?

Moim zdaniem bedzie jeszcze w tym roku - może zacząć się już w tym tygodniu lub za kilka miesięcy . Pierwszym sygnałem będzie pęknięcie bańki budowlanej w USA - tam rynek developerski jest bardzo ważnym składnikiem gospodarki . Dlaczego zacznie się od budowlanki - bo ceny akcji spółek developerskich są wywindowane w kosmos , a cała ta branża jest bardzo czuła na każde osłabienie koniunktury w w gospodarce . Rządy Buscha spowodowały dalsze zadłużenie się USA , wzrost cen surowców ( vide miedź i ropa ) co także obniży dynamike wzrostu PKB a raczej przyśpieszy dynamike spadku PKB . Nota bene strach przed pęknięciem tej bańki powoduje że Polacy nie dostaną w najbliższym czasie zwolnienia z procedur wizowych - po prostu większość polakow w USA wyjechała by od razu do Polski lub do krajów europejskich pogłębiając kryzys na rynku mieszkań .

Podsumowując : ja osobiście liczę na spadek WIG20 o 60% i wówczas wejdę z całym kapitałem w naszą giełdę ( za kredyty kupię tfi dla zdywersyfikowania ryzyka ).

Kask
 Wysłana - 13 czerwiec 2007 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz takie przepowiednie ze bedzie korekta jutro lub za kilka miesiecy sa bardzo ogolnikowe. Na zasadzie sprawdzi sie albo i nie.
Co do wiz to nie wiem czy dobrze zrozumialem piszesz ze wszyscy wyjechali by z USA przeciez wyjezdzajac z USA do Europy nie potrzeba wiz. Tylko w druga strone ...

Znawca -

quasar
 Wysłana - 13 czerwiec 2007 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

relpol
na koniec roku 100% wiecej niz jest teraz

jak na razie moj strzal zycia to ponar
dzis znowu do przodu

why so serious?

QXQ
 Wysłana - 16 czerwiec 2007 17:36      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie ktoś przysłał mi plotke ze Karkosik wchodzi w Lubawe - pewnie nieprawda bo to chyba spółka nie w jego stylu , ale zaczyna się robić ciekawie wokół LBW - zobaczcie jak ostatnio systematycznie wzrastają na niej obroty.

Kask
 Wysłana - 19 czerwiec 2007 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

Co do spolek Karkosika to na razie sa one w duzej nielasce inwestorow i wiekszosc z nich zalicza dolki wiec nie jest to zadna dobra wiadomosc. Raczej spekulacyjna. Chyba ze jest cos innego o czym nie wiemy ...

2 cytaty:

Podstawowy wskaźnik w zeszłym roku - takie jak zysk do wartości księgowej czy cena do zysku wskazywałyby na to, że firmy te były zdecydowanie przewartościowane - szczególnie duże wątpliwości budził np. Skotan i spadl mocno w dol.

Akcje Boryszewa, są traktowane jako papiery raczej spekulacyjne. Świadczyć o tym może chociażby to, że żadne biuro maklerskie nie ocenia tej firmy, nie wydaje rekomendacji. Na stronie relacji inwestorskich Grupy Boryszew podane są co prawda nazwiska dwóch analityków, którzy oceniają spółkę (z Erste Securities Polska oraz z Deutsche Bank Securities), żadna z tych osób jednak nie pracuje już w wymienionych biurach, a nikt inny oceną Boryszewa ani pozostałych firm z tej grupy się nie zajmuje.

Znawca -

Kriszo85
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 07:32      [zgłoszenie naruszenia]

ostatnie dni należa do spólek Ceto ,ciągle tam wzrostu od 5 do 12% a nawet 20%. Żałuje ze nie kupilem kilka dni temu

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wasze typy na GPW.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Stormpay | Ratujmy życie ! | Regulamin Pogotowia Wodociągowego | Traktat konstytucyjny UE | Wykład z Macierewiczem | Szkoła a wojsko | Akadema Obrony Narodowej - Ważne,pomóżcie!! | Maria Szyszkowska - kolejny skandal | Legalna praca za granicą a służba wojskowa | Chciałbym się pochwalić... | Sklep z suplami on-line | jakie pozowlnia do prowadzenia dzialnosci w alsnym domku? | Certyfikat CE | NATO-wska obrona polskich granic. | Sprawa o.Hejmo w oczach historyka | usa | mazda 6 | wiadomości po angielksu | wiadomości po angielsku | wiadomości | streszczenie pana tadeusza | chio1 | kprg | streszczenie pana tadeusza | kłótnie | środki przedłużające wytrysk | perrectum | Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 | asus xonar | prawiczkiem | vectra gts | drzwi sie zamkły | abstynencja | mystic | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.