FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1885 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Wasze ulubione "zabawki" z okresu po II w.s. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wasze ulubione "zabawki" z okresu po II w.s."   

DJ Undzio
 Wysłana - 10 lipiec 2009 22:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

tjk. prosilbym was abyscie w tym temacie zamieszczali fotki i krotkie opisy waszej ulubionej broni palnej z okresu po II wojnie swiatowej

Śmierć jest niczym w porównaniu do bólu którego doznajemy za życia...

Revan17
Jedi
 Wysłana - 11 lipiec 2009 00:53      [zgłoszenie naruszenia]

[world.guns.ru/sniper/sn02-e.htm]

Barrett M82, coś dla kamperów, no i pojawia się w CoD4:MW, przyjemnie się strzela

Zmieniony przez - Revan17 w dniu 2009-07-11 00:53:43

Assassins may stalk me, Time may mock thee, But one thing you don't see is Death Upon Me- Revan (As of today)

DJ Undzio
 Wysłana - 12 lipiec 2009 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

Ale tlumy na tym forum...

Ptaq7
 Wysłana - 18 lipiec 2009 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

Dziwisz się? Temat był przerabiany dziesiątki razy i zawsze dochodziło się do jednego wniosku, że broń jaka by nie była fajna, piękna itp. służy do jednego: Jest po prostu narzędziem mordu i nie za wielu forumowiczów ma chęć rozpisywać się w kolejnym temacie stworzonym przez gościa, który po wyłączeniu CoD'a, albo Wolfensteina zabrał się żywo za pisanie na forum nie mając nawet zielonego pojęcia o temacie(czego dowodzi choćby odpowiedź Revana). Tak przy okazji M82 ma z 2 wojną pewnie dużo wspólnego pomijając fakt, że prototypy powstawały dopiero w okolicy roku 80-tego i rzeczywiście najważniejszą cechą jest to, że się z niego dobrze strzela w CoD, czy Hitmanie.
Pozdr

Revan17
Jedi
 Wysłana - 18 lipiec 2009 11:54      [zgłoszenie naruszenia]

@Ptaq7

z okresu po II w.s. czy to nie dotyczy się także czasów współczesnych?
czytanie ze zrozumieniem

Assassins may stalk me, Time may mock thee, But one thing you don't see is Death Upon Me- Revan (As of today)

Ptaq7
 Wysłana - 18 lipiec 2009 18:21      [zgłoszenie naruszenia]

O K***a no nie zauważyłem tego "po" ^^, co nie zmienia mojego zdania na ten temat.

Skarbowy
 Wysłana - 18 lipiec 2009 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

A niech będzie mimo, że temat z dupy
9mm Glock 26 z przedłużonym magazynkiem na 12 naboi. Waga załadowanego około 750 gram. Dla przypomnienia standardowy P-83 pustak bez ammo waży 730 gram. Długość poniżej 17 cm. W sam raz na operacyjną robotę, niewielki, w kaburze inside prawie niewidoczny dla postronnych. Podrzut większy niż w standardowym klocku bo i lufa dużo krótsza.

Na zdjęciu nie moja jednostka broni, żeby była jasność

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 18 lipiec 2009 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

Postrzelałby

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 18 lipiec 2009 19:48     
 Usunięta przez beldzior za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

Skarbowy
 Wysłana - 18 lipiec 2009 21:18     
 Usunięta przez Skarbowy za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

DJ Undzio
 Wysłana - 31 lipiec 2009 12:42       [zgłoszenie naruszenia]

Ptaq7, to zes mnie k**** r******* na calej lini. Jak mi nie powie beldzior ze opisy ktore sam zrobilem pochodza z wikipedii, to taki "czlowiek" jak ty ktory powie mi ze: "nie za wielu forumowiczów ma chęć rozpisywać się w kolejnym temacie stworzonym przez gościa, który po wyłączeniu CoD'a, albo Wolfensteina zabrał się żywo za pisanie na forum nie mając nawet zielonego pojęcia o temacie " udowadnia mi, ze czeka nas era idiokratow. Po 1. zalozylem temat jeszcze raz, aby mi Skarbowy nie grozil banem za odswiezanie( ktorego mi zapewne zara da), a po 2. trzymalem w rekach takie sztuki broni, o ktorych ty nawet nie slyszales (chociazby Valmet M62)

Zmieniony przez - DJ Undzio w dniu 2009-07-31 12:43:56

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Wasze ulubione "zabawki" z okresu po II w.s.

Warto przeczytać: szeregowy zawodowy - kilka pytań | niesmiertelnik | czy zdąze na ostatni pobór ? | Wojsko jako praca | Służba zastępcza a opieka nad starszą osobą. | Znalazłem pocisk | Broń | nauka strzelania, Kraków | testy sprawnosciowe do policji | Nóż Cold Steel Ti-Lite Zytel | sluzba w dwoch krajach | PZP czego się spodziewać ? | Steyr M8 - ASG | katana | Komisja- WAŻNE | po, aktualne? | x press | kfc | niekryty krytyk | wpadka | kuba snk | mokry podkoszulek | body painting | pióra wieczne | akademia morska | provog ego blister | holder | punkt g | Age Of Empires II HD EDITION | Age Of Empires | bet at home | mma panowie mma | język polski | motyw raju | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.