FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 34777 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Wciąganie tabaki ? Co to ma być ? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Wciąganie tabaki ? Co to ma być ?"   

Henryk12
 Wysłana - 19 lipiec 2006 17:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Wczoraj na imprezie koles (nie znałem) przyniusł sobie tabake i wciągał ją nosem. Czy tabaka wogole jest zaliczana do narkotyków czy co ?

Jak działa, tzn jaka faza po tym jest ? Bo raczej po nim i po kumplu niczego nie zauwazyłem...czuje sie cos wogole ?

GetYourGun
 Wysłana - 19 lipiec 2006 17:35      [zgłoszenie naruszenia]

fajnie sie kicha nicpozatym i katar leczy

Bohoon
JURKO
 Wysłana - 19 lipiec 2006 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/temat126487/]

[http://www.insomnia.pl/temat156828/]

Wuchta Wiary Tej !!!

zikuzaku
 Wysłana - 19 lipiec 2006 18:11      [zgłoszenie naruszenia]

szkoda zatok na to.

Znawca -

RysioROX
 Wysłana - 19 lipiec 2006 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

Jak sie duzo wciagnie albo odpowiednia metoda to sa lekkie zawroty glowy lekka euforia u niektorych smiechawica odprezenie relaks lub rozkojaż(rz)enie nic specjalnego kiedys sie od tego uzaleznilem a teraz mam juz wstret

Pozdrawiam

szowar
 Wysłana - 19 lipiec 2006 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

Tabaka to nie narkotyk. Była ona nawet kiedyś w polsce zakazana ale na szczeście to przeszłość. Tabaka jak większość specyfików z tytoniu jest nie zdrowa dla człowieka można dostać guza w nosie:)

Wolę umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach

booe
biały miś
 Wysłana - 20 lipiec 2006 01:09      [zgłoszenie naruszenia]

tabake do nosa wciągaja debile, dla których wciąganie czegokolwiek do nosa jest "cool", bo wtedy jest jak na filmach
oczywiscie nie mówie o zwykłym "pykaniu" dla smaku jak niektórzy lubią

Ekspert -

Raskus
Biofil
 Wysłana - 20 lipiec 2006 02:08      [zgłoszenie naruszenia]

Lepiej dla leczenia kataru wciaga sie slaba tabake, mocniejsze sa dla zabawy, podraznia zatoki i przy przedawkowaniu mozna zwymiootowac(nie mile-przezylem)

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

bunchet
 Wysłana - 20 lipiec 2006 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

ja ***ie
zawsze mnie to dobijało (tabaka)

Specjalista -

dexxter
 Wysłana - 20 lipiec 2006 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

"tabake do nosa wciągaja debile, dla których wciąganie czegokolwiek do nosa jest "cool", bo wtedy jest jak na filmach"

Niektórzy chcą po prostu wyleczyc katar
od wczoraj męczy mnie *****ski katar, czeka mnie dziś cieżkie zapieprzanie całą noc więc musze sie jakos pozbyt tego
To też debilizm?

Hadouken
 Wysłana - 20 lipiec 2006 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

Co was dobijalo ? Nie podoba sie - nie wciagajcie.

Ja w sumie nigdy nie probowalem i podejrzewam, ze nie podobaloby mi sie (podobnie jak szlugi)

" We had 2 bags of grass, 75 pillets of mescaline, 5 sheets of higher power blooder acid, a salt shaker half full
of cocaine, a whole galaxy of multicoloured uppers, downers, screamers, laughers,
also a quarter tequilla, quarter rume, case of beer, pine of raw ether, two dozens amyl"

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Wciąganie tabaki ? Co to ma być ?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Warto przeczytać: E-papieros, alternatywą dla zwykłych papierosów ? | Papierosy | Mechanizmy lekozależności.Opis mechanizmu uzależniania się od narkotyków. | nagły atak gorączki :/ za dużo nikotyny? | mefedron modyfikowany | Acatar acti-tabs (pseudoefedryna/triprolidyna) | Czy można zbić w jakiś aposób DXM? | alkohol gorszy od heroiny, lepiej byc koksem... | Jak palic acodin ?:D | Badania na obecność THC | odwyk??? | 4 dni chlania i pikawa nadal kolacze | ćpalnia, epizod 3 | Życzę Zdrowia !! | Do palaczy - problem | JAK POMOC MEZOWI ?? | barbara mularczyk | córka | lukasz1655 | dziewica 22 | kvrwiarze | ewa gawryluk | eldoka | kobieta o ktorej | rvchacze | do ktA3rego roku A ycia | thai mexican | thai | elo-elo | seks oralny | Wave23 | co to tablet | wywiad zorganizowany | audiobook | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.