FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 942 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Weekendy pracujące 
[powiadom znajomego]    
Autor "Weekendy pracujące"   

adamg-85
 Wysłana - 2 lipiec 2008 19:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Czy ktoś słyszał na temat nowych przepisów jakie mają wejść w sprawie pracujących weekendów? Ja pracuje w systemie cztero brygadowym i chciałbym się dowiedzieć o zmianach jakie ewentualnie mają wprowadzić.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Weekendy pracujące

Warto przeczytać: złamałem nos w szkole bo nie wytrzymałem .. | Paczka , adres | ehh pargrafy:/ | sam nie wiem jak to nazwac. | Mus przyłączenia sie do kanalizacji? | pobicie. | Przydzielanie NIP | Czy wpisanie oceny w indeksie bez podrabiania podpisu może mieć konsekwencje? | Kwota mandatu za naruszenie znaku "zakaz wyprzedzania" | Kto jest adresatem normy kompetencyjnej? | odpowiedzialność karna posiadacza pojazdu | czy grozi mi poprawczak | bz wbk i konto <30 | mandat | NIEPRAWIDŁOWY MANDAT | Przepisanie ziemi od babci. | dalaj lama | ślub PRL | polska impala | animals opowiadanie erotyczne suka | spacer z piwem w tle | muzyka 2008 | Polskie cytaty | Opisy gg | lokatorzy serial | nie chce byc juz dziewica | fame mma | gdzie poznać ludzi na piwo | mieszanie piwa | pismo święte | Russian teacher grochow dp | sex opowiadania w dzieciństwie | sex z rodzeństwem | siostry lesbijki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.