FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 929 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Wezawanie do WKU 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wezawanie do WKU"   

Piter_1988
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 13:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Cześć,

Sprawa wygląda tak, w tym roku miałem maturę no i jak przystało dostałem zawiadomienie do wku, gdzie mam wziąść ze sobą świadectwo ukończenia szkoły, wezwanie mam na 20 czerwca(ten piątek) a odroczony jestem do końca czerwca i nie jestem jeszcze zdecydowany na żadną szkołę bo nawet nie znam wyników z matury, czego te barany chcą tak szybko?

niech nie myślą że mnie zawiną

dzięki za odp

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2008-06-17 13:46:53

malygarb
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

Masz odroczenie wiec sie nic nie boj. Przejdz sie do WKU i zapytaj o co im chodzi.

hm jak to odroczenie amsz tylko do konca czerwca? dopiero za drugim razem sie kapnalem ze takie krotkie LOL.
Powinienes miec do konca wakacji jesli konczysz szkole w tym roku.

Zmieniony przez - malygarb w dniu 2008-06-17 14:49:49

Piter_1988
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

Pytam po prostu za w czasu,

odroczenie mam do końca czerwca a wezwanie mam na 20 czerwca,

wszystkich u mnie odraczali właśnie do końca czerwca...

Piekarz88
 Wysłana - 17 czerwiec 2008 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

Ja byłem w WKU 11 czerwca z tego samego powodu, a odroczony byłem do końca kwietnia. Musiałem wziąść świadectwo, pokazałem je i zapytali się mnie czy ide na studia. Powiedziałem, że tak i kazali mi w październiku przyjść z zaświadczeniem z uczelni i świadectwem maturalnym. Podejrzewam, że w Twoim przypadku będzie tak samo.

RuDy_17
 Wysłana - 19 czerwiec 2008 14:16       [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie, pójdziesz i odroczą Cie do października, wtedy do niech pojdziesz z papierami z uczelni i po sprawie

Wuchta Wiary Tej!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Wezawanie do WKU

Warto przeczytać: Odwołanie od wyroku Sądy Grodzkiego | Spłata grzywny | Sprzedaż towaru. | biuro pośrednictwa nie płaci w terminie. co zrobić? | kredyt studencki | dziwny przelew od byłego pracodawcy | kto mi pomoze | Problem z sprzedawca z zagranicy - Ebay | przejazdy ulgowe | ZWOLNIENIE DYSCYPLINARNE | Allegro- jak otrzymać teraz wylicytowany przedmiot. | Działalność gospodarcza i auto laweta | okres probny a wypowiedzenie w swietle prawa-interpretacja | Ciekawe materialy?? | Podstawy ekonomii - literatura fachowa. | Nie przyjmujmy Euro tylko Franka - A.Sadowski o wejściu do strefy euro. | list motywacyjny | gej | xxxsoniaxxx | mlkv | kod ograniczeń nokia 6303c | omijać | dajcie linka do jego fejsbuka | etynol | grzyby | multikinie | martyna wojciechowska | śmierci | śmierć | malaMerlin | merlin | jasło | pierdoia | jennifer walcott | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.