FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2570 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Wezwanie do zapłaty PZU zwrotu kosztów wypadku i wypłaconego ubezp  
poszkodowanym!!!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wezwanie do zapłaty PZU zwrotu kosztów wypadku i wypłaconego ubezp poszkodowanym!!!!!"   

vr666
 Wysłana - 9 luty 2010 13:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam! PROSZĘ O DOKŁADNE PRZECZYTANIE MOJEJ SPRAWY, ponieważ jest bardzo dziwna i naprawdę już nie wiem co zrobić i kogo się poradzić!!! Ponad 2 lata temu miałem sprawę za spowodowanie wypadku drogowego i ucieczki z miejsca wypadku. Jednak ta sprawa nie była zbyt jasna! Policja odezwała się do mnie po miesiącu czasu, chociaż od samego wypadku podobno wiedzieli, że to ja, ale prokurator zajmujący się moją sprawą miał urlop. Najlepsze jest to, że ja żadnego wypadku nie kojarzę. Podobno wyprzedzałem na trzeciego i jadące z naprzeciwka auto mocno zahamowało i kiedy już przejechałem i schowałem się przed tira wpadło w poślizg i wjechało do rowu. Tak czy tak miałem szans zobaczenia wypadku, ponieważ wjechałem przed tira i pojechałem dalej. Adwokatka powiedziała, że nie mam szans wybronienia się z czegokolwiek i żebym się poddał dobrowolnie karze, a ona załatwi z prokuratorką, że będzie to niska kara i najkorzystniejsza dla mnie, ponieważ wtedy miałem 18 lat, pisałem maturę i wybierałem się na studia. Adwokatka na początku powiedziała, że możemy próbować się bronić, ale muszę się liczyć z tym, że za każdą sprawę będe musiał jej zapłacić ok 1000 zł. Ja niestety nie miałem za bardzo pieniędzy ale postanowiłem, że chcem się wybronić chociaż z ucieczki, ponieważ nie widziałem tego i nie wezmę na siebie czegoś, czego nie zrobiłem. Adwokatka dzień przed sprawą powiedziała, że jeśli nie poddam się dobrowolnie karze, to ona nie broni mnie na sprawie, ponieważ prokurator powiedział, że jak bym się nie wybronił to i tak dostanę taki sam wyrok a nawet gorszy. Musiałem pójść na ugodę i dostałem 1 rok w zawieszeniu na 3 lata, na 3 lata zakaz prowadzenia pojazdów i do zapłaty nawiązkę 1000 zł. Minęły ponad 2 lata, ja już się cieszę, że zakaz mija, a tu przychodzi mi z PZU wezwanie do zapłaty 40 tys zł!!!!! Jak to zobaczyłem, byłem w szoku, ponieważ jestem studentem studiów dziennych i ledwo wyrabiam na życie.
Podstawą wezwania jest to, że w przypadku ucieczki z miejsca wypadku, kierowca jest traktowany jak nietrzeźwy kierowca i jest zobowiązany do zapłaty łącznej z tytułu przysługującego regresu za wypłacone odszkodowanie. Kiedy pokazałem to adwokatowi który powiedział mi żebym się poddał dobrowolnie karze, widać było jego zdziwienie i poczucie winy, ale cały czas się upierał, że on prowadził moją sprawę karną, a to już jest inna sprawa i to nie jego sprawa (cwaniak). Ale mówię, że było mówione, że dobrowolne poddanie się karze, będzie minimalizacją kosztów i już nie będzie żadnych konsekwencji, a adwokat na to: "powinien pan się tego spodziewać, bo to było pewne, że to przyjdzie", ale dlaczego nie poinformowała mnie pani o tym??? Bo to jest już inna sprawa i powinien pan o tym wiedzieć! Czy to nie jest chore??? Adwokat zgarnął 2000 zł za jedną sprawę na której poddałem się dobrowolnie karze!!! Na dodatek wszystkiego nie poinformował mnie o faktycznych konsekwencjach. Termin zapłacenia minął w piątek, ale poprosiłem o przedłużenie do środy. Piszę tutaj, ponieważ nie mogę nić wymyśleć, poprzedni adwokat nie chce mi pomóc a nie mam pieniędzy na kolejnych. Proszę o pomoc, ponieważ do jutra muszę napisać odwołanie o umożenie całkowite. Jak to napisać i czym się kierować w pisaniu??? PROSZĘ O POMOC!
to jest o czyn z art. 177 § 1 k.k. w zw. z art. 178 § 1 k.k.
Właśnie o to chodzi, że sprawa była 2 lata temu i wyrok jest prawomocny. Mam pisać w odwołaniu, że nie uciekłem z miejsca wypadku? Jest sens, jeśli jest wyrok prawomocny o mojej winie?

"Żyj, a nie istniej"

alko1986
 Wysłana - 9 luty 2010 14:11      [zgłoszenie naruszenia]

A gdzie chcesz to pismo pisac do PZU? Tak na moj rozum to nic nie da, jak masz wyrok sadu i przyznales sie do ucieczki i do wypadku, to nic ci to nie da. Dla nich wazny jest wyrok, i bys musial chyba jego zmienic, nie wiem niech sie ktos obeznany wypowie. Ale ten adwokat to ladna meda tak cie wy****ac

audi80gliw
 Wysłana - 9 luty 2010 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

bo glupis jestes! po**** sie przyznajesz do wypadku ktorego nie dokonales?

Skarbowy
 Wysłana - 9 luty 2010 15:07      [zgłoszenie naruszenia]

Później napiszę szczegółowiej

Zmieniony przez - Skarbowy w dniu 2010-02-09 15:11:34

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

vr666
 Wysłana - 9 luty 2010 17:24       [zgłoszenie naruszenia]

Porażka życiowa... Gdybym mógł cofnąć czas, to całkiem inaczej bym to rozegrał... Dla mnie to logiczne, że do tego co nie zrobiłem nie przyznaje się... Ale adwokat powiedział, że dużo osób siedzi za niewinność i najlepszym wyjściem będzie poddać się dobrowolnie karze... A najlepsze jest to, że to jest dobry i drogi adwokat! Ale mam inne podejrzenia co do tego jak postąpił, których niestety nie mogę ujawnić na forum... Pozdrawiam i dziękuje za pomoc!

"Żyj, a nie istniej"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Wezwanie do zapłaty PZU zwrotu kosztów wypadku i wypłaconego ubezp poszkodowanym!!!!!

Warto przeczytać: Telefon- allegro- problem. | pobicie | Hipoteka na blok | Alimenty | teren uczelni | Problem z warsztatem samochodowym | Pobicie....pomocy oraz czy i jak reagować na wyzwiska | pobicie, paskudna sprawa | Pytanko | Linia debetowa | Badania lekasrkie na prawko | Allegro, kupujący chce zwrócić towar - problem. | Oc poprzedniego właściciela | spadek, ubezwlasnowolnienie | Czy jestem karany? | Firma Szkoleniowa | juloki | cyrylica | depciak | squidd | nago | blondynka | jednonerki | Zostawic kobiete z dzieckiem | bogate kobiety | converse | Olcia-W-w | Olcia W w | mały | maly | g star | zupa | mak | Gruby17 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.