FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3009 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
What the fuck do we know???czyli co my tak naprawdę wiemy??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "What the fuck do we know???czyli co my tak naprawdę wiemy???"   

agaclub
 Wysłana - 6 marzec 2008 19:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam ,zakładam temat związany z egzystencją.Jak wielu ludzi jest na swiecie, tak wielu z nich ma wlasne wyobrazenie i koncepcje świata w ktorym żyje.Jednak wyobrazcie sobie,ze kazdy z nas wciąż ucieka od prawdy kierując swoją uwagę na zdobycze tego swiata,czyli telewizje,internet,gry,rozne hobby aż po pracocholizm by nie mysleć.Zawsze slysze od znajomych czy sasiadow ,że trzeba cos robić by czlowiek nie zwariował...hm.......UwaŻam,że wyciszenie i wgląd we własne wnętrze dopiero umożliwia nam poznanie siebie i umożliwia doskonały samorozwoj ,oraz współrozwój z innymi ludzmi.Czy ludzie z lenistwa wolą tłumić swe naturalne instynkty,potrzeby,swą prawdę nasiąkając mediami ,kreujac sie na kogos z telewizjii???A to jedna sasiadka z druga opowiadaja o kwiatach,jakie to sadzonki zakupily,rzadkospotykane w tym regionie,,,,,,,a potem chowaja sie do domow i patrza zza firanki smutnymi oczami na przechodniów z ulicy.Siadaja w fotelu i wlączają kolejny parutysięczny odcinek MODY NA SUKCES.Przytaczam przyklad jak czlowiek może stac sie marionetka życia jesli zyje dla poklasku świata......Ale zadajac sobie pytanie ,O CO WLASCIWIE W TYM WSZYSTKIM CHODZI????,PO CO ZYJE??,DOKAD ZMIERZAM????i jaki jest cel sadzenia tych sadzonek, by zobaczyc je naprawdę takimi jakie są.....

1. Właśnie dziś ciesz sie bądź wdzięczny za to co masz
2. Od dzisiaj szanuj wszystkie żywe istoty
3. Od dzisiaj nie złość się
4. Od dzisiaj pracuj uczciwie

neewbie
 Wysłana - 6 marzec 2008 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma w tym kompletnie żadnego sensu
dalej odpowiedz sobie sam

aaa
KUKUK !!!!!!!

agaclub
 Wysłana - 6 marzec 2008 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

Uważasz że życie jest bezcelowe?

Zamroczony
 Wysłana - 6 marzec 2008 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

Najbardziej zal mi ludzi którzy żyją jak roboty z dnia na dzień ciągle zajęci pracą bez żadnych przemyśleń,dążą do jakiegoś niemożliwego celu zwykle ustatkować się mieć dużo pieniędzy i już nie musieć nic robić i żyć w luksusie,ale kiedy to osiągną chcą mieć więcej i w końcu nie zauważają jak ucieka im życie.Gdzie tu czas na przemyślenia?Gdzie tu czas żeby ukształtować swój światopogląd,rozwinąć się duchowo.Przecież kiedy pracujesz to myślisz tylko o tym żeby dotrwać do tego momentu kiedy już sie ustatkujesz,ale wtedy potrzeba ci więcej,kończysz wyścig szczurów kiedy jest już za pózno.Zastanówmy się czy takie życie ma sens?Rozumiem zarobić pieniądze by godnie żyć,ale taki ciągły wyścig szczurów jest straszny.

Obudzcie się zanim życie minie wam w betonowej klatce...

traktuje internet smiertelnie powaznie
"człowiek stworzył boga na swój obraz i podobieństwo"

Kisielu
 Wysłana - 6 marzec 2008 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

Uważasz że życie jest bezcelowe?

pozwolisz ze odpowiem zamiast niego: a co jesli tak jest?
moze jest bezcelowe, dlatego ludzie wymyslili sobie bogow i przerozne raje, zeby zycie nie bylo wlasnie bezcelowe...
ja nie twierdze ze bog nie istnieje, tak se rozkminiam

agaclub
 Wysłana - 6 marzec 2008 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie,jedno co musimy zrobić to przebudzić się!!Niestety ludzie, zwykle budzą się gdy ocierają sie o śmierć ,przeżywają śmierć kliniczną,ktoś z bliskich nagle odchodzi lub następuje traumatyczne wydarzenie!!!A tu chodzi by przebudzić się bez drastycznych scen!!Wiem,że jest tak ,że zwykle cierpienie jest zalążkiem duchowego rozwoju.Jednak nie jest ono pojmowane w kategorii dobra czy zła ,tylko stanu ludzkiego który trzeba przejsc i akceptować.Nie mozna wypierać się lub tłumić emocjii bo są po to by je w pełni przeżywać.A najgorsze to już jest się ich wstydzić,z tąd droga do poczucia winy i niskiej samooceny.Jednak wiem,że są ludzie którzy idą przez życie świadomie ,mniej świadomie i nieświadomie!!To uwarunkowane jest wlasnie wzrostem ducha.Piszesz,że wyscig szczurów po kase i stanowiska,po domy i elitę,racja,A ile jest takich super gości co to opływają w luksusy ...a czują się nieszczęśliwi???Oto odpowiedż,szczęscie to stan umysłu wewnątrz ......

neewbie
 Wysłana - 6 marzec 2008 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

Sami ustalamy sobie nasz sens życia, ale co ja mogę wiedzieć wyznaje jedną z miliona filozofii
Jeden żyje dla boga drugi dla innych ludzi trzeci ich morduje widząc w tym sens

aaa
KUKUK !!!!!!!

faketales
 Wysłana - 6 marzec 2008 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

" nie chcę zginąć wśród robotów, których wolność ktoś zamknął w klatce z banknotów"
Mam nadzieję, że przeżyje swoje życie w zgodzie z własnym sumieniem, wg. swoich zasad, z uśmiechem na twarzy. " miłość i wiedza mogą wszystko zwyciężyć, więc kochaj choćbys czuł, że żyjesz między maszynami, miej nadzieje- ona pokona każdą z granic"
Eldo/Bitnix - Z

Nie umrzesz za mnie, więc nie mów mi jak mam żyć

agaclub
 Wysłana - 6 marzec 2008 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

Tak ale wynika to z tego ,ze kazdy z tych ludzi tak widzi swiat!!!Przecież Hitler myslał do samego konca ,że robi dobrze,nie znane było mu inne myślenie i dlatego ,że miał takie a nie inne dziecinstwo odzwierciedlił je w życiu dorosłym.Jasne ,że każdy wyznaje swoja prawdę ale gdzie ta prowadzi?jakie sa priorytety,w czym czujemy sie najlepiej?Bo nie można czuć się dobrze robiąc krzywdę,to wypaczenie ,patologia.Są pewne utarte normy,scieżki którymi chadzamy i każdy musi skonfrontowac wlasne uczucia wewnątrz z tym co na zewnątrz.Chodzi o to by pozytywnie widzieć świat,pozytywnie sie kształtować,by wszystkie ograniczenia wynikające z psychiki zrozumieć i zmieniać się!!Wiem ,ze ludzkość osiągnie mase krytyczna i ,że wlasnie ten procent ludzkosci bedzie wtajemniczony i oświecony .Pozwolą oni na dokonywanie szeregu zmian na ziemi.........poczytajcie NIEBIANSKA PRZEPOWIEDNIE lub ogladnijcie film ,moze zobaczycie podobienstwo w waszym codziennym życiu

neewbie
 Wysłana - 6 marzec 2008 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

Jasne ,że każdy wyznaje swoja prawdę ale gdzie ta prowadzi?jakie sa priorytety,w czym czujemy sie najlepiej?

Sami ustalamy sobie nasz sens życia, ale co ja mogę wiedzieć wyznaje jedną z miliona filozofii

agaclub ten temat jest wynikiem obejrzenia któregoś z tego rodzaju filmów ? A może Colin P. Sisson?

Zmieniony przez - neewbie w dniu 2008-03-06 20:55:14

aaa
KUKUK !!!!!!!

agaclub
 Wysłana - 6 marzec 2008 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

Ten temat jest wynikiem ..a raczej chęcią do rozmowy z ludzmi ,którzy czują,że w ich życiu coś się z mienia.Wiedzą,że życie to nie hamburger z coca-colą,że to nie pogoń za sexem ,bogactwem i sławą.Kurcze nie oceniaj tylko wsłuchaj sie w przepływ in formacjii ,bo upraszczasz bardzo TO PIęKNO,które jest w każdym z nas,Jasne ,że to od nas zależy jak spędzimy życie mamy w koncu wolną wolę,jednak jesteśmy wszyscy całością.Jedną wielką masą współodczuwającą,Ty to ja ja to Ty skoro tego nie czujesz to poczujesz ......Tu nikt nikogo nie zmusza do niczego,temat jest po to by na luzie pogawędzić i by podnieść ogólną świadomość ludzka.Forum dyskusyjne,ma to do siebie by pogadać na poziomie ,by wymienić się refleksją.....tak ten film ma w sobie przeslanie,jednak to kropla w morzu możliwości.....

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

What the fuck do we know???czyli co my tak naprawdę wiemy???

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Kto jedzie na papieża?? | Jak oczyścić umysł? | Podejzliwość | Zagadka:-) | Geneza | Czy sklonowany człowiek ma dusze? | "W życiu piękne sa tylko chwile!" | Motywacja do nauki | o papiezach pytanko | Prasa: Fala oburzenia po słowach papieża | Deizm | cel ewolucji homo sapiens | Nieśmiertelne umysły-Wasz Top 5 | Demony (na podstawie filmu "Fallen") | Wrodzone głupota, autodestruktywizm? | Wygraj SOGa | bezrobocie | petite video 123 xxx | petite video tokyo xxx | petite video tylko xxx | karma | prawo karmy | karmy | petite video tokyo xxx | pierwszy raz z dziewczyna | asics | Audi c5 | petite video 123 xxx | aszy | borys | mercurial | białoruś | counter | uliana senyszyn ukraina | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.