FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2045 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Wiara sama w sobie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wiara sama w sobie"   

Tadeknorek
 Wysłana - 26 listopad 2007 15:04       [zgłoszenie naruszenia]

Wierzę w to, że trzeba w coś wierzyć
Wierzę w to, że można być dobrym człowiekiem
Wierzę w to, że można być szczęśliwym.

Chociaż właściwie ja to wiem, a nie wierzę- wierzyć tak naprawdę ogę w coś, co jeszcze się nie zdarzyło i w co można wątpić ze względu na różne czynniki, ale co teoretycznie jest jednak możliwe. Np. ktoś może wątpić, że Eminem będzie miał koncert w Polsce, a ja wierzę, że może tak się zdarzyć.

Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wiara sama w sobie

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: apostazja - pytanie | deja vu | Przyszłość - Czy da się zmienić ? | Koany - Zen | Om Healing Wrocław | Współczesny wizerunek filozofii | Zblazowany zajrzyj | utylitaryzm Alasdair MacIntyre | The Secret - moje doświadczenia | nerwica ? | poważny problem | Czy należymy już do pokolenia sms`a | Dziwna akcja | Najwazniejszy zmysl | Elowkencja, też erystyka itd. | Towarzystwo do badań nad Adwaitą i religiami Wschodu. | laskja na sex film | nie staje | scrabble | szachy | rozpatrujemy trójkąty , których boki sa kolejnymi liczbami naturalnymi, a obwód jest mniejszy od 17 | lwów | All Bandits Chwała Bohaterom | myśle | myślenie | Sulbutiamina | Sulbutiamine | stare fajne symulatory | All Bandits Chwała Bohaterom | jakie getry do biegania | bieganie odzież | obraz szkoły w literaturze | fedor emelianenko | paradygmat | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.