FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 2773 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
Wiara zniszczy豉 m鎩 zwi您ek ... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wiara zniszczy豉 m鎩 zwi您ek ..."   

pgasda
 Wys豉na - 5 listopad 2009 08:55        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Witam, chcia豚ym przedstawi tutaj na forum swoj histori.

By貫m z dziewczyn w zwi您ku oko這 2 lat. Ona pochodzi z katolickiej, wierz帷ej, praktykuj帷ej rodziny a ja z prawos豉wnej, wierz帷ej, lecz do cerkwi chodz raz na jaki czas. Wydawa這 si, 瞠 nasz zwi您ek to strza w dziesi徠k, wszystko uk豉da這 si fantastycznie, a do mszy 鈍i皻ej kt鏎a mia豉 miejsce ponad miesi帷 temu. Na tej mszy by造 chrzciny dziecka siostry mojej by貫j panny. Oczywi軼ie by貫m na t uroczysto嗆 zaproszony i moja by豉 powiedzia豉 瞠bym razem z ni poszed do ko軼io豉, lecz ja odm闚i貫m. Powiedzia貫m jej 瞠 jestem prawos豉wny i tak troch dziwnie jest i嗆 do ko軼io豉 na msz. Panna jako to zrozumia豉 i przebola豉. Wszystko uk豉da這 si jak dawniej, a do mszy 鈍i皻ej kt鏎a mia豉 miejsce 2 tygodnie temu - by豉 to rocznica po 鄉ierci jej dziadka. Moja ex powiedzia豉 瞠bym szed z ni na t msze, lecz ponownie odm闚i貫m t逝macz帷 si tak samo. Tym razem ju ona mocno poddenerwowana pojecha豉 do domu. Od tamtego dnia nie mia貫m z ni kontaktu, a w ko鎍u 4 dni temu ona zadzwoni豉 do mnie i powiedzia豉 瞠 musimy pogada. Przyjecha貫m do niej i ona powiedzia豉, 瞠 nasz zwi您ek nie ma sensu, poniewa ona nie wyobra瘸 sobie 瞠by to ona chodzi豉 do ko軼io豉 sama a jej partner w tym czasie siedzia przed TV Powiedzia豉 r闚nie, 瞠 wychowana zosta豉 w rodzinie katolickiej, i msza 鈍i皻a to dla niej bardzo wa積a rzecz i w przysz這軼i tak瞠 chce aby jej rodzina wzorowo co tydzie chodzi豉 w komplecie do ko軼io豉.

Kiedy zerwa豉 ze mn by貫m za豉many, teraz ju jest lepiej po prostu nie chce by ze mn to nie, lecz nie wiem co mam ze sob zrobi. Chcia bym zapomnie o niej, zabawi si i znale潭 sobie inn partnerk, lecz przez moj ex straci貫m kontakt z kumplami z kt鏎ymi wcze郾iej 篡貫m jak brat Teraz mam pewne obawy czy jak ju b璠 z kolejn dziewczyn to czy ona te zerwie ze mn ze wzgl璠u na inn wiar

Chcia豚ym Was prosi aby軼ie odpowiedzieli mi na pytanie czy zwi您ek z kobiet o innej wierze ma racj bytu ? Czy dla ka盥ej dziewczyny wiara to a tak wa積a sprawa 瞠 nie mog si zwi您a z ch這pakiem o innej wierze ??

gienek78
 Wys豉na - 5 listopad 2009 08:58      [zg這szenie naruszenia]

Jaby j dobrze stuka to by co najwy瞠j focha strzeli豉 a nie zrywa豉

Praca to prymitywny spos鏏 sp璠zania wolnego czasu

Kobieta, kt鏎a j璚zy w nocy nie warczy w dzie

Methos
 Wys豉na - 5 listopad 2009 09:11      [zg這szenie naruszenia]

wiara w takich przypadkach, jesli jest na skraju "fanatyzmu" (dla niekt鏎ych jest to wazniejsze niz praca, zwi您ki, itd.) - zawsze dzia豉 na niekorzy嗆.

Pewnych rzeczy sie nie przeskoczy.

Zmieniony przez - Methos w dniu 2009-11-05 09:12:14

Ekspert -

Owl7
 Wys豉na - 5 listopad 2009 09:12      [zg這szenie naruszenia]

Pisze, 瞠 jest zatwardzia陰 katoliczk wi璚 w徠pi czy j puka...

Asperger
 Wys豉na - 5 listopad 2009 09:17      [zg這szenie naruszenia]

ostro zryta panna

Specjalista -

SaharVS
%-)
 Wys豉na - 5 listopad 2009 09:32      [zg這szenie naruszenia]

Ale z tym, ze nie mozesz isc na msze to od***ales niezlego korniszona .

Sam jestem katolikiem, i na msze prawoslawna moglbym sie wybrac. W czym problem?
Dobrze Ci tak, ja ja rozumiem.
Chociaz ja jestem tolerancyjny i jak moja partnerka nie chciabalby chodzic do kosciola to bym jej nie kazal i tyle.

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina si w rogala

Specjalista -

Demon...
 Wys豉na - 5 listopad 2009 09:41      [zg這szenie naruszenia]

dlatego uwazam, ze wiara(y) to zuo

Alter ego...

BiTu
 Wys豉na - 5 listopad 2009 09:46      [zg這szenie naruszenia]

kolejny moherek rosnie

bia bia

kwiatula16
 Wys豉na - 5 listopad 2009 09:55      [zg這szenie naruszenia]

Wzorowo co tydzie do ko軼io豉
Kurva ty si ciesz, 瞠 si uwolni貫 spod jarzma tej ko速unichy

[odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html]

Tex31
 Wys豉na - 5 listopad 2009 09:56      [zg這szenie naruszenia]

dlatego uwazam, ze wiara(y) to zuo

Popieram

Jeszcze mi tu niegrzeczny 鄴逕ik potrzebny

Ekspert -

thomekh
PIZZERMAN
 Wys豉na - 5 listopad 2009 09:56      [zg這szenie naruszenia]

a ja z prawos豉wnej, wierz帷ej, lecz do cerkwi chodz raz na jaki czas.
妃iesz mnie tacy wierz帷y niepraktykuj帷y

Wiara to nie z這, religie to z這, wszelkiej ma軼i tradycje i inne bzdety.

Zmieniony przez - thomekh w dniu 2009-11-05 09:57:14

Znawca -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Wiara zniszczy豉 m鎩 zwi您ek ...

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczyta: skonczylo sie... ale chce zaczac od nowa | Chce zeby WROCIL!!! | hmm co zrobi :) ? | Ma造 pech z dziewuch:) | Koniec,sny ,meczenie sie.. | wyzalic sie musze KuRvA | Ni窺zy ode mnie.. | jak poderwa kobiet - poradnik co i jak... | Ni窺zy ode mnie ^^ ci庵 dalszy | Co robi | Moje dziewcze/ problem | Wzrost ... | Jak mam to rozi您a? | O鈍iadczyny | Uzale積iona od ch這paka? | Jak mam post徙i | rynki hurtowe | odzie termoaktywna | alkomat | depilacja brazylijska | tran | skradziono | testoviron nk | kami雟ka | julia kami雟ka | zabawka dla mezczyzny domowej roboty | europa wschodnia | s這ik w dupie | pada snieg ciesza sie | odpocz帷 | odpocz望 | lodz | oczu | pismo o wyp豉t wynagrodzenia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.