FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19706 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Wieczor Kawalerski / Panienski 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wieczor Kawalerski / Panienski"   

INSOMNIA
 Wysłana - 18 sierpień 2009 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko pamiętaj:
"Down the road, not across the street"

INSOMNIA
 Wysłana - 18 sierpień 2009 19:56      [zgłoszenie naruszenia]

w zyciu bym nie pozwolila na rozbierane tance na kawalerskim. wystarczy, ze odpala sobie jakies gole baby i mowi, ze tylko sobie tak oglada albo na plazy z moim bratem wypatrywali baby opalajace sie topless i komentowali"widziales te ruda muszelke jakie miala cycuszki?".

2 skrzynki wodki i sobie moga conajwyzej wypozyczyc ile chca filmow XXX

dobre motywy pojawiaja sie w filmach-typu wieczor kawalerski, ale na polskie realia raczej sie tego nie przelozy.

INSOMNIA
 Wysłana - 18 sierpień 2009 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz co, kleo?
Ciebie nawet rozumiem

INSOMNIA
 Wysłana - 18 sierpień 2009 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

wiedzialam, ze mnie tu kazdy rozumie, ze nie chce zeby jakas baba machala przed moim cyckami

VidaL
 Wysłana - 18 sierpień 2009 20:09      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tam mimo wszystko widzę różnicę między striptizerką na kawalerskim, a ruchaniem jej na tymże wieczorze

widziales te ruda muszelke jakie miala cycuszki?

Jak Ty nie masz, to przynajmniej mu pozwól na plaży popatrzeć

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 18 sierpień 2009 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

a niech sobie patrzy-tyle, ze przy okazji lubi pokomentowac "popierdzialaby na jajcach" itd

Paczek_90
 Wysłana - 18 sierpień 2009 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

Melevin zdradą akurat się brzydzę;/ A propos Twojego przykładu-biura i galerii-tam się nie piję do upadłego. A to duża różnica.

Znawca -

Malevin
 Wysłana - 18 sierpień 2009 20:34      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem jakie ty masz doswiadczenia, ale mnie alkohol nie odbiera rozumu, ale widze, ze ty masz inaczej, skoro boisz sie o swojego faceta
co do galerii, wyobraz sobie te galerianki co oferuja mu seks za 50 zl! toz to puszczanie chlopa wprost w paszcze lwa

Specjalista -

Alayas
 Wysłana - 18 sierpień 2009 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

Nie rozumiem tego "zwyczaju", po prostu nie wiem po co on jest i uważam, że jeżeli komuś chce się bawić w flirt przed małżeństwem, w sposób rażący to jednak o czymś świadczy.

Paczek_90
 Wysłana - 18 sierpień 2009 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

Malevin i tak nie zrozumiesz jaka w tym różnica...

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 33 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wieczor Kawalerski / Panienski

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Warto przeczytać: cały czas mam ochotę na całowanie/pieszczoty | Mientka faja | Problem z (niby chlopakiem) | pierwszy list | Problem z Dziewczyną | Insomaniacy.. POMOCY!! | ehh :-( | Duży problem | ehh... przyjaciel | no i przyszla kolej na mnie ;) | Kobieca mentalość.. | wesołe święta... | Pytanie_dla_Kobiet | Pocieszalnia vol.7 | Ja,dziewczyna i moja matka:/ | Odwala mi | fryderyk engels | j3zus | torebki | campamerica | worktravel | usa | łyżwy | przedwczesny wytrysk | Naly | marcinx66 | urolog legnica | konto bank | gra na giełdzie | antidral | m-angelo | przeszłość dziewczyny | inwestowanie | gra na gieldzie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.