FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19713 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Wieczor Kawalerski / Panienski 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wieczor Kawalerski / Panienski"   

INSOMNIA
 Wysłana - 18 sierpień 2009 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

Kobieta zakłada, ze facet czegoś nie zrozumie

Odważnie, nie powiem

Paczek_90
 Wysłana - 18 sierpień 2009 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

No odważnie, ale do tej pory nikt nie zrozumiał mnie i Miareczki...

Znawca -

skowix
 Wysłana - 18 sierpień 2009 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

Moze dlatego, ze to co piszecie jest pozbawione sensu?
Sorry, ale jesli facet mialby zdradzic swoja przyszla zone na wieczorze kawalerskim ze striptizerka( co juz samo w sobie jest malo prawdopodobne, bo striptizerka tanczy, a nie uprawia sex ze wszystkimi na imprezie), to prawdopodobnie zdradzal ja juz wielokrotnie,a jesli jakims cudem tego nie robil, to zdradzi w ciagu 2 miesiecy po slubie..

Zzz....
 Wysłana - 18 sierpień 2009 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

Moze dlatego, ze to co piszecie jest pozbawione sensu?

i za to sog

Znawca -

Paczek_90
 Wysłana - 18 sierpień 2009 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma sensu dale tłumaczyć. Wy wiecie swoje, ja swoje...

Znawca -

Maxloo
 Wysłana - 18 sierpień 2009 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

ciekawe ilu z was swoje przyszle zony bez wniku albo podstawionej kolezanki pusci na wieczor panienski

Paczek_90
 Wysłana - 18 sierpień 2009 22:57      [zgłoszenie naruszenia]

Maxloo właśnie:)
Widać niektórzy się nie martwią tym co będzie bo myślą, że to ich nie dotyczy.

Zmieniony przez - Paczek_90 w dniu 2009-08-18 22:58:22

Znawca -

skowix
 Wysłana - 18 sierpień 2009 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

A w takim razie nie puscicie tez swoich chlopakow/mezow, na wieczor kawalerski np. ich przyjaciela, wiedzac ze tam bedzie striptizerka, albo ze pojda do klubu ze striptizem?

Paczek_90
 Wysłana - 18 sierpień 2009 23:08      [zgłoszenie naruszenia]

W domu na czas pokazu może wyjść albo przyjść już po. A do klubu może nie iść. Logiczne. Zna moje zdanie i podziela. Ja już skończyłam bo i tak wiecie swoje.

Znawca -

Maxloo
 Wysłana - 18 sierpień 2009 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

jak w koncu sie ustatkuje to na wieczory panienskie oczywiscie ze puszcze bo bede mial zaufanie do niej, a kwestia klubow ze striptizem raczej nie bedzie problemem bo raczej nie zwiaze sie z taka ktora bedzie sie ciagac z kolezankami po nocnych klubach

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 33 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wieczor Kawalerski / Panienski

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Warto przeczytać: Milosc w kiblu :P | Nieprymitywne filmy o milosci | jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!! | Brak zaufania | rozstanie | O głupich numerach wycinanych eksom | rozstanie cdn. | Wyjazd na studia | zakochał sie w mojej dziewczynie | Wielki problem | Jak mam dalej żyć gdy nadal kocham...i chce być z nim | jak poderwać? | ja, on i jego dziewczyna | Rozpada mi się związek | Poblem z ksiedzem...:( | Rozpadający się związek | jak podniecić faceta | sylwia | play oszukuje | ilona jankowska | aduśka | seks z psem | seks z matka | macbook | Anna Brusewicz | spirytex | highpriest | high priest | Rewesepl | feromony | stp[y | BagOfBones | lipiny | metylofenidat | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.