FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19718 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Wieczor Kawalerski / Panienski 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wieczor Kawalerski / Panienski"   

Paczek_90
 Wysłana - 18 sierpień 2009 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

Maxloo ja facetowi nie bronie łazić na party z kolegami, ale zdecydowaliśmy razem, że jeśli idziemy na impreze to razem-chyba, że jedno nie może z jakiegoś powodu:) po prostu najlepiej się bawimy wspólnie. Ale jeśli miałby ochotę iść sam-to ok. Normalne, że może tam spotkać fajne laski, ale nie jestem zazdrosna o wszystko co się rusza:)

Znawca -

iwonka_87
 Wysłana - 18 sierpień 2009 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

kobiety - wyrzuccie wreszcie te smycze swoim facetom !!!1111one

na co dzień pomagam w pracach lic. i mgr

Znawca -

skowix

Twoim zdaniem nie mozna pojsc ze znajomymi na impreze do klubu i "nie klepac nikogo po posladkach"?

Paczek_90

Bez przesady Maxloo:) Ma swoich znajomych w tym laski i jest ok. Nie jestem o nie zazdrosna:) Więc kontaktów mu nie ograniczam:)
iwonka_87-PODOBNO:)
skowix-tak można jeśli koleś jest fair. Jeśli Twoje imprezy opierają się tylko na klepaniu to soryy...nie wnikam;/

Zmieniony przez - Paczek_90 w dniu 2009-08-18 23:39:54

Znawca -

skowix
 Wysłana - 18 sierpień 2009 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

skowix-tak można jeśli koleś jest fair. Jeśli Twoje imprezy opierają się tylko na klepaniu to soryy...nie wnikam;/
moze czytaj ze zrozumieniem
Maxloo napisal, ze chodzenie na imprezy opiera sie na klepaniu po posladkach, a ja spytalem czy nie mozna isc na impreze i teog nie robic...

Maxloo
 Wysłana - 18 sierpień 2009 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

skowix 190km do wawy mam zebym wiedzial ze amsz atrakcyjna laske w moim typie i bawi sie w jendym z klubow to bym sie nawet specjalnie przejechal na podryw

Paczek_90
 Wysłana - 18 sierpień 2009 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

sory myślałam, że to do mnie...późno już i nie kojarzę...

Znawca -

skowix
 Wysłana - 18 sierpień 2009 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

skowix 190km do wawy mam zebym wiedzial ze amsz atrakcyjna laske w moim typie i bawi sie w jendym z klubow to bym sie nawet specjalnie przejechal na podryw
O tysiaka, ze bys wiele nie zdzialal a jakbys zdzialal, to nie dosc, ze bys mial udana impreze, bo i podryw udany i tysiak w kieszeni, to bym ci jeszcze browara postawil, ze udowodniles, ze nie byla warta zachodu

Maxloo
 Wysłana - 18 sierpień 2009 23:46      [zgłoszenie naruszenia]

napsialem ze jesli ktos lubi chodzic po night clubach zeby alski po dupach poklepac czy 2 stowy wlozyc jej za stringi to czegos mu chyba brakuje... dla mnie laski z takich klubow to szmaty zero litosci dla nich

tysiak to za malo polowa na paliwo pojdzie

to bym ci jeszcze browara postawil, ze udowodniles, ze nie byla warta zachodu - i tu bym ci chyba cala kase oddal, kolegow poznaje sie w biedzie i zawsze pozostana, a z dziewczynami to roznie

Zmieniony przez - Maxloo w dniu 2009-08-18 23:52:12

butt3rfly
 Wysłana - 18 sierpień 2009 23:59      [zgłoszenie naruszenia]

dobrze!
niech bedzie striptizerka
w stroju pielegniarki

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 33 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wieczor Kawalerski / Panienski

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Warto przeczytać: | | mi sie widzi taki Testo | biedzie | słabiej | zerżnięta | co zrobić zeby lekarz wystawił l4 | hilton | wrocławia nago modelka | coaching | f43 | strony podobne roksy w niemczech oferty sex | przemo17 | lc 32sh130ex | sex z rodziną | ermac | zerwałem | zarządzanie projektami | opowiadanie erotyczne syn | opowiadanie erotyczne syn | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.