FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19764 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Wieczor Kawalerski / Panienski 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wieczor Kawalerski / Panienski"   

Daer
 Wysłana - 19 sierpień 2009 00:10      [zgłoszenie naruszenia]

Paczek, tak z ciekawości, gdzie on pracuje? Ja bym tak nie mógł wytrzymać w pracy bez koleżanek

Maxloo, to że sobie popatrzę na x nie oznacza, że chcę x. Tyczy to tak samo cycków jak i np. zwierząt w zoo. Niby że jak pójdę do zoo znaczy to, że brakuje mi w domu dzikich zwierząt?

Co do klepania po tyłkach, to można i w normalnym klubie, można i w pracy, i w ogóle. A wkładanie kasy w stringi za samo patrzenie to oznaka braku, owszem, ale rozsądku (no chyba że ktoś ma nadmiar kasy).

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

Malevin
 Wysłana - 19 sierpień 2009 00:17      [zgłoszenie naruszenia]

Hipokryzja sie leje niczym tluszcz zza paska waszych spodni, drogie damy

W domu na czas pokazu może wyjść albo przyjść już po. A do klubu może nie iść. Logiczne.

Pojsc na wieczor kawalerski kumpla, jak przyjdzie striptizerka (zwykle meritum imprezy) to wyjsc na pol godziny, a potem zawinac sie do domu, bo chlopaki ida do klubu. Makes perfect sense

A powtarzam-zaufanie nie ma nic do rzeczy. Takie coś to kuszenie losu i tyle.

Jakie kuszenie losu? Jezeli mu ufasz i jestes pewna siebie, to o jakim kuszeniu mowisz? Hipokrytka! Nawet by ci przez mysl nie przeszlo, ze moze cie zdradzic

No poglądów nie zmienię, bo od kilku lat te same są.
Masz 19 lat, ale od kilku lat (zalozmy 14-19) masz te sama sieczke w glowie co kazda nastolatka, wiec o zmianie pogladow porozmawiamy za kolejne 5 lat

po prostu najlepiej się bawimy wspólnie.
A ty skad to wiesz? Mowi ci, ze bez ciebie to impreza jest*****owa? Hipokryta. Przy twoim nastawieniu, pewnie jak idzie na impreze to nie moze wypic wiecej niz 2 piwa, bo awantura bedzie

tysiak to za malo polowa na paliwo pojdzie
Maxloo, nie wiem czym ty jezdzisz, challengerem z 70'?

A teraz hit wieczoru, gwiazda jest Daer
hoćby tak wiem, literowka

Specjalista -

Paczek_90
 Wysłana - 19 sierpień 2009 00:23      [zgłoszenie naruszenia]

Dear w takim zakładzie gdzie produkują takie metalowe części do okien, ogrodzeń itp. Typowa praca bez kobiet:).
Melevin tak pow, że jest do dupy beze mnie i że beze mnie to nie impreza.Więc chodzimy razem bo lubimy. A pić może ile chce-umiar zna więc wie kiedy przestać, żeby nie przesadzić i jęczeć na drugi dzień(kac).

Znawca -

Daer
 Wysłana - 19 sierpień 2009 00:43      [zgłoszenie naruszenia]

Sog za hit wieczoru
Paczek - no w sumie nie widzę tam miejsca dla kobiet

Ogólnie to są faceci, którzy nie chcą imprezować bez dziewczyn. Znam takich. Ale nie mogę sobie wyobrazić sytuacji, że x się żeni i na swój wieczór zaprasza kolegę y, po czym ten kolega y w trakcie zabawy wychodzi, bo weszła striptizerka i on nie może być w tym samym pomieszczeniu. Nie wyobrażam sobie. Bo to, że są tacy, którzy nie zaproszą striptizerki ze względu na swoją dziewczynę to ja mogę sobie wyobrazić, ale tego nie.

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 19 sierpień 2009 00:44      [zgłoszenie naruszenia]

impreza bez zaliczenia zgona to nie impreza wiec mu nie wierz jak tak mowi

Daer
 Wysłana - 19 sierpień 2009 00:46      [zgłoszenie naruszenia]

Bez zgona może być, ale bez kaca???

Ekspert -

Paczek_90
 Wysłana - 19 sierpień 2009 00:51      [zgłoszenie naruszenia]

No wiesz jestem z nim kupę czasu więc ufam mu na tyle, żeby wiedzieć jaki jest:). Poza tym nie każdego bawi picie do gleby-z resztą on rzadko pije bo ćwiczy-siłownia, więc martwić się nie muszę bo rzadko kiedy pije:).
No on na kawalerski striptizerki prosić nie będzie:) a jak jakiś kolega zrobi mu niespodziankę to za nią "podziękuje":). A o wieczory kawalerskie kumpli martwić się nie muszę bo rzadko który w moim otoczeniu takie robi-ewentualnie proszą do domu i piją:)
Bez kaca też może być:)

Zmieniony przez - Paczek_90 w dniu 2009-08-19 00:51:40

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 19 sierpień 2009 00:54      [zgłoszenie naruszenia]

ehe. gdyby tak bylo swego czasu nie bylo by mega wesolo w tym dziale

Paczek_90
 Wysłana - 19 sierpień 2009 00:56      [zgłoszenie naruszenia]

kle0_ było minęło:) każdy ma czasem problemy i małe kryzysy.

Znawca -

Daer
 Wysłana - 19 sierpień 2009 00:57      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ważne, za późno wysłałem.

Zmieniony przez - Daer w dniu 2009-08-19 00:57:49

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 33 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wieczor Kawalerski / Panienski

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Warto przeczytać: Jak działa ignorancja GG | Prawdziwi faceci!. | Hmmm co tu robic???:( | Jak odzyskać faceta??? doradźcie! | czemu oni są tacy... | Dlaczego rozmowa z moja dziewczyna nie klei się? | Dystans, czas... | problem z kobieta, co mam robić? | Czemu brzydule maja chlopakow a laski nie | Dostalem w dupe | Miłość - tego chyba nie wie nikt... | dziewczyna na ulicy | Pierwszy taniec | USLANE KOLCAMI | Czy da mi szanse? | NAJLEPSZY PERZENT DLA UKOCHANIEGO...KOKSIARZA ;) | cezar666 | cezarek666 | pytanajsztuba | 15523 | activex control is not regstered | konefka | wojna zombie | olga drozdowa | how i met your mother | nr do ruigrok | jak sie staracie o kobiete | tpawel | metal | funkcje dna | shazza | hiv | nike air force 1 | nadine jansen | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.