FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19981 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Wieczor Kawalerski / Panienski 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wieczor Kawalerski / Panienski"   

Paczek_90
 Wysłana - 19 sierpień 2009 01:55      [zgłoszenie naruszenia]

Po prostu bawić się ze znajomymi. Ale widzę, że dla Ciebie jak imprezka to tylko wyrywanie lasek:)

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 19 sierpień 2009 01:57      [zgłoszenie naruszenia]

no w hyde o wykopie

oj paczus naiwna dziewojo... gdybys mus przestala teraz dawac myslisz, ze w imie milosci by z toba nadal byl?

Paczek_90
 Wysłana - 19 sierpień 2009 01:57      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem bo mu na tyle ufam. Poza tym ogl zdjęcia, mamy tych samych znajomych więc oni też to potwierdzili. Ale Ty węszysz kłamstwo:)

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 19 sierpień 2009 01:58      [zgłoszenie naruszenia]

skoro mu ufasz to czemu kogos pytalas o potwierdzenie?

Paczek_90
 Wysłana - 19 sierpień 2009 01:58      [zgłoszenie naruszenia]

kle0_ myślę, że tak-a wiem to bo to ja z Nim jestem. Niestety was nie oświecę skąd wiem:)

Znawca -

Paczek_90
 Wysłana - 19 sierpień 2009 01:59      [zgłoszenie naruszenia]

Nie pyt o potwierdzenie tylko przy wspólnym ognisku rozmawialiśmy o panieńskim i kawalerskim i o tym co było:) Może mam mu kupić podsłuch??????????:P

Znawca -

skowix
 Wysłana - 19 sierpień 2009 01:59      [zgłoszenie naruszenia]

Moze wy tam w tych Kielcach tacy za***iscie sztywni jestescie
picie bez kaca, kawalerski bez striptizu, zwiazek bez seksu, bede omijal szerokim lukiem

Paczek_90
 Wysłana - 19 sierpień 2009 02:01      [zgłoszenie naruszenia]

Heh:) Nam tam źle tu nie jest:) Nikt nie mówi, że nie ma seksu. Pow tylko, że gdybym mu przestała dawać to by ze mną był:)

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 19 sierpień 2009 02:01      [zgłoszenie naruszenia]

jak kaczynski wiem cos czego wy nie wiecie i byscie nie uwierzyli jakbym wam powiedzial, ale wam nie powiem.

to mu nie dawaj najblizszy rok. bo miesiac, dwa kazdy da rade wytrzymac. jestem baba a jakby przestal sie stukac to bym nic innego nie robila jak awantury o to.

mhm na bank by byl...bo ci tak powiedzial?

Zmieniony przez - kle0_ w dniu 2009-08-19 02:02:13

Paczek_90
 Wysłana - 19 sierpień 2009 02:03      [zgłoszenie naruszenia]

Czemu mam przestać się z nim kochać żeby coś udowodnić Wam? Ja po prostu wiem, już to przerabiałam i jakoś jesteśmy razem.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 33 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wieczor Kawalerski / Panienski

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Warto przeczytać: Gdzie się spotkać...? | Jak to rokuje na przyszłośc | Odszedł...wrócił...ale dalej coś nie tak.... | prawie 3 lata - i co teraz? | Jeden problem z nową dziewczyną | Piosenka o miłości do zaśpiewania na spotkaniu ostatniej szansy. | co robic?? | toksyczna milosc | Zdolność miłości do drugiej osoby | Gadana... | Spotkanie ze znajomymi | co jej kupic na 1 spotkanie ? | Kłótnie | ustronne miejsca | ona mnie niechce | Gon mnie ale mnie nie zlap | die antwoord | oulu | sfd | suplementy | Testoviron | oralny | głośniki | misstauruss | pzu | bravo hgt | pawerty | mercedes | Dee-Jay | antidotumm | emka | emka88 | emka21 | fajna strona | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.