FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19647 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Wieczor Kawalerski / Panienski 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wieczor Kawalerski / Panienski"   

Malevin
 Wysłana - 19 sierpień 2009 02:04      [zgłoszenie naruszenia]

ja kiedys swojej powiedzialem prawde, ze bez seksu to bym z nia nie byl na pewno

od tamtego czasu wiem, ze nie warto mowic prawdy, lepiej czasem nagiac prawde dla swietego spokoju

Specjalista -

skowix

Wiesz za co Cie lubie? ze masz te swoje mlodziencze idealy i mimo ze wszystkich tym irytujesz, idziesz w zaparte broniac ich zycie i tak je zweryfikuje i pewnie po dupie jeszcze ostro dostaniesz ale na razie mozesz zyc w tym swoim swiecie, pewnie piekniejszym niz jest w rzeczywistosci;)

INSOMNIA

rok mu nie dawalas? bo juz pisalam miesiac, dwa mozna na luzie wytrzymac.

Paczek_90
 Wysłana - 19 sierpień 2009 02:05      [zgłoszenie naruszenia]

Pół roku z hakiem. I dalej ze mną jest. Nie zerwał. Dziwne nie?

Znawca -

Malevin
 Wysłana - 19 sierpień 2009 02:07      [zgłoszenie naruszenia]

a jestes pewna, ze nie ruchal innej na boku?

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 19 sierpień 2009 02:07      [zgłoszenie naruszenia]

masz pewnosc, ze na boku nie przyruchal?

to zapowiedz mu, ze nastepny seks to bedzie seks do pelna w celu splodzenia dziecka. ciekawe czy nadal bedzie optymistycznie nastawiony do braku seksu. mow sobie co chcesz-nie ma udanego seksu w zwiazku=nie ma zwiazku.

Zmieniony przez - kle0_ w dniu 2009-08-19 02:08:00

Paczek_90
 Wysłana - 19 sierpień 2009 02:08      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jestem pewna. I nie pyt skąd wiem, bo i tak się nie dowiesz.

Znawca -

skowix
 Wysłana - 19 sierpień 2009 02:08      [zgłoszenie naruszenia]

jesne ze jest pewna, jak kazdy/kazda

INSOMNIA
 Wysłana - 19 sierpień 2009 02:09      [zgłoszenie naruszenia]

pewna jest tylko smierc. ludzie rece by sobie dali ucinac-a potem jak pazura z chlopaki nie placza reki by nie mieli

Malevin
 Wysłana - 19 sierpień 2009 02:10      [zgłoszenie naruszenia]

jezeli to prawda, to znaczy, ze to jakas ciota jest
to w ogole jest poza konkursem
skasujcie ostatnie 15 stron, mielismy rozmawiac o mezczyznach a nie ich imitacjach

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 33 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wieczor Kawalerski / Panienski

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Warto przeczytać: Problem z laską | Panicznie boję się,że on mnie zostawi ! | Problem z dziewczyna. | end... | Czyzby chce zemsty?/ Zwrócenia na siebie uwagi? | Rozstanie, powrot i zachowanie dziewczyny... | Sytuacja nie do pozazdroszczenia. | gorzkie zale by dziku | Psychika kobiecego umysłu.... | Pieniądze, a kobieca selekcja. | Bardzo bliska kolezanka??? | Problem z rozpoczęciem | mieszane uczucia do pewnej sytuacji | Fajna laseczka | spampost singli vol 43 by Rudy %) | 1sze spotkanie - gdzie? | stulejarz | rysunek | nasze rysunki | armani crew | praca na statku | dietetyka | zyzz video | restauracja | kolekcja | 406 | skapana w poscieli | zdjecie butow | sławni polacy | kennedy | powstanie dwoch panstw niemieckich po 2 wojnie swiatowej | hannibal | s animal opowiadania eks aon | LALIQUE POUR HOMME EQUUS | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.