FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19774 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Wieczor Kawalerski / Panienski 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wieczor Kawalerski / Panienski"   

ojojoj
 Wysłana - 19 sierpień 2009 13:40      [zgłoszenie naruszenia]

inne pomysly mi do glowy nie przychodzą

Woda po kolana po nocnej burzy. Wywiad z powodzianami.
(dziennikarka) Jak myślicie skad wzięło sie tu tyle wody?

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 19 sierpień 2009 13:41      [zgłoszenie naruszenia]

Mi jeszcze tylko problemy z głową przychodzą na myśl

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Paczek_90
 Wysłana - 19 sierpień 2009 13:41      [zgłoszenie naruszenia]

Widać nie chce CI się myśleć. Nie tylko przez jakiegoś syfa nie można uprawiać seksu.

Znawca -

ojojoj
 Wysłana - 19 sierpień 2009 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

a przez co jeszcze? no prosze prosze oświeć mnie jak nie chcesz na forum, to mozesz na pw

Zmieniony przez - ojojoj w dniu 2009-08-19 13:44:30

anc_kozak
 Wysłana - 19 sierpień 2009 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

Można być katolickim fanatykiem, ale dla mnie to podpada pod problemy z głową.

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Znawca -

Malevin
 Wysłana - 19 sierpień 2009 13:45      [zgłoszenie naruszenia]

Byla dziewica i trzymala go na dystans, bo musiala sie upewnic, ze to "ten koles"
W ogole poprzedni post i zakonczenie "dzieki wielkie ;/" zaczyna kolejna faze psychologicznych gierek - teraz bede udawala skrzywdzona ksiezniczke, moze ktos sie na to zlapie i zacznie sie zachowywac niczym romantyk, i pocieszy skrzywdzona sarne

Specjalista -

Paczek_90
 Wysłana - 19 sierpień 2009 13:47      [zgłoszenie naruszenia]

Pomysł na wieczór panieński-Gimbla.pl
Kiedy dojechaliśmy na miejsce, Hania w ogóle nie wpuściła nas za bramę tylko kazała czekać grzecznie na zewnątrz, z daleka dobiegały mnie tylko rozemocjonowane głosiki moich przyjaciółek, piski i śmiechy. Napięcie rosło...
W końcu wjechaliśmy na teren działki i kiedy wysiadłam, moim oczom ukazał się super widok wszędzie porozwieszane baloniki i pięknie udekorowany ogród. Czekał na mnie specjalny tron pod baldachimem, do którego wiodła droga po jakimś kobiercu, mnóstwo kolorowych dekoracji, stół uginający cię pod przepysznymi przekąskami i ...barek obficie zastawiony
A przed baldachimem czekała na mnie zgraja 9 najbliższych mi przyjaciółek, z siostrą, świadkową na czele.
Zaczęto toastem na moją cześć i musiałam pomaszerować po kobiercu i zasiąść na tronie. Kumpel pstryknął nam wszystkim fotkę i czym prędzej umknął, bo dziewczęta zaczęły przebąkiwać coś o męskim występie w stringach :)
Mistrzyni Ceremonii, zaczęła dyrygować dziewczynami. Uroczyście mnie powitała i zapowiedziała egzamin na żonę. Przydzielono mi 3 druhenki, których zadaniem było siedzieć obok mnie, spijać mnie piekielnie mocnymi drinkami i troszkę mi pomagać. Potem zawiązano mi oczy i zaprowadzono mnie gdzieś do domku. Tam dziewczyny zrobiły mi szalony make up (ale się zemściłam, bo obcałowałam je wszystkie siarczyście krwistymi ustami) i przybrały moją główkę welonem. I zaczęły się różne konkurencje, suto okraszane napojami wyskokowymi. Dostałam torbę gadżetów i musiałam zgadywać z zawiązanymi, co to jest i jakie są skojarzenia z małżeństwem, śmiechu było co niemiara. Wszystkie prezenciki oczywiście przeszły na moją własność, dlatego np. od kilku dni kąpię się z pływającym w wannie krokodylkiem. W zasadzie chyba każda dziewczyna dorzuciła coś od siebie, coś, co było związane ze mną czy moimi marzeniami. Oczywiście było mnóstwo sprośnych tematów
Kiedy przebrnęłam przez tę niełatwą konkurencję, rozwiązano mi oczy. Zapadł już zmrok a dziewczyny po cichutku udekorowały ogród kilkudziesięcioma maleńkimi świeczuszkami ustawionymi w trawie i na werandzie. To było super, puszczałyśmy też sztuczne ognie.
Potem pożarłyśmy sałatki i inne pyszności.
Później musiałam przygotować owocową falliczną potrawę i po zaliczeniu jej przez komisję, zjeść ją bez pomocy rąk. Zemściłam się i puściłam potem potrawę w obieg, każda z nas ma kompromitujące zdjęcia
Przepytano mnie także z fantazji seksualnych , i tu się rozmarzyłyśmy i pogadałyśmy sobie dłużej, śmiechu było po uszy. No i w końcu ruszyłyśmy w tany, babskie dzikie pląsy, bez żadnych hamulców szalałyśmy na werandzie, zmasakrowałyśmy pląsami pół ogrodu! Zabawa była przednia
Poszłyśmy spać nad ranem i niedzielę spędziłyśmy leniwie na trawce, jedząc śniadanko, opalając się i plotkując...nie chciało nam się wracać do Warszawy! Na koniec dostałam pamiątkowy dyplom, zaliczający mi egzamin na żonę
Wszystkie uczestniczki Wieczoru Panieńskiego twierdzą, że zabawa była genialna, a dla mnie była to chyba najlepsza impreza, na jakiej byłam.
Można też-zafundować Pannie Młodej i nie tylko w prezencie portret lub karykaturę, może być też akt,
-można zorganizować prywatną lekcję dla przyjaciółek i nauczyć się salsy, striptizu albo tańca brzucha, może się przydać zarówno podczas weselnego przyjęcie jak i miodowego miesiąca,
-można wynająć wielką limuzyne i wraz z przyjaciółkami urządzić sobie luksusową przejażdżkę i sesję fotograficzną,
-wizyta w salonie odnowy biologicznej z przyjaciółkami, można urządzić SPA w domu, dodatkowo zamawiając np. wizytę masażysty. Do tego świece, aromatyczne olejki, ulubione filmy na video i relaks zapewniony;
-Młoda dostała info, że wychodzimy imprezować "na miasto" (i że wszytskie mamy z siebie zrobić'niezłe laski'),ale żadna z nas nie ma czasu niestety się wcześniej spotkać nic o 20 (praca, szkoła i co tam każda mogła wymyśleć) i to też tylko na chwilę, by zaraz wyjśc (Młoda sie upierała, że chce zrobiś w takim razie jakis mini poczęstunek zanim wyjdziemy)
- ostatecznie było tak, że oczywiście spotkałyśmy się znacznie wcześniej, by pzrygotować różne gadżety (wystroic pokój w czerwienie - balony, poduszki, narzuty, zcerwony obrus) i smakowitą wyżerkę (od truskawek z bitą śmiataną poprzez koreczki, sałatki po wykwintne ciasta + oczywiście %)
- przebrałyśmy się za facetów (ucharakteryzowałyśmy się naprawdę świetnie - śmiechu przy tym było b.dużo)i odstawiłyśmy scenę wieczoru kawalerskiego- Młoda przyszła odstawiona, więc została przywitana lufką na rozgrzewkę i krzykami pseudo-młodeko - "no mała wreszcie! wskakuj i pokaż co potrafisz!" (chodziło o srepteaze oczywiście... :> )
- po chwili zmieszania mlodej... kliklku dodatkowych "samczych tekstów" młoda dostała od nas wielkie pudło.... (oczywiście w nim mniejsze i jeszcze mniejsze i na koniec takie od dużych zapałek... w którym znalzła gumy.... do żucia ;) )
- ale za chwilę dostała prezent właściwy - bieliznę, w której koniec końców odsatwiła nam taniec a'la strepteaze na stole w późniejszych godiznach nocnych...
- było dużo tańca, ploteczek, wyżerka smakowita....
- dodatkowo też "100 pytań do Młodej" (przygotowanych oczywiście na karteczkach znacznie wcześniej), zbierała Młoda też na zasadzie "ciepło-zimno" różne sprzety kuchenne pochowane po całym domu (a przewiązane czerwoną wstążką) - głównie drewniane sztuće, wałek itp.(co oczywiście tez było jako gadżet prezentowy)

Znawca -

ojojoj
 Wysłana - 19 sierpień 2009 13:47      [zgłoszenie naruszenia]

jak mogła byc dziewicą, skoro twierdzi,że lubiła seks ale dać mu dupska przez pół roku nie mogła? Ona sama juz się chyba miesza w zeznaniach

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 19 sierpień 2009 13:50      [zgłoszenie naruszenia]

A tam-najlepszy sposób na wieczór panieński/kawalerski to gitara, zbiór piosenek oazowych i śpiewanie do białego rana!

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2009-08-19 13:51:03

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Paczek_90
 Wysłana - 19 sierpień 2009 13:51      [zgłoszenie naruszenia]

Pow wcześniej, że przed tą "przerwą" uprawialiśmy seks więc nie chciałam czekać, żeby się upewnić, że to on.
I nie jestem wilce obrażona, tylko szkoda, że tylko takie rzeczy wam przychodzą do głowy.
Macie -miałam wypadek i tyle. Przez pół roku nie mogłam. Pow koniec tematu, wróćmy do wątku.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 33 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wieczor Kawalerski / Panienski

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Warto przeczytać: Jesienny spampost singli vol. 18 by seba5700 | nieszczesliwa milosc... | jak zapomniec? | Massakrycznie bombastycznie | Czy Wasze panny też puszczają co chwilę focha? | Co kupić dziewczynie na roczice bycia ze sobą razem? | jak można kochac trzy osoby? | Czy wrescie sie calkowicie przelamie? | czas umierać | Kiedy dziewczyna mowi, ze musicie porozmawiac... | o czym z nim gadac??? | Pomóżcie poderwac dziewczynę | Mam problem z dziewczyną Help !! | od czego zacząć --> SS | Pomoc | fizyczny ideał, ale... | Roland_GT | przybylska nago | GIllian Anderson | jelena jensen | nude | wędzikowska | aktorki i piosenkarki polskie w playboyu | gorniak | formatowanie dysku | opel tigra | jeep | nauczycielka | portfel marilyn monroe | Biała Kiełbasa | MrMojo | Pitrekkk | Rogs199 | pierwsze | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.