FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19646 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Wieczor Kawalerski / Panienski 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wieczor Kawalerski / Panienski"   

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 19 sierpień 2009 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

ogolnie to ile % wieczorow kawalerskich w calym spoleczenstwie jest z dziwkami, 1 % ?

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 19 sierpień 2009 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

tylko nie zostawcie pana mlodego na dachu <o ile to w tym bylo bo ost sporo o tej tematyce ogladalam>

VidaL
 Wysłana - 19 sierpień 2009 21:56      [zgłoszenie naruszenia]

skowix tak to wiek. No poglądów nie zmienię, bo od kilku lat te same są. Po drugie praca już jest. Ani u mnie ani u niego wyjazdy służbowe ani na szkolenia nie są organizowane-takie zakłady:)

Dziecko drogie. Najpierw trochę dorośnij, przeżyj coś, a potem obieraj jakieś życiowe ścieżki, zarówno w działaniach jak i poglądach. To raz. A dwa szczerze wątpię, że całe życie będziecie razem. No ale już nawet zakładając, że tak, to na pewno całe życie Twój chłop nie będzie pracował w tej pracy, w której dotychczas pracuje, więc taka pewność o akcje na wyjazdach służbowych i spokój z powodu braku kobiet w pracy jest conajmnie śmieszny i bardzo naiwny. Zresztą dla dziewiętnastolatek dość charakterystyczny.

kompromis i zamiast striptizerki na wieczorze kawalerskim zobaczyć mnie w sypialni na prywatnym pokazie?

No szczyt moich marzeń. Na wieczorze kawalerskim oglądać swoją babę, którą będę oglądał przez najbliższe 50 lat.

uczucie to ściema i liczy się tylko seks.

No dokładnie.

Ekspert -

Paczek_90
 Wysłana - 20 sierpień 2009 00:00      [zgłoszenie naruszenia]

Nie pow że na wieczorze kawalerskim mnie ma ogl-co to to nie. Po drugie zwalniać go nie zamierzają-wręcz przeciwnie-bardzo chwalą a on sam pracy zmieniać nie zamierza. Nawet gdyby na pewno na jakąś bardziej męską niż praca w biurze np.
Ale skoro piszesz, że uczucie to ściema a liczy się tylko seks to spoko. Współczuję jednak Twojej połówce.

Znawca -

Malevin
 Wysłana - 20 sierpień 2009 00:14      [zgłoszenie naruszenia]

Na ile znam Vidala z forum, to ja bym zazdroscil jego polowce (gdybym byl kobieta) Nie mowiac juz o tym, ze wpakowalabys mu sie do lozka po 30 minutach znajomosci

Nawet gdyby na pewno na jakąś bardziej męską niż praca w biurze np.

Kocham cie! Teraz wiemy, ze prawdziwy mezczyzna tyra jak baran co by szybko zdechnac z wymeczenia, tak tak to jest PRAWDZIWY mezczyzna!

A ten twoj facet jest jakims kierownikiem tam, czy szeregowym pracownikiem?

Zmieniony przez - Malevin w dniu 2009-08-20 00:15:38

Specjalista -

iwonka_87
 Wysłana - 20 sierpień 2009 00:41      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem jak ty paczek, ale ja przejawiam coraz wieksza chec poznania Vidala.

Zmieniony przez - iwonka_87 w dniu 2009-08-20 00:42:49

na co dzień pomagam w pracach lic. i mgr

Znawca -

anc_kozak
 Wysłana - 20 sierpień 2009 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

Malevin przecie jakby byl kierownikiem to bylby malo męski...

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Znawca -

Twaróg
 Wysłana - 20 sierpień 2009 04:49      [zgłoszenie naruszenia]

kle0 sog i jeszcze pare sogow poszlo
paczek90 antysog, pewnie wygladasz jak paczek wiec sorry

striptizerka musi byc i ni ma*****a, jak baba tego nie rozumie to znaczy ze to nie ta własciwa baba, a jak facet na to przystaje i nie chce striperki to gej i pedał
nara

Twaróg chudy i zdrowy!
Dla zdrowia wyśmienity!
I dla polskiej kobity!

trotyl_ton
 Wysłana - 20 sierpień 2009 11:30      [zgłoszenie naruszenia]

znam parę kobiet, które myślą tak tendencyjnie jak paczek90, każda z nich ma chłopaka i jest w długim związku i myśli że nic już się nie ma prawa zmienić, że ta druga połówka to jest najlepsza rzecz jaką mogły w życiu osiągnąć, nie ważna praca, ważne żeby był "on". błagam was, kurva, otwórzcie swoje umysły

VidaL
 Wysłana - 20 sierpień 2009 18:20      [zgłoszenie naruszenia]

Po drugie zwalniać go nie zamierzają-wręcz przeciwnie-bardzo chwalą a on sam pracy zmieniać nie zamierza. Nawet gdyby na pewno na jakąś bardziej męską niż praca w biurze np.
Ale skoro piszesz, że uczucie to ściema a liczy się tylko seks to spoko. Współczuję jednak Twojej połówce.

Dziecko drogie.

Czyli uważasz, że skoro teraz w pracy jest ok, nikt nie zamierza go zwolnić i on sam się również nie zamierza, to będzie pracował tam do końca życia i nigdy nie będzie miał w pracy do czynienia z kobietami

Sorry, ale Twoje myślenie mnie rozbraja. Już nawet nie mówię o poglądach na temat wieczoru kawalerskiego. Ale po prostu pojmowanie świata. Masz 19 lat, gówno wiesz o życiu, a wypowiadasz się tak jakbyś miała co najmniej 80 lat i życie za sobą. Poza tym widzę, że masz już wszystko ładnie poukładanie w nim i nawet nie dopuszczasz możliwości, że kiedyś może być inaczej. No tak, skoro teraz tak jest, to tak będzie zawsze

Chyba nie masz komu współczuć. Znów wychodzi na światło dzienne Twoja dziewiętnastoletnia naiwność i utopijne postrzeganie świata. Myślisz, że mając takie poglądy mam tą drugą połówkę Otóż nie, bo ja w przeciwnieństwie do Ciebie nie oszukuję samego siebie i przy okazji innych.

Nie wiem jak ty paczek, ale ja przejawiam coraz wieksza chec poznania Vidala.

Fotki przesyłaj na priv

Zmieniony przez - VidaL w dniu 2009-08-20 18:25:45

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 33 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wieczor Kawalerski / Panienski

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Warto przeczytać: wiernosc-czy to istnieje? | kolejny w serce cios | Problem z kumpelm !! | Co myslicie o tej sytuacji? | Dylemacik | rozkmina jak każda inna | Poderwanie Dziewczyny | kolezanka z pracy=dziewczyna ? | Pierwsze spotkanie | Rodzina partnera/partnerki, czy wazna? | pocałunek-zdrada??? | problem z dziewczyną !!!!!!!!!!!!!! | Podziękowania | Pytanko ;P | Mam problem | o rutynie - c.d. | brak jednego jądra | Czułość | j600 | brak libido | brak znajomych | looper | Gokacy | Małgorzata Socha | ps3 | rosyjski | chada | muzułmanie | islam | dzieciństwo | Welcome to africa everybody | szakal2402 | dziwk | dziwka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.