FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19980 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Wieczor Kawalerski / Panienski 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wieczor Kawalerski / Panienski"   

Paczek_90
 Wysłana - 20 sierpień 2009 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

Chciałbyś;/

Znawca -

ciastosz
 Wysłana - 20 sierpień 2009 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

na wieczorach kawalerskich roznie bywa

[http://www.megavideo.com/?v=84JWOSV7]

prawie jak JDM

[rainbowsunnybeach.sry.pl/]

INSOMNIA
 Wysłana - 20 sierpień 2009 20:51      [zgłoszenie naruszenia]

Po drugie zwalniać go nie zamierzają-wręcz przeciwnie-bardzo chwalą a on sam pracy zmieniać nie zamierza.

moze i nie zamierzaja, ale zobacz czy np x lat temu mysleli, ze bedzie obecna sytuacja w stoczni? nie wiec mowienie, ze do konca zycia bedzie tu a tu pracowac to chore. rownie dobrze moze stracic zdolnosc do pracy fizycznej i co? beda awantury, bo pojdzie do niemeskiej pracy w otoczeniu kobiet?

VidaL
 Wysłana - 20 sierpień 2009 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

I żeby nie było, tekst o fotkach nie był do Ciebie. Nie pochlebiaj sobie aż tak bardzo.

Ekspert -

Kordecki
 Wysłana - 20 sierpień 2009 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

Podejście VidaLa jest bardzo dobre. Kiedyś też wierzyłem w wielkie epickie miłości do końca życia. Ale tak nie ma! Na początku działa chemia, później jest tylko przyzwyczajenie. Zaraz się rzuci stado i napisze "skrzywdziła Cię jakaś głupia dupa teraz masz uraz do kobiet" - w sumie prawda, nie raz widziałem i doświadczyłem to co taka "miłość" robi z ludźmi. Najgłupsze co może zrobić człowiek to całe życie związać z jedną osobą - znam laski, które potrafiły przysięgać na wszystko i płakać zapewniając swoje uczucie oddanie itd. a prawda była inna już na następny dzień. Jest kilka kobiet, które szanuje, jest ich mało, ale dla reszty mam całkiem inne podejście.

Zmieniony przez - Kordecki w dniu 2009-08-20 21:34:16

Specjalista -

Paczek_90
 Wysłana - 20 sierpień 2009 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

kle0_ gdybyś czyt ze zrozumieniem wiedziała byś, że nawet jeśli zmieni pracę na taką gdzie będą kobiety to nie mam nic przeciwko. Musiało by mnie popier żeby być zazdrosną o wszystko co ma ci** między nogami;/
Malevin-nie pow, że praca w biurze nie jest męska-po prostu on od takie pracy za biurkiem woli jakąś fizyczną. O to mi chodziło.
Kordecki-gdybym z Nim była rok czy półtpora to ok. Ale jesteśmy razem znacznie dłużej i przeszliśmy razem dużo więcej niż możecie sobie wyobrazić.
Może więc wróćmy do tematu zamiast rozważać moje życie i jego ciąg dalszy...

Zmieniony przez - Paczek_90 w dniu 2009-08-20 21:48:28

Zmieniony przez - Paczek_90 w dniu 2009-08-20 21:50:27

Znawca -

skowix
 Wysłana - 20 sierpień 2009 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

Ale temat wyczerpany- striptiz na wieczorze kawalerskim/panienskim powinien byc

Kordecki
 Wysłana - 20 sierpień 2009 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

najlepiej taki z pokazem wibratorów

Specjalista -

Maxloo
 Wysłana - 20 sierpień 2009 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

ciastosz jaki film haha, i jescze koles krzyczy wczesniej is the best party of my life SOG

Zzz....
 Wysłana - 20 sierpień 2009 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

na chvj ci ma striptizerka wibratory pokazywac ? zeby ich uzyla do zabawy to jeszcze, ale pokaz ? moze kórwa jeszcze chcialbys degustacje ?

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 33 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wieczor Kawalerski / Panienski

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Warto przeczytać: Czy kobiety tego wymagają? | Podryw na ulicy%-) | Ma szanse istnieć? | nie wiem czego chce wtf ?? | Jaka bielizna na prezent | Polacy się rozwodzą | trace nadzieje | moja osobista walka | MILOSNY SPAM [vol. 2] | POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | SAMOTNOŚĆ | pytanie | potrzebna fachowa porada psychologiczna | Pierwszy Pocalunek ;) | Dlaczego? | Pomóżcie..co mam robic?:( | illy | dka | zdoda na pracę dla osoby niepelnoletniej | oobe | kwk wesoła | nocna wachta | Anticol | powierza | jak odblokwac radio po wyjeciu akumulatora | pregabalina | bmw e30 | bimberboy | od sprzedawcy kunte bez A adnej | wojskowe filmy instruktażowe | rudy | pitrekk | house | zamiast w klubie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.