FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19642 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Wieczor Kawalerski / Panienski 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wieczor Kawalerski / Panienski"   

ciastosz
 Wysłana - 20 sierpień 2009 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

Najbardziej smieszy mnie ta moda na bycie twardym na inso...tzn jak ja to szanuje nieliczne/nielicznych facetow, jestem twardy, dlugoterminowe zwiazki nie maja szans i w ogole ile my to o zyciu wiemy...a mowia to z reguly osoby w okolicach 25 roku zycia, samotne (czy z wyboru czy z koniecznosci nie wnikam). Oczywiscie pelno jest naiwnosci, czy wrecz glupoty w postepowaniu i wypowiedziach chocby paczka, ale bez przesady...
taki wyscig w byciu jak nakbardziej postepowym, wyzwolonym i niezaleznym jest rownie smieszny...

Prawda jest taka, ze osoba w zwiazku nawet takim, ktory sie rozwalil, przez pewien czas byla szczesliwsza niz osoba pozostajaca poza tego typu relacjami.

Zmieniony przez - ciastosz w dniu 2009-08-20 22:08:04

prawie jak JDM

[rainbowsunnybeach.sry.pl/]

iwonka_87
 Wysłana - 20 sierpień 2009 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

ciastosz nie moge skupic sie na czytaniu wypowiedzi przez Twojego ava

na co dzień pomagam w pracach lic. i mgr

Znawca -

ciastosz
 Wysłana - 20 sierpień 2009 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

i kto to mowi??

prawie jak JDM

Twaróg
 Wysłana - 20 sierpień 2009 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

tu nie chodzi o zgrywanie twardziela tylko trzeba brac rozne ewentualnoci pod uwage, wiadomo roznie w zyciu moze byc, a nie zyc w przekonaniu ze bedziemy z naszym obecnym partnerem az do smierci, slub i wogule nigdy nas nie zdradzi ani my jego bla bla bla

Zmieniony przez - Twaróg w dniu 2009-08-20 22:50:02

Twaróg chudy i zdrowy!
Dla zdrowia wyśmienity!
I dla polskiej kobity!

VidaL
 Wysłana - 20 sierpień 2009 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie jak Twaróg.

Ciastek, nawet Ty nie zakładasz, że zawsze będziesz jeździł hondą, bo to byłoby nienormalne. O to tu chodzi. No ale jak się ma 19 lat, to wszystko jest inne.

Ekspert -

iwonka_87
 Wysłana - 20 sierpień 2009 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie, paczek nie jest jeszcze na tym etapie, zeby wiedziec to co starsi wiedza

na co dzień pomagam w pracach lic. i mgr

Znawca -

Zzz....
 Wysłana - 20 sierpień 2009 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

Jak sie ma dwa chromosomy X to wtedy wszystko jest inne i sprzeczne z logika.

Znawca -

ciastosz
 Wysłana - 20 sierpień 2009 22:59      [zgłoszenie naruszenia]

ale kto o tym mowi?? pewnie, ze potrzeba realizmu i trzezwego spojrzenia na sytuacje, tyle ze w ograniczonych ilosciach. Bo chyba nie o to chodzi? Tzn. trudno oczekiwac od kogos zakochanego, zeby myslal w kategoriach podejrzliwych/negatywnych itp., bo to mija sie z celem, nie na tym to wszystko polega.

To co sie dzieje po tym wzgledem na inso to jest bardzo duza "przesada" w druga strone i swoistego rodzaju wyscig w pokazaniu jaki to ja nie jestem twardy, bym tylko ruchal itd. Na ogol mowia to osoby z doswiadczeniami gimnazjum/liceum/studiow. A tak naprawde tego rodzaju zycie jest strasznie plytkie i powierzchowne i nie dorowna pod wzgledem wrazen egzystencji pospolitego "frajera". NIe mam zamiaru brzmiec filozoficznie, ale w zyciu chodzi chyba o gromadzenie doswiadczen, nauke, rozwoj i probe wyciagania wnioskow. Z tym, ze nie polega to na popadaniu ze skrajnosci w skrajnosc, tylko na madrzejszym dokonywaniu wyborow. Bo jakbys w kazdej dziedzinie zycia postepowal wg takiej maksymy, to bys po pewnym czasie nie wychodzil z domu. Bo co w jednym sklepie Cie oszukali = nie robisz zakupow, miales biznes z wspolpracownikiem, ktory Cie wyrolowal = nie prowadze wiecej biznesow...chyba, ze decydujesz sie na robienie wszystkiego w pojedynke, ale o to chyba tez nei chodzi...

P.S ja sie nie odnosze do sytuacji paczka, tylko pewnej tendencji, ktora tu panuje...mialem spora przerwe w inso i jak worcilem to widze, ze w tych tematach niewiele sie zmienilo...moze z zaskoczeniem zauwazylem, ze niektorzy starsi troszke zrewidowali poglady...

Zmieniony przez - ciastosz w dniu 2009-08-20 23:01:51

prawie jak JDM

VidaL
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

To co sie dzieje po tym wzgledem na inso to jest bardzo duza "przesada

Dlatego wypowiedzi w internecie powinno się traktować z przymrużeniem oka

Ekspert -

ciastosz
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

No to tez dobrze nie swiadczy o autorach, nieprawdaz?? Gdzie autentycznosc?? Po co glosic poglady, z ktorymi nie identyfikujesz sie w 100%?

Warto zyc na 100%, a asekuranckie podejscie tego nie gwarantuje. To tak jak w sporcie. Decydujesz sie na udzial i starty w pewnej deyscyplinie - ryzukujesz, bo mozesz stac sie posmiewiskiem zajmujac ostatnie miejsce i kompormitujac sie na oczach widzow, a mozesz wygrac, zaimponowac i osiagnac spelnienie. Ryzyko jest, ale warto. I tak bedziesz mial lepiej niz zwykly spectator, stojacy z boku i oceniajacy calosc z mina fachowca. Tak jest ze wszystkim - nie ryzykujesz, nie masz.

prawie jak JDM

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 33 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wieczor Kawalerski / Panienski

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Warto przeczytać: Tracę bądź stracilem najlepszą przyjaciółkę... | dziewczyna na urlopie | Dziewczyna zachęca mnie do ślubu %-) oceńcie sprawe... | Moj los.... | Jak pokazac? | warto walczyć o miłość? | spóźnienia | DRUGA POŁÓWKA POMARAŃCZY ? - bajdy czy prawda? JAK JĄ ZNALEŹĆ? | Walentynki-Prezent!! | Historia stara jak świat | Ktorys raz z rzedu - tym razem inaczej | problemy z dziewczynami | Historia jakich wiele... kto przeżył ten rozumie | Zdradziłem | Nie wiem co z nią począć... | znikający facet - co myślicie? | ??uo?p?iq | uo p iq | białą perła | dA,uA?nik | dA,uA nik | andygfx | dekalog | angielski | sprzęgło | tuning | NoName90 | wzmacniacz | paulina sykut | adriana lima | be green | joanna borysewicz | dropsy | niemcy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.