FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 20369 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Wieczor Kawalerski / Panienski 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wieczor Kawalerski / Panienski"   

iwonka_87
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

Dlatego wypowiedzi w internecie powinno się traktować z przymrużeniem oka

to ja przejawiam mala chec poznania Vidala

a to przymruzenie oka jest male czy duze ?

na co dzień pomagam w pracach lic. i mgr

Znawca -

Kordecki
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

ciastosz @

No tak, ale tym co piszę tutaj wypływa z własnego doświadczenia - sam jak widzę niektóre tematy gdzie nie miałbym zielonego pojęcia jak doradzić bo mnie coś takiego nie spotkało to po prostu nie pisze (jeżeli chodzi np. o małżeństwo) a z drugiej strony lubię sobie zażartować, gdy temat jest dobitną przesadą :)

Zmieniony przez - Kordecki w dniu 2009-08-20 23:14:47

Specjalista -

ciastosz
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:15      [zgłoszenie naruszenia]

A co do jezdzenia Honda cale zycie - pewnie, ze nie, ale analogia chyba nie do konca trafiona.

Przeciez bedac w zwiazku na pewnym etapie, trzeba myslec o przyszlosci. I jesli nie mysli sie o wspolnej przyszlosci, to taki zwiazek z definicji nie ma sensu. Nalezy wychodzic z zalozenia, ze bedzie sie razem, bo inaczej nie ma to sensu. Chodzi raczej chyba o racjonalizacje wzajemnych oczekiwan, wypracowywanie kompormisow i niepodporzadkowywanie sie partnerowi w stopniu ubezwlasnowolniajacym, po prostu z miejscem na niezaleznosc i indywidualizm. Po prostu o zwiazek partnerski. Ale bez wspolnych celow, wizji i zalozen, zaden zwiazek nie ma sensu na dluzsza mete.

kordecki - spoko, tyle ze te doswiadczenia i rady czesto wynikaja z nieumiejetnoscia poradzenia sobie z sytuacjami, ktore nas spotkaly. IMO latwiejsze jest przyjecie postawy defensywnej niz ponowne sprobowanie po nieprzyjmenym doswiadczeniu. A co do sytuacji to nie mowie o tym co jest teraz, tylko o tym co widzialem 3-2-1 lat i co trwa do chwili obecnej.

Zmieniony przez - ciastosz w dniu 2009-08-20 23:17:38

prawie jak JDM

[rainbowsunnybeach.sry.pl/]

iwonka_87
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:17      [zgłoszenie naruszenia]

zgadzam sie w 100 procentach z ciastoszem
dobrze prawi

na co dzień pomagam w pracach lic. i mgr

Znawca -

VidaL
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

w tym wypadku nie ma przymrużenia.

Ciastek, ja kumam o co Ci chodzi. Ale niestety specyfika tego forum nie zawsze pozwala na zachowanie 100% powagi i na głoszenie racji z którmi się utożsamiamy całkowicie.

Zresztą ja wychodzę z założenia, że jeśli ktoś ma odebrać sens danej wypowiedzi, to i tak ją odbierze niezależnie od tego, czy będzie ona napisana w sposób całkowicie zgodny z naszymi poglądami, czy z pewną internetową napinką. Jak ktoś jest ograniczony, to i tak nie zrozumie nic, niezaleznie od treści i formy przekazu.

Ekspert -

skowix
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie, ze sa tacy co pisza, ze wszystkie kobiety to kurvy i ze na palcach jednej reki mozna policzyc te warte szacunku i 100% zgoda,ze jest to smieszne i zalosne. Ale z drugiej strony historia Paczka i jej "polowki" w wieku 19lat to szczyt naiwnosci.
Moim zdaniem zeby zwiazek mogl miec przyszlosc i funkcjonowac bez patologii typu "wiesz kochanie, idz na ten wieczor kawalerski, tylko jak wpadnie striptizerka, to wyjdz i poczekaj 45min za drzwiami" to potrzeba sporej ilosci doswiadczenia i madrosci z obu stron, a o czyms takim nie ma mowy w wieku 17-19lat, kiedy dziewczyna ma rowno zryty swiatopoglad, a facet chce glownie zaliczyc i zrobi wszystko, zeby to zrobic.

I nie chodzi o to, zeby calkowicie wylaczyc uczucia, tylko zeby nigdy nie wylaczac myslenia i pamietac, ze w zyciu najwazniejsze jest, zeby miec zawsze szacunek do samego siebie

ciastosz
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

VidaL - uwierz mi ja tez znam specyfike tego forum

Chodzi o pewna "modna" postawe. Pamietam jak kiedys VLADziu byl wlasnie takim "macho"...mial swoje nieprzyjemne doswiadczenia itp. ale chyba nie zniechecilo go to do zwiazku w stopniu totalnym - po prostu wyciagnal wnioski. Mam wrazenie, ze teraz jest na topie bycie takim ruchaczem co wszystko ma w dupie i ogolnie jest strasznie cool.

Wiem, ze to forum rozrywkowe i ogolnie internet ma to do siebie, ze ludzie czesto kreuja alter ega, ale mniej rozgarnieci poszukuja tu porady, wiec mozna by ich czasem oszczedzic. A poza tym chyba lepiej mimo wszystko lepiej byc autentycznym...?

P.S VLADziu jesli to czytasz to przepraszam, ze mowie o Tobie, bez Ciebie - po prostu pierwszym mi sie nasunales

prawie jak JDM

ciastosz
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:26      [zgłoszenie naruszenia]

skowix - mlodosc = naiwnosc. TAk bylo, jest i bedzie. Ludzie sie ucza, czasem sluchaja rad...ale nie ma co popadac z jednej skrajnosci w druga...

prawie jak JDM

ciastosz
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

Ogolnie "ruchaczom" to polecam odcinek South Park - Raisins (Sezon 7 odcinek 14). Inteligentna bajka i choc przekaz czasem nie jest odkryciem Ameryki, to czasem cos tam przypomina i uswiadamia.

prawie jak JDM

Maxloo
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

większość jak i nie wszyscy autorzy tematów "dziewczyna/chłopak mnie zostawiła" jest gotowa zbłaźnić się, poniżyć się do takiego stopnia ze żal, byle tylko ta druga osoba wróciła

ona: nie kocham cię,
on: dlaczego ? ja cie kocham, one life one love !!!,
ona: zgasło uczucie
on: sprobujmy jeszcze raz, kocham cie ponad wsyztsko
ona: nie kocham cie, ****a daj mi spokoj, jestes tepym****em
on: jestem tepym*****em i cie kocham zrobie wysztsko co chcesz

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 33 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wieczor Kawalerski / Panienski

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Warto przeczytać: Dziwna dziewczyna. | Per aspera ad astra? | rywalizacja z jego najlepszym kumplem | Pocałunki ale dopiero po ślubie... | DAŁA NUMER , JEST NADZIEJA ??? | Polka na sekswakacjach | Była dziewczyna i ciągła nadzieja | Czy warto być pocieszycielem... | Rozkmina czyli co wolicie? | Przelamanie sie | Proszę o radę ...PILNE! | Czy uwierzylibyscie w to?? | Za wysokie progi?? | Tracę bądź stracilem najlepszą przyjaciółkę... | dziewczyna na urlopie | Dziewczyna zachęca mnie do ślubu %-) oceńcie sprawe... | picasso | dodawanie zdjęć | jak dodać zdjęcie | szef magnat | zwyczaje bogatych | dwa fronty | trzyma penisa | ali | jak sprawic | damski punkt g | kobieta z dzieckiem | jabłońska | cebulak | wyruchana | laski z fb | mondeo | tablet 2w1 | grazyna wolszczak ckm | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.