FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19757 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Wieczor Kawalerski / Panienski 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wieczor Kawalerski / Panienski"   

VidaL
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

Ciastosz

Ale ja się z Tobą zgadzam ogólnie rzecz biorąc.
Aczkolwiek kwestię uczuć, angażowania i rozpatrywanie tego w kategoriach korzystania na maksa z życia, lepiej pozostawić każdemu do samodzielnego przemyślenia.

Nawiązując jeszcze do skrajności. Niestety jest tak, że bardzo często te skrajności i przesadzanie odnosi lepszy skutek niż autentyczność i powaga. Zresztą sam masz przkład, że nikt w sposób racjonalny naszej 19-latce nie jest w stanie nic wytłumaczyć. Zresztą w ten przesadzony i skrajnościowy również.

Ekspert -

Kordecki
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

Kurdę ogólnie chyba tylko starsi ludzie potrafią pisać takie rozkminki, nie widziałem młodego patrzącego pod takim względem..

Specjalista -

ciastosz
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

VidaL - nie wytlumaczysz, bo jesli czesc rzeczy trzeba nauczyc sie samemu. Takie jest zyciem - bez wzgledu na to czy chodzi o to, ze zarowka parzy, czy o sprawy dotyczace milosci etc.

Co do zycia na maxa itp. i pozostawiania tego do indywidualnej oceny, to zgadzam sie - kazdy postepuje jak chce. Tzn. w takim wypadku mozna miec tez prawo do oceny tego typu postawy. Mozna sie z tym zgadzac, lub nie. Tak jak mozna sie zgadzac, badz nie z postawa paczka. Two way street.

Kordecki - jesli mowiles o mnie, to ja nie jestem stary

prawie jak JDM

[rainbowsunnybeach.sry.pl/]

Kordecki
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

Na myśli kogoś starszego niż 19 latek :P

Specjalista -

VidaL
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

Przecież Ciastek jest rok starszy ode mnie, 18 ma

Ekspert -

xeo151
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:47      [zgłoszenie naruszenia]

Maxloo , moja odpowiedz

i h*j mam 5 na twoje miejsce głupia szmato, jeszcze pożałujesz i wrócisz z płaczem,
to co może jakiś dobry sex na pożegnanie

Choć życie ciąży psychika siada nie mogę się poddać to moja zasada...

Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna
[http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U&feature=player_embedded]#!

ciastosz
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:49      [zgłoszenie naruszenia]

VidaL

prawie jak JDM

Kordecki
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:49      [zgłoszenie naruszenia]

VidaL - nie pjerdol ;P

Specjalista -

ciastosz
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:53      [zgłoszenie naruszenia]

Dziwi mnie ogolnie to negatywne nastawienie do przyszlosci jesli chodzi o zwiazki.

Calosc zycia czlowieka sprowadza sie do koegzytencji z innymi, tego sie nie uniknie. I w zadnej praktycznie dziedzinie, nie ma takiego negatywnego podejscia do koncowego rezlutatu jak w przypadku zwiazkow. Tzn. gdyby zastosowac powszechna tu maksyme, to nic by sie ****a w zyciu nie robilo i nie udawalo. Owszem bycie w zwiazku jest specyficzne, ale tylko do pewnego stopnia i duzo od nas zalezy jak wszystko sie potoczy.

prawie jak JDM

INSOMNIA
 Wysłana - 21 sierpień 2009 00:09      [zgłoszenie naruszenia]

Ty zyjesz?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 33 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wieczor Kawalerski / Panienski

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Warto przeczytać: Poczulem sie jak gowno | My first time - czyli jak mam to zrobić? | Jak to zakończyć? | pomozcie bo zwariuje | Wasza opinia nt. dziewczyny | Ja tez kvrwa mam problem | Startować? | Startować do 17 - nastki? | Nie jestem po to, by się żalić | Brak tematów rozmowy. | Co zrobic z tym "fantem" | społeczenstwo kastowe czy ki... | Jak to rozegrać ? | Obrażona nie wiadomo za co... | Wolę koleżankę od niej . | moje małe szczęście... co z nią? | iphone | Magdalena Soszyńska Michno | wyciek haseł | tusze tonery | arteuza | ateizm | twórczość | nasza twórczość | go pro | silvia saint | Polek | goleniów | avatary | nasze | horror gra | teen | historie | lato w terespolu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.