FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19776 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Wieczor Kawalerski / Panienski 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wieczor Kawalerski / Panienski"   

ciastosz
 Wysłana - 21 sierpień 2009 00:12      [zgłoszenie naruszenia]

Sebciu kochany plotki o mojej smierci uwazam za mocno przesadzone

Zmieniony przez - ciastosz w dniu 2009-08-21 00:15:43

prawie jak JDM

[rainbowsunnybeach.sry.pl/]

despera
 Wysłana - 27 maj 2012 14:36      [zgłoszenie naruszenia]

odkopuję wątek, bo proszę o poradę, pomoc. szukam pomysłu na jakiś fajny, gustowny, elegancki prezent na wieczór panieński dla koleżanki. na allegro trafiam głównie na mało subtelne pomysły;) a na takich mi nie zależy. sama nie wiem - bielizna, jakiś gadżet?

nastic
 Wysłana - 27 maj 2012 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

Heh, tak sobie przeczytałam cały temat od początku.(tak ) I zakasujące, wg facetów z inso wszystkie kobiety to ****y, które prędzej czy później Cię zdradzą.

Ale jest wyjątek! Striptizerki są dziewuchami z zasadami i nigdy się z nikim nie prześpią i one jedyne się nie ****ią.

Dobrzy jesteście panowie.

Znawca -

aroooos
 Wysłana - 30 maj 2012 01:41      [zgłoszenie naruszenia]

mój facet nie chce na kawalerskim striptizerki, ja striptizera też nie. Uważam, że gapienie się na gołą babkę/kolesia kręcących tyłkiem przed naszym nosem na kilka dni przed ślubem to brak szacunku dla partnera. Osobiście bym się czuła głupio i nie fair w stosunku do mojego narzeczonego w takiej sytuacji. Na szczęście on podziela moje zdanie.

obyście spłonęli żywcem
albo okocimem

despera
 Wysłana - 13 czerwiec 2012 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra, doradźcie, bo kompletnie nie wiem co wybrać:
[http://www.forum.obcasy.pl/viewtopic.php?f=32&t=12563&p=213596#p213596] nie za ostre? szalenie mi się podoba, ale mam wątpliwości bo to jednak taki dość odważny prezent ;)
może lepsza jednak będzie koszulka? [hotlady.pl/product-pol-678-Musa-chemise.html] ? nie jest za nudna?

Mokum_Dome
 Wysłana - 13 czerwiec 2012 22:02       [zgłoszenie naruszenia]

kur..wa przeczytałem cały temat...

niezłe ciele ten Pączek :D

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 33 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wieczor Kawalerski / Panienski

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Warto przeczytać: Jak poradzić sobie z odrzuceniem?? | Rozstanie z rozsądku | Jak zerwac z laska? | Jak sprawić, żeby twoja była kobieta wróciła do Ciebie? | Cierpienia młodego Wertera vol. 1500100900 | Kobieta bawi sie facetem, pulapka przyjaciela II | Jak postępować z kobietami - poradnik dla desperata %-) | Wasze piosenki o miłości | Wiersze... | Co zrobić żeby do mnie wróciła..?;( | Zdradziła Mnie K***A! | Odzyskać dziewczynę - POMOCY!! | Wasze rozstania i późniejsze wzajemne relacje | Temat standardowy | miłość bezgraniczna | Jakos tak fajnie.. | Jak poderwać dziewczyna | clinic | filmiki fotka | testoviron ewelina 3 | polki w playboy i ckm | meldunek do komendanta | tiger kobra | kiedy wybuchnie 3 wojna swiatowa | rekrutacja policji | anna at | świat według bandy dvd cena | fuck | erotic | pic | panie poznań | blowjob | fotka 2016 | opowiadanie erotyczne matka i syn | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.