FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19718 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Wieczor Kawalerski / Panienski 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wieczor Kawalerski / Panienski"   

GadDemyt
 Wysłana - 18 sierpień 2009 16:48      [zgłoszenie naruszenia]

no tak jest ale nic panie nie poradzisz

"Nie zgadzam się z Tobą,
ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania "

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 18 sierpień 2009 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

Nie struptizerki nie bedzie bo ja o to proszę. A on szanuje moje zdanie w tym apsekcie i sie zagadza na to.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 18 sierpień 2009 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

w sumie to yebie mnie to, nie moj problem

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 18 sierpień 2009 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

Ja sie nie staram was przekonac. Pokazuje tylko mój badzo subiektywny punkt widzenia.

Ekspert -

GadDemyt
 Wysłana - 18 sierpień 2009 16:55      [zgłoszenie naruszenia]

Subiektywny aczkolwiek zrozumialy tzn sam ewuntualnie nie chcialbym striptizerki by nie sprawic mojej wybrance swoistego rodzaju "przykrosci , jednakze gdybym dostal w prezencie striptizerke ktora by odbebnila 30 minutowy taniec przy nas wszystkich to moglbym to obarczyc jakas symbolika , a kumplom bym dziekowal i to szczerze xD no i moja dziewczyna moge sie domyslac ze by slubu od razu nie odwolala<yes>

Zmieniony przez - GadDemyt w dniu 2009-08-18 16:55:36

"Nie zgadzam się z Tobą,
ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania "

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 18 sierpień 2009 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tez bym nie odwołała co nie znaczy ze nie byłoby mi przykro.

Ekspert -

xeo151
 Wysłana - 18 sierpień 2009 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

Wieczór kawalerski jest po to żeby się napatrzeć, na***ać % i naruchać za wszystkie czasy do tego stopnia, by wytrzymać do końca życia monogamie z żoną

Choć życie ciąży psychika siada nie mogę się poddać to moja zasada...

Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna
[http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U&feature=player_embedded]#!

VidaL
 Wysłana - 18 sierpień 2009 17:36      [zgłoszenie naruszenia]

Miarka, podaj mi konkretny argument przeciwko striptizerce, na wieczorze kawalerskim Twojego chłopa.

Bo póki co piszesz, że to jest prymitywne, że lepiej nie stwarzać głupich sytuacji, ale jednocześnie podkreślasz, że mu ufasz.

Dla mnie to trochę niespójne.

Wieczór kawalerski ma być zakończeniem kawalerskiego życia. A kawalerskie życie (bez zobowiązań) to między innymi ruchanie dup, picie z kolegami itd. O ile z przyzwoitości () już nie wypada na kawalerskim przelecieć tej striptizerki, to przynajmniej ostatni raz (z założenia) popatrzeć na inną rozebraną babę tak. W końcu to pożegnanie jakiegoś stylu życia. Przez najbliższe 50 lat (z złożenia znów oczywiście ) będzie oglądał tylko jedną babę, tylko jej cycki i tylko ją ruchał, więc ja naprawdę nie kumam, o co cała ta afera.

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 18 sierpień 2009 18:05      [zgłoszenie naruszenia]

Ale czy ja muszę sie z tego tłumaczyć?
Nie chcę i tyle.I on to szanuje.

Vidal w tym co piszesz jest bezsesens. W okresie narzeczeństwa cz zwaizku to ruchał wszytsko jak leci? Przeciez i wtedy powinien byc z ta jedna kobieta z ktora sie żeni niedługo.
A robienie wielkiego hallo z kawalerskiego to moda z USA. Zupełnie zresztą bezsensowna dla mnie.

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2009-08-18 18:06:54

Ekspert -

VidaL
 Wysłana - 18 sierpień 2009 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

Serio musiałem dodawać, że kawalerstwo w tym przypadku rozumiem jako bycie singlem, a nie bycie w związku, narzeczeństwie

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 33 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wieczor Kawalerski / Panienski

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Warto przeczytać: Czy coś ze mną nie tak? | Jak sądzicie... | Jestem złą osobą, zimną dziewczyną, która nie potrafi z kims być tak na prawde, ktora | Blond Dziewica | Warto ? | Rozstanie z rozsądku. | Dać jej czas czy nie ... | Jestem zagubiony. | ślepa uliczka ..koniec gry | O co mu chodzi? Jaja sobie robi? | 4 POWRÓT DO EKS !!! CO ROBIC? POMÓZCIE | Czym go zaintrygować?? | mało czy wielu? | Trudne to. | Mam taki problem... | Co powiedzieć. | piks | hardkorowy koksu | Robert brunejka | receptury na wędzonki | rodzicami | gentleman | działka rolna | ingridcold | snooker | pływanie oddech | pływanie | sprawdziany lustra A>wiata wsip | WrA3A?bta Maciej | volvo xc90 | d3lfin | Ku pamieci Madzia | dobro dobro | Kuewstwo-wśród-waszych-znajomych- | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.