FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6154 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Wilczy bilet 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wilczy bilet"   

lukasl452
 Wysłana - 8 luty 2010 17:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
Mam takie pytanie za co można dostać wilczy bilet na uczelni i czy można go dostać np. w wypadku gdy ktoś pójdzie za ciebie na zaliczenie? I czy w momencie gdy się go dostanie to jest szansa ze cie gdziekolwiek przyjmą (prywatne ew jakiś pwsz ) ?
pozdro

baruch
 Wysłana - 8 luty 2010 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

wołczyj biliet to był w Rosji carskiej, teraz nie ma czegoś takiego

Otrzymujesz karę przewidzianą regulaminem studiów, może skończyć się na skreśleniu z listy. Tyle, ale nie można orzec wobec Ciebie zakazu nauki na innej uczelni

brak czasu

Specjalista -

lukasl452
 Wysłana - 8 luty 2010 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za pomoc, ale jesteś tego pewien bo rozmawiałem dzisiaj z dziekanem i wspomniał coś o postępowaniu dyscyplinarnym i o właśnie wilczym bilecie wobec przypadku ze jeden koleś poszedł za drugiego na egzamin.

baruch
 Wysłana - 8 luty 2010 18:20      [zgłoszenie naruszenia]

Przejrzyj regulamin studiów, tam masz kary. nie mozna wyjść poza nie. Być może dziekan użył pojęcia "wilczy bilet" na wpis zdarzenia do papierów (dokumentacji, indeksu etc.), co jakoby ma utrudnic rekrutację na inna uczelnię w przypadku wyrzucenia.

chyba że chodzi o sankcję społeczną-np. rozpowie w środowisku że student XY zrobił tak a tak. W jakimś kręgu zawodowym to może mieć znaczenie, np. lekarskim (?) i kariery nie zrobi(sz)

Zmieniony przez - baruch w dniu 2010-02-08 18:20:42

brak czasu

Specjalista -

lukasl452
 Wysłana - 8 luty 2010 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

Sprawdziłem w regulaminie uczelni i nie ma czegoś takiego jak wilczy bilet maksymalna kara jest wyrzucenie z uczelni. Sog za pomoc

baruch
 Wysłana - 8 luty 2010 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

A proszę uprzejmie

brak czasu

Specjalista -

Dj Tiesto
 Wysłana - 8 luty 2010 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

u mnie z tego pamiętam za takim sam przypadek (pójście za kogoś na egzamin) nie skończyło się na wyrzuceniu z uczelni, ale w sądzie

It's a tough world. Be tougher.

Znawca -

Zzz....
 Wysłana - 10 luty 2010 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

wilczy biliet to był w Rosji carskiej, teraz nie ma czegoś takiego

u nas tez byl i wlasciwie to nie wiem czy jeszcze takie cos nie obowiazuje - na szczescie nie mialem okazji sie przekonac.

mm90
 Wysłana - 12 luty 2010 12:03      [zgłoszenie naruszenia]

generalnie trzeba miec jaja zeby kogos wyslac za siebie na egzamin
na przedmiotach kluczowych i ciezkich sprawdzaja dowody
ale czego to dzisiejsi studenci nie robia

"I walk a higher path son."

gienek78
 Wysłana - 12 luty 2010 12:13      [zgłoszenie naruszenia]

Za moich czasów studenckich poznałem gościa (studenta), który "zawodowo" zajmował się chodzieniem za ludzi na egzaminy (fizyka, matematyka, mechanika). Nigdy nie miał przypału. Robił też za kasę rysunki techniczne itp. Nie spotkałem się ze sprawdzaniem przez egzaminujących legitymacji czy dowodów przed egzaminem - ale pewnie od moich czasów się pozmieniało.

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Zzz....
 Wysłana - 12 luty 2010 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

u mnie bylo kilku co sprawdzali - jeden dziadek taki chcial dwa dokumenty - indeks i dowod albo prawko czy legitymacje

Zmieniony przez - Zzz.... w dniu 2010-02-12 14:52:14

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wilczy bilet

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Co za kradziez 4000zl? | Mandat z fotoradaru - wątpliwy kierunek pomiaru | dofinansowanie sklepu odziezowego | pozdrowienie Sieg hail | Jazda motorowerem 50ccm który przekracza 45kmh | napadłem na człowieka w jego własnym domu bo jego żona mi powiedziała że on ją bije | zwrot podatku a stpendium | Ile się czeka... | Prawo w Wyższej Szkole Lansu i Bansu | wpadka w pracy | Własny biznes- parę pytań | gdzie złożyć DONOS?! | szkoda komunikacyjna ? | Dofinansowania z Uni Europejskiej | Co moge zrobić w obronie swoich praw konsumenckich ? | Wyznawanie a propagowaniem zakazanych poglądów | koxywie | moja siłownia w pokoju | x box 360 | kidzińska | guarana | jak sie odkochac | faszyzm | _Pinup_ | podbite oko | Fidelc | wasze wpadki | polonier | yamaha | acra | hamburger | maciej | ukraiński | kzk gop | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.