FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 443 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Wire : Men 2nd 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wire : Men 2nd"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

An unwilling sailor adrift from Artic waters
As the water gets warmer, my iceburg gets smaller
As he pours more petrol on, he feels no fear
As the flames get nearer, its thought gets clearer
A blue-white polar bear arrives at the end
Diverting his attention, his feelings froze over
I'm only a runaway AWOL at the logical start
Not present in the present, overboard with limited future
And I'm standing alone still getting a thrill
While the ship is afloat, he's losing his boat

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Wire : Men 2nd

Warto przeczytać: American Idol : Ain't Goin Down Til The Sun Comes Up-Josh Gracin | American Idol : Ain't No Sunshine | American Idol : Anytime- Kelly Clarkson | American Idol : Baby Grand | American Idol : Back At One (Rickey Smith) | American Idol : Before Your Love - Kelly Clarkson | American Idol : Black Velvet (Nikki Mckibbin) | American Idol : Breathe | American Idol : Bridge Over Troubled Water | American Idol : Build Me Up Buttercup | American Idol : Build Me Up Buttercup [Clay Aiken's Song] | American Idol : Call Me | American Idol : Come See About Me | American Idol : Come To My Window | American Idol : Cruel Summer | American Idol : Don't Let The Sun Go Down On Me | bangkok | 100 lat pan smierc | najlepsze opisy na inso | Gomorra | pyralgina | zdrowie pyralgina | Politechnika warszawska | uniwersytet jagieloński | Porozumienie | wczasy | egipt rinokot | coś o sobie | o mnie | Mateusz Mija Zabijasz mnie | historia przegladania sex | strony z ogloszeniami towarzyskimi niemxy | ja zamontowac klime w opel vectra b | złote piaski | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.