FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2507 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
Wizje 
[powiadom znajomego]    
Autor "Wizje"   

onakona
 Wysłana - 5 październik 2008 11:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam!!!
Proszę was tylko mnie nie wyśmiejcie...Mam do was pytanie takie.Czy wizje to jest tylko mit czy to jest prawda? Bo ja mam wizje...no może nie takie "pelne" ale mam.Np że jak widzę jakąś sytuację to mam takie jakby "zaćmienie" i wydaje mi się że już kiedys to widzialam.i jeszcze np jak zamknę oczy w najnieodpowiedniejszym momencie moge coś zobaczyć jakieś zdarzenie które się zdarzy lub które się zdarzylo.No a potem to się sprawdza!!! Raz mialam takie coś że jak sobie oczy zamknelam to zobaczylam wąż przeciw pożarowy.Taki zielony,dlugi,zawinięty jak prawdziwy wąż.Na drugi dzień byl pożar w kamienicy obok mojej.Zginęla jedna biedna kobieta która zbierala zlom.Ona się spalila żywcem a jej pies wyskoczyl przez okno (z 2 piętra!!!) i polożyl się w kamienicy.Mial cale kości na wierzchu.Tego psa potem pokazali w gazecie wroclawskiej.No ale wracając do tematu to nie wiem czy to jest prawda czy nie z tymi wizjami i myślę że mi powiecie.Proszę tylko mnie nie krytykujcie bo to jest dla mnie poważna sprawa.Z góry dzięki.

"Życie To...Git.Szkola To...Kit.A Batonik Jest...3bit :)

iwonkao3k
 Wysłana - 5 październik 2008 14:08      [zgłoszenie naruszenia]

Zacznij trzepać kase z tą zdolnością.

Let's cross the limits and enjoy ;)

ChaoS_1
 Wysłana - 5 październik 2008 16:04      [zgłoszenie naruszenia]

Ja też mam takie wizje. Ostatnio nauczyłem sie przewidywać liczby w totku. Ostatnio ścisnąłem 7mln zł. Całkiem spoko faza te wizje... Pozdro

Plamy na sumieniu można zmyć tylko krwią...

onakona
 Wysłana - 5 październik 2008 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

Nie no na serio wygraleś te 7 mln ?
to możesz se balować

johnnyc
 Wysłana - 5 październik 2008 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem o co chodzi,ale masz soga za to "hejcia"

make love not spam

onakona
 Wysłana - 6 październik 2008 09:57      [zgłoszenie naruszenia]

Oh dziękuję jonnyc jesteś taki chojny

14Agnes14
 Wysłana - 6 październik 2008 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

JA TAM MYŚLĘ, ŻE TE WIZJE, TO CZYSTA PRAWDA, MNIE SIĘ SPRAWDZAJĄ JAK NIC .
W noc z soboty na niedziele, śniło mi się, że siedzę w moim aucie, i próbuje je odpalić. Ale za nic się nie dało, pamiętam, że auto stało na podłożu wyłożonym kostką brukową, świeciła się kontrolka akumulatora a zegarek migał przy każdej próbie odpalenia.
Cóż, w niedziele okazało się, że tata wybiera się do swojego starego kolegi ze szkoły, no i jak wszyscy wiedzieliśmy, na pewno będzie potrzebował kierowcy. Wszyscy spojżeli bez wahania na mnie. Więc się zgodziłam. A co mi szkodzi.
Okazało się, że wizyta potrwała do godziny 2 nad ranem. Wyjeżdżając, kontrolka akumulatora świeciła się, ale stwierdziłam, że będę kontynuować jazdę, bo wcześniej od czasu do czasu świeciła się bez powodu. Po 10 minutach jazdy kilka razy rzuciło mi samochodem więc dodałam gazu, ale znowu zaczęło rzucać autem, po czym samochód zgasł. Jechał jeszcze kilka metrów więc zatrzymałam się na poboczu (wyłożnym kostką brukową) Próbowałam zapalić, ale nie dawało rady. Świeciła się tylko kontrolka i zegarek migał przy każdej próbie uruchomienia.

Dopiero wtedy spostrzegłam, że sen się sprawdził.

---------------------------------------------------------------------------------------

blannnica
 Wysłana - 28 listopad 2008 16:26      [zgłoszenie naruszenia]

ja tam wierze w wizje
a mianowicie sama mam coś podobnego w ostatnim czasie na szczęście mniej i nawet mnie to cieszy
moje wizje polegają na czym takim że wiem co za chwilkę się wydarzy wiem co powinnam zrobić żeby temu zapobiec, co jest najgorsze nigdy nie brałam tego na poważnie a potem żałowałam że czego nie zrobiłam czy nie wzięłam, po kilku takich akcjach kiedy już wiedziałam ze coś będzie miało miejsce i co powinnam zrobić chcąc wykonać tę czynność nie mogłam nic zrobić to tak jak by była jakaś blokada powstrzymująca mnie
pewnie dla niektórych będzie to dziwne ale na tym polegają wizje

by ten Nowy Rok przyniósł więcej przyjemności jak ten co właśnie się skończy

bl4nk_v2.0
 Wysłana - 5 styczeń 2009 23:39      [zgłoszenie naruszenia]

14Agnes14 - te 14 to Twój wiek? Jeśli tak to skąd ty prawko wzięłaś???

I can't get no sleep....

szowar
 Wysłana - 5 styczeń 2009 23:55      [zgłoszenie naruszenia]

Dlaczego jak sram na kiblu to mam krzywe nogi ?

Wolę umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach

Wojtkuuu
 Wysłana - 6 styczeń 2009 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

i jeszcze np jak zamknę oczy w najnieodpowiedniejszym momencie moge coś zobaczyć jakieś zdarzenie które się zdarzy lub które się zdarzylo

tez tak mam ze jak zamkne oczy to moge zobaczyc cos co sie zdarzylo

buhahahha, cos ostatnio wysyp takich uzdolnionych

życietoniejebajka!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Wizje

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Moje dłonie. | Przewidywanie ŚMIERCI | Deżawi <- Co o tym sadzicie, na czym to polega czy da sie to opanowac | kobieta ktorej zgon stwierdzono 3 razy | 1000.000 $ za wywołanie ducha | straszne duchy | jasnowidz czy...??? | horoskopy - czy wierzysz? | Jogin zakopany w ziemii, odkopany żywy | Demonologia | przesunal pociag sila woli | UFO to nie problem wiary... | Replika Sten | Podróż po Wszechświecie | Nasze teorie spiskowe %-) | Sen o Bogu | podczas okresu | przemowienia romana dmowskiego | tags | trance space | intro szczecin | ilu partnerów | niemiecka roksa | po dropsach | chan | Jak zaciągnąć ją do łóżka | Jak poderwać dziewczyna | clinic | filmiki fotka | testoviron ewelina 3 | polki w playboy i ckm | meldunek do komendanta | tiger kobra | kiedy wybuchnie 3 wojna swiatowa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.